Banner

Taťka

Jmenuji se Katka. Mamka byla na služebce a zrovna na moje narozky. Byla jsem docel smutná. Taťka řekl, že dokud mamka nebude doma, nic slavit nebudeme. Večer u televize mi nalil víno. Překvapeně jsem na něj pohlédla. „Když máš ty narozky,“ řekl na vysvětlenou. „A do dna,“ prohodil ještě.

Taťka

Usrkla jsem opatrně vína. Bylo moc dobré. Přepínala jsem televizi, až jsem narazila na porno. Vyprskla jsem smíchy a přepla to. „Co je?“ chtěl vědět taťka. „Ale nic,“ řekla jsem. „Tobě je tohle k smíchu?“ pokynul rukou k televizi. „No trochu,“ odpověděla jsem. Taťka už nic neřekl. Když se šel umýt, zavolal mě, ať mu jdu umýt záda. Namydlila jsem houbu a umyla mu je. Taťka řekl, ať jedu ještě trochu níž, až jsem byla u jeho zadku. Překvapeně jsem mu ho namydlila a pak rychle odešla. Lehla jsem si do postele. Když se táta okoupal, řekl mi jen dobrou noc a šel si lehnout. O půlnoci jsem se vzbudila a měla jsem žízeň. Šla jsem se napít do kuchyně. Když jsem si nalívala pití, někdo mě pohladil po prdelce. Lekla jsem se, že jsem málem upustila sklenici. Otočila jsem se a uviděla taťku.

„Tati,“ řekla jsem vylekaně. „Nelekla ses?“ zeptal se. „Lekla,“ řekla jsem. „Pomiň“ řekl a pohladil mě. Pak mi dal ruce na prsa. Ucukla jsem. „Copak?“ řekl a přitáhl si mě k sobě. „Nech mě,“ řekla jsem naštvaně. On mě ale začal líbat. Když přestal, řekl mi, že si mě celou vezme. Že prý musí využít toho, že je mamka na služebce. Lekla jsem se. „Sedni si,“ řekl a kývl směrem ke stolu. Sedla jsem si a on mi roztáhl nohy. Dala jsem je k sobě. „Ale no tak,“ řekl mi. „Nechceš přece, aby tě to bolelo.“ Zavrtěla jsem hlavou. Znovu mi roztáhl nohy. Měla jsem jen košilku a žádné kalhotky. Začal mi ji lízat. Vzdychla jsem. On se na mě podíval. „Nevěděl jsem, že mám dceru takovou děvku,“ zazubil se na mě. Já řekla, ať už toho nechá. „To nejlepší teprve příjde,“ řekl. Svlékl mi košilku a prohmátl prsa. Zakousl se mi do bradavky a já vykřikla bolestí. „Bolí, co?“ řekl pobaveně.

„Tati přestaň, vždyť jsem tvoje dcera,“ řekla jsem nešťastně. On se na mě naklonil a řekl: „To je ale na tom to nejlepší, víš? Mrdat se svojí dcerou. Tak a teď pojď dolů,“ řekl a stáhl mě ze stolu. Svlékl si kalhoty a vytáhl svojeho čuráka. Měl ho strašně velkýho a tlustýho. „Kuř mi ho dceruško,“ řekl mi. Váhavě jsem ho vzala do pusy. On začal přirážet. Začala jsem se dusit. Kousla jsem ho, aby ho ze mě vytáhl. On vykřikl bolestí. Já ho konečně mohla pustit. Lapala jsem po dechu jako ryba na suchu. On mě povalil na zem. „Tos neměla dělat,“ řekl mi. Roztáhl mi prudce nohy. Lehl si na mě. Začal svoje stojící péro směřovat do mé panenské kundičky. „Ne!“ vyjekla jsem. „To sis měla rozmyslet dřív,“ sykl a zarazil ho do mě. „Au,“ zaječela jsem. Asi jsem omdlela. Když jsem se probudila, pořád mě šukal.

„To je ono, to je ono,“ sípal a přirážel. Podíval se mi do očí. „Ani nevíš, jak rád bych ti to tam nastříkal, ale nemůžu,“ řekl a vytáhl ho ze mě. Postříkal mi celý kozy a obličej. Slízal to ze mě. Pak na mě začal chcát. „To se ti nelíbí, že?“ zasmál se. Potom mi vylízal kundu. Začala jsem brečet. „Proč brečíš?“ řekl mi. „Protože jsem šukala ze svojim otcem!“ zaječela jsem na něj. On se na mě podíval. Objal mě. „Neboj,“ zašeptal a políbil mě. Lehce mě pohladil po zadečku. Pak mě vzal do vany a celou mě pečlivě umyl. Vytáhl mě, osušil. Odnesl mě do postele a přikryl mě. „Dobrou noc holčičko,“ zašeptal a dal mi pusu. Já neodpověděla. Táta odešel. Slyšela jsem, jak si lehl. Povzdychla jsem si a usnula.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.