Banner
Banner

Tátovy narozky

Ahoj, jmenuju se Nikola, je mi 16 a budu vám vyprávět, co se mi asi před měsícem stalo. Ten den měl můj taťka narozky, bylo mu přesně 40 let. My dvě s mamkou jsme mu už blahopřály ráno, mamka totiž musela odpoledne odjet a chtěla se vrátit až další den. Takže jsem pak byla s taťkou celej den doma. Večer jsem se s taťkou znuděně dívala na televizi, málem jsem usnula, ale v tom někdo zazvonil u dveří.

Tátovy narozky

Taťka řekl, že to budou asi jeho kamarádi, že tady teď budou oslavovat jeho narozky, a že bych si už měla jít lehnout. Tak jsem aspoň pozdravila jeho dva asi stejně starý kamarády a šla do koupelny. Chtěla jsem si dát ještě sprchu, svlíkla jsem se a v tom ten jeden pán otevřel dveře a uviděl mě tam úplně nahou, jak na něj zírám. On se vzpamatoval a jen se zeptal, kde tady máme záchod. Odpověděla jsem a on odešel. Cítila jsem se ponížená, v životě jsem se nikomu, kromě rodičů, úplně nahá neukázala. Radši jsem se ani neosprchovala, vzala si na sebe kalhotky a podprsenku a odplížila se k sobě do pokoje. Lehla jsem si a snažila se usnout, jenže to mi moc nešlo, protože oni už asi stačili něco vypít a docela křičeli. „No jo, oslavujou,“ řekla jsem si. Tak je ještě chvilku snesu. Poslouchala jsem, co si povídají, bylo jim blbě rozumět, ale jednu věc jsem slyšela moc dobře. Jeden říkal, ať už konečně otevře ten třetí fernet.

Snažila jsem se usnout, ale oni se bavili čím dál tím víc nahlas. Asi po hodině jsem se už naštvala, bylo už asi dvanáct, a tak jsem na sebe hodila nějaký delší tričko a šla k nim. Zaťukala jsem na dveře od obýváku... Nic, asi mě neslyšeli. Tak jsem je otevřela, všichni tři najednou zmlkli a podívali se na mě. Řekla jsem taťkovi, jestli by se nemohli trochu ztišit, že nemůžu usnout. Něco mi řekl, ale já mu vůbec nerozuměla, tak mi došlo, že jsou úplně opilí. Otočila jsem se a chtěla si jít zase lehnout. V tom mě, ale jeden z nich chytil za ruku a vtáhl mě k nim do pokoje. Posadil si mě k sobě a začal mě líbat na krku a sahat mi pod tričko, vzpírala jsem se, ale on měl větší sílu. Začala jsem brečet a volat na taťku ať mi pomůže. Ale nic nedělal, jen se se svým druhým kámošem díval, jak mě tam ten třetí osahává. Najednou mi řekl, že mě pustí, ale že se před nima musím svlíknout do naha.

Řekla jsem si, že to je šance, jak utéct, tak jsem vyděšeně přikývla a on povolil. Vstala jsem a sundávala si tričko. Když jsem si chtěla rozepnout podprsenku, hned jsem se rozeběhla ke dveřím. Už jsem se držela kliky. Nešlo to. Někdo mezi tím zamknul. Ti dva se na mě vrhli a položili mě na zem. „Tak holčička nám chtěla zdrhnout,“ říkali. Já se jen znovu rozbrečela a prosila taťku, ať s tím něco udělá. Taťka přistoupil a začal mě líbat a hladit, přitom těm dvěma řekl, ať mě pořádně drží, ať se necukám. Můj, až do teď milovanej taťka, ze mě strhal podprsenku a kalhotky. Ležela jsem tam nahá mezi třema chlapama a jeden byl ke všemu můj taťka. Začal mi lízat moji kundičku a i přes všechen strach jsem se udělala, byla jsem pěkně mokrá. Potom se začal svlíkat, úplně nahej taťka si na mě sednul a tvrdě mi ho zarazil do kundy. Nevěřila jsem tomu a doufala jsem, že je to všechno jen sen.

Nechtěla jsem přijít o panictví s taťkou. Šukal mě snad 10 minut a pak se do mě vystříkal, cítila jsem se hrozně, ale nemohla jsem nic dělat, ti dva mě totiž pořád drželi, abych se necukala. Začala jsem řvát a doufala jsem, že mě někdo uslyší. Najednou mi ale přelepili pusu nějakou velkou izolepou. Taťka vstal a řekl těm dvěma, ať si mě klidně ošukaj, že jsem prej stejně jen špinavá děvka a za nic nestojím. Každej se na mě vystřídal a každej mi vystříkal svoje semeno do mého těla a taťka se mi pak vystříkal i na obličej. Byla jsem plná tý špíny a opravdu jsem se cítila jak děvka. Ted, tři už všichni nahý, mi svázali ruce a přehnuli mě přes postel. Všichni mi mrdali můj zadek a netrvalo dlouho a měla jsem ho taky plnej semene.

Chtěla jsem umřít, byl to nejhorší den v životě. Mrdky mi tekly ze všech děr a já se už jen z posledních sil modlila, aby bylo ráno a přišla mamka. Začali mi znova šukat mou dírku, zase jsem se udělala a najednou jsem asi omdlela. Musela jsem bejt mimo docela dlouho, protože venku už bylo světlo a já se probudila ve svojí posteli čistá s podprsenkou a kalhotkami, jako by se tu noc nic nestalo. Rychle jsem se šla podívat do obýváku, tam spal jen můj taťka a byl tam taky pořádek. Byl to naštěstí jen sen, řekla jsem si. Šla jsem do koupelny. Chtěla jsem se vykoupat, ale to co jsem viděla, mi chuť do koupání vzalo. To, čím mi v noci přelepili pusu, teď leželo na okraji vany. Hned mi došlo, co se mnou dělali, když jsem byla mimo...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.