Banner

Teta Laďka

V pubertě jsem si začal uvědomovat, že mě velmi přitahuje moje teta Ladislava. Ačkoliv jsem se tomu zprvu bránil, začali se mi o ní zdát chlípné sny a bylo čím dál tím příjemnější, nechat se unášet představami, jak si to rozdávám s touhle nádhernou zralou ženskou.

Teta Laďka

Teta Laďka byla rozvedená, na krátko střižená špinavá blondýna, s krásnýma dlouhýma nohama, nádherným zadečkem a velkými prsy. Přestože už jí nedávno bylo padesát, byla velmi zachovalá, spíše se zdálo, že vypadá čím dál tím lépe. Při pohledu na Laďku v tričku, přes které se rýsovala její dokonalá, mírně svěšená prsa a prosvítali bradavky, jsem měl co dělat, abych zamaskoval, jak mi stojí. Někdy jsem měl pocit, že mě Laďka schválně provokuje. Před několika týdny se konala klasická rodinná oslava. Seděli jsme u velkého stolu, Laďka si sedla naproti mně, nemohl jsem si nevšimnout jejího nebývale velkého výstřihu, snažil jsem se moc nevšímat těch jejích nádherných cecků, ale spíš to vypadalo, že nevnímám nic jiného, něž právě je. Najednou jsem ucítil, že se něco dotklo mého stehna.

Laďka si sundala střevíc a opřela si nohu o mé stehno. Podíval jsem se na ní, tvářila se jako by nic a povídali si se sousedem po pravici. Cítil jsem, jak mi její pěstěná nožka rejdí v rozkroku, pak se její špička dotkla mých kalhot, přesně v místě, kde mám koule. Zaslechl jsem, jak Laďka vypráví, že by příští víkend potřebovala na chatě pokácet jeden starý stromek, potom se podívala na mě a řekla: „Tady Petr by mi mohl pomoct, síly má na to dost.“ Opáčil jsem, že nevím, jestli bude čas, v tom mi její noha zatlačila na koule. „Co takhle příští čtvrtek dopoledne?“ navrhla, „to máš podzimní prázdniny, ne?“ Chystal jsem se říct, že už něco mám v plánu, ale opět mnou projela vlna vzrušení, potom co mi Laďčina špička stiskla koule. Souhlasil jsem. „Přijď tak na desátou ke mně,“ řekla, „na chatu dorazíme kolem oběda, do večera bychom měli být hotovi.“

Příští čtvrtek jsem vyrazil k Laďce, když mi přišla otevřít měla na sobě jenom tričko a tanga, nevypadala jako někdo, kdo se chystá celý den pracovat v zahradě. Pozvala mě dál, v předsíni se ohla, aby mi podala pantofle, naskytl se mi nádherný pohled na tanga, zařízlá mezi její velké a pevné půlky. Usadila mě do křesla v obýváku, přinesla čaj a rozvalila se na gauči. „Moc se ti sem nechtělo, co?“ zeptala se. Přikývl jsem. „Ale nedalo ti to, co? Líbilo se ti, jak jsem si pohrála s tvejma kulkama, co?“ „Jasně, že se mi to líbilo a jak, už dlouho mě dost přitahuješ,“ řekl jsem. Laďka se usmála a řekla: „Ale, ale ty bys chtěl projet svoji hezkou tetičku, jo? ...tak pojď ochutnat její starou kundu, jestli ti bude chutnat.“ Laďka zvedla nohy do vzduchu a začala si sundávat tanga. Nemohl jsem nečinně přihlížet, přiskočil jsem a pomohl jí je sundat.

Laďka se usadila na pohovku a roztáhla nohy, mezi nima se jí rýsovala dokonalá píčka, která mě lákala svoji dráždivou vůní. Začal jsem olizovat tu sladkou broskvičku, přejížděl jsem jazykem sem a tam, žužlal závojíčky, zamířil jsem k poštěváčku a dráždil ho špičkou jazyka. Laďka spokojeně sténala a její kunda nádherně vlhla. Nemohl jsem se nabažit její nádherný píči. Lehl jsem si na koberec a vyzval Laďku, ať si mi sedne na obličej. Laďka poslechla a uvelebila se na mně, přisál jsem se k tý její kundě, která mě tolik dráždila. Penis mi stál v pozoru a slintal vzrušením, z velkého žaludu mi stékal proud kapiček štěstí. Laďka se nad ním konečně slitovala a začala ho olizovat. Stiskl jsem Laďčina poštěváka mezi rty a začal ho sát, mučil jsem ho, jak jsem mohl, Laďka jen spokojeně vrněla. Přidal jsem prsty, rejdil jsem s nimi po Laďčině broskvičce a postupně je začal zasouvat a vysouvat dovnitř a ven.

Občas jsem jí je dal olíznout, aby se také nabažila svojí dobroučké šťávy. Laďka mi zatím kouřila péro jak divá, dlouho jsem to nevydržel a udělal jsem se jí do pusy. Laďka ze mě slezla, posadila se opět na pohovku, roztáhla nohy a začala si hladit vlhkou kundu, chvilku jsem se na ni koukal, cítil jsem, jak mi můj klacek zase začíná tvrdnout. Laďka si roztáhla pysky, vyšpulila na mě tu svojí mokrou díru, přistoupil jsem k ní a začal po ní jezdit svým zduřelým údem. Laďka hlasitě vzdychla a prohodila: „Tak co načneš ji už konečně? Už na tebe čeká, nakrm ji semenem a pořádně, dělej!“ To mě pekelně vydráždilo, zasunul jsem a začal přirážet. Laďka mi prsty jezdila po hrudi a masírovala ji. Byl jsem v sedmém nebi a šoustal tu nádhernou zralou mrdnu. Po chvíli mi v péru začalo zase škubat a vystříkal jsem Laďčinu mindu.

Laďka se zvedla utřela si mrdku, která jí tekla z kundy a řekla: „Teda myslela jsem, že vydržíš víc, péro máš sice velký, ale moje nenasytná kunda, potřebuje pořádně vyšoustat“ a odešla něco sníst do kuchyně. Vešel jsem za ní do kuchyně, stála opřená o linku a krmila se koláčem, rajcovalo mě, jak u toho byla prohlá v pase a kroutila prdelí. Podvědomě jsem si šáhl mezi nohy a začal si dráždit ptáka. Pohled na Laďčinu vystrčenou píču, vyjímající se mezi úžasnejma, velkejma, pevnejma půlkama ve mně probouzel neukojitelnou potřebu ji znova a pěkně tvrdě vymrdat. Laďka se otočila, všimla si mého ztopořenýho přirození a křikla na mě: „No sláva, koukám, že máš ještě chuť, tak dělej ty zvíře, na co čekáš? ...pojď se pářit s pořádnou samicí!“

Chytnul jsem Laďku za prdel a začal do ní zezadu rvát svýho tvrdýho čuráka. Laďka se opřela lokty o linku, pořádně se prohla a šla mi prdelí vstříc, zaječela: „Pořádně ji tetičce projeď ty chlíváku, prcej mě jak starou fenu.“ Zajel jsem do Laďčiny mindy a začal ji šoustat, rajcovala mě jak nikdo, držel jsem ji pořádně za prdel a zběsile do ní zarážel čuráka až po koule. Můj žalud projížděl Laďčinou píčou jak píst, ozývalo se příjemný čvachtání našich milostných šťáv. Laďka začala kroutit prdelí sem a tam, penis mi ale pevně držel v její kundě. Chytnul jsem Laďku za kozy a nalehl na ni. Drtil jsem v rukou její nádherný, trochu povadlý cecky, čurákem jsem byl celej uvnitř a dorážel na její píču. Byl jsem v sedmým nebi, mrdal jsem jak smyslů zbavenej a úplně ztratil pojem o čase a světě kolem. Po chvilce mi v čurákovi začalo škubat, pořádně jsem přirazil a nastříkal Laďce do kundy pořádnou dávku semene. Plácnul jsem ji po zadku, vyndal čuráka z mindy a kochal se pohledem, jak jí po stehnech odkapávají proudy mrdky. Těšil jsem se na příští akci.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.