Banner
Banner

Tetička

Musel jsem bydlet 3 týdny u tety, protože u nás doma se něco stavělo a všude byl samý nepořádek. Teta měla tou dobou 40 let, ale mně se moc líbila. Vlastně to byla ženu mých snů. Krásná blondýna, opálena, velký prsa, štíhlá, krásný zadeček a prostě žena, za kterou by se nejeden chlap otočil.

Tetička

Ona už je pár let sama poté, co si její bývalý manžel našel jinou mladší ženskou. Celou naši rodinu tehdy naštval a nikdo z naší rodiny s ním nemluví. Tetě dlouho trvalo, než překousla to, že ji opustil. Teď tedy žije sama. Jednoho večera, když se zrovna sprchovala, jsem pootevřel dveře od koupelny a pozoroval ji. V životě jsem ji neviděl nahou, protože se sprchuje za závěsem a jindy jsem příležitost neměl. Sundal jsem si kalhoty od pyžama a začal jsem si honit svůj klacek a zkoušel si představit, jak vypadá nahá. Najednou se zastavila voda a teta vystrčila hlavu ze sprchy a zakřičela na mě, že jsem prase a ještě něco křičela, ale tomu už jsem moc nerozuměl, protože jsem rychle zabouchl dveře a běžel do svého pokoje. Tam jsem přemýšlel o tom, co se stalo a říkal jsem si, že jestli to řekne rodičům, budu mít problémy.

Přemýšlel jsem o tom, že jsem opravdu prase, říkal jsem si, proč jsem na ni vlastně koukal! Proč jsem se na to radši nevykašlal. Spoustu otázek se mi teď honila v hlavě a já myslel, že až ráno půjdu na snídani, tak to pěkně schytám. Ale neuběhla ani minuta od doby, co mě tato myšlenka napadlo a teta přišla do mého pokoje v růžovém župánku. Už byla rozhodně klidnější a sednula si ke mně na postel a začala mi říkat, že chápe to, že jsem v pubertě, že mám zájem o ženská těla a že je to normální a taky řekla, že je ráda, že se mi líbí. Trošku jsem se začervenal, ale neřekl jsem ani slovo. Co se dá taky na tohle odpovědět. Teta se ke mně více naklonila a já se na ní podíval a neunikl mi pohled do jejího krásného výstřihu.

Snažil jsem se tam moc nekoukat, aby se zase nerozkřičela a ona mi zase začala říkat, že už dlouho neměla žádného chlapa a tedy dlouho neměla sex a že pokud bych chtěl, mohl bych být po dlouhé době první chlap, se kterým by si užila. Zase jsem neodpověděl ani slovo jen jsem se koukal na svoji deku a skoro jsem se ani nehnul. Teta chvilku čekala na to jestli odpovím, ale když se odpovědi nedočkala, dala mi ruku pod deku a namířila si to rovnou do mého rozkroku. Začala mě tam trochu hladit a já se stále ani nehnul. Její ruka mi teď zajela pod kalhoty pyžama a mně se ihned postavil a já jsem trochu ucukl a ona svou ruku vytáhla a smála se na mě a říkala, že přeci jen vnímám. Odhodila deku vzala moji ruku a zajela s ní pod župan a já jsem se poprvé dotknul ženského prsa. Sám jsem přidal i druhou ruku a teta mi řekla, ať se postavím a ničeho se nebojím.

Stoupnul jsem si tedy a ona mi rychlím pohybem sundala kalhoty a s vykulenýma očima koukala na můj 16 cm penis. Jen klidným hlasem řekla, že ho mám na svůj věk docela velkého a že chce vědět, co sním dokážu. Pustila mi na něj trochu slin, aby to lépe klouzalo a pak mi ho krásně honila. Byl to snad jeden z nejlepších okamžiku v mém životě. Poprvé se mého penisu dotýká žena. Zjistil jsem, že je to opravdu krásné, jak popisovali starší kluci. Tetička se potom celé svlékla a řekla, že to má ráda zezadu a já ihned pochopil o co mě žádá. Opřela se o zeď a ohnula se a já jsem jí do análu začal strkat svoje nářadíčko. Jemný vzdech mě ujistil, že jsem uvnitř a začal jsem přirážet. Řekla mi, že chce moje sperma v análku a tak jsem ji chytl ještě za prsa, abych se víc vzrušil a za malou chvilku jsme stříkal. Ihned mi ho začala kouřit a prstila se u toho. Moc se mi to líbilo a jí asi také.

Sednula s na židli a roztáhla nohy a svoji kundičku a já k ní přistoupil a začal jsem ji píchat zepředu. Zase jsem ji chytl za prsa a pěkně si s nimi pohrával a tetička se jen usmívala a potom mě chytla za zadek a ještě víc přirážela. Snad nikdy jsem nedal v tak krátké době dva výstřiky za sebou a teď jsme se jí vystříkal v kundičce. I když ten výstřik nebyl nějak velký, uspokojilo ji to. Potom jsme se šli vykoupat do bazénu a já byl asi nejšťastnější muž na světě. A s tetičkou jsem prožil ještě mnoho krásných chvil.

Související povídky

Kozatá učitelka

Kozatá učitelka

Potom mrdání s tetou uběhly asi dva měsíce a já už si s tetou nemohl tolik užívat, protože si našla odpolední práci, a tak nemohla být doma. Tak jsem myslel čím dál víc na sex. Často jsem pozoroval jednu učitelku matematiky. Měla fakt vobrovský kozy. Bylo ji asi 36 a měla i dítě. Každej jí koukal na kozy.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.