Banner
Banner

Tlustá Berta

Byla středa a po volejbalu, jako každý týden, skončila naše parta v nedaleké hospůdce na pivku, kde se pak probíraly různá témata, která však také jako obvykle, skončila u sexu. Dnes byla na programu "tlustá Berta", což je nedávno nastoupivší vrátná do našeho podniku.

Tlustá Berta

A protože dle odhadů váží kolem 150 kg, ačkoliv ji všichni oslovují Květuško, po straně se o ní mluví jako o tlusté Bertě. Nevím, zda kluci o Květušce začali mluvit schválně, neboť moc dobře vědí o mé vášni, což jsou kozaté boubelky, ale při jejich povídání, jsem se dozvěděl, že Květuška už svá pěkná stehna rozevřela několika mým spolupracovníkům, kteří o ní nyní pějí samou chválu (tedy co se sexu týče). Nechtělo se mi věřit, že by byla Květuška taková žádaná kurva, ale červ žárlivosti a chtíče mě sžíral natolik, že místo k domovu, jsem zamířil zpět k podniku, kde měla mít Květuška zrovna noční službu. Vrátnicí jsem prošel bez problémů, neboť Květuška v ní neseděla. Najednou slyším z místnosti za vrátnicí divné vzkřeky, připomínající sténání šukající děvky. Ona tam snad v pracovní době mrdá!

Pomalu se vplížím do místnosti. Tam na válendě leží Květuška, sukni vyhrnutou až na břiše, z kundy na mě vykukuje velká okurka, kterou se snaží co nejhlouběji zavést do čvachtající kundy a jazykem objíždí velkou bradavku. Čurák mi při tom pohledu málem trhá kalhoty. Rychle ho vytahuju a měním za okurku v její kundě. Moje obavy, že se v té vytahané kundě neudělám se rozplynuly, neboť za chvilku mi začíná v ocasu škubat a už valím do zmrdané píči svou první porci. Vidím, že Květuška stále olizuje svůj gigantický prs, a tak z pod košile vytahuji i druhý a začínám na něm řádit nejen svým hbitým jazýčkem, ale zapojuji i své ostré zoubky a za chvíli mám dojem, že se můj čuráka ocitl v sopečném kráteru. Kolem něho se z kundy valí horká láva a Berta chrochtá blahem jako prasnice.

Ani se tomu nechce věřit, ale mně už opět stál čurák jako svíce. Nemám chuť se s ní válet na válendě, kde si to asi rozdává s kdekým. Přikazuju jí, aby zamkla vrátnici, svlékla se donaha a půjde se mnou do mé kanceláře, kde ji ztrestám za neplnění pracovních povinností (chlapi v hospodě totiž tvrdili, že má Květuška moc ráda sado-maso). Nahá Květuška je překrásná, obrovské cecky jí visí až k pupíku, pod pupíkem se honosí čtyřmi krásnými "mišelinkami", které z části zakrývají její hustý černý porost i macatou kundu. Strkám ji před sebou a pozoruji její tlustá stehniska, jak se třou o sebe a při každém pohybu se třesou jako sulc. A ta nádherná obrovitá prdel! Silně ji plácám dlaní a na prdeli zůstávají červené otisky a Květuška při každé ráně vykvikne jako podsvinče. Před kanceláři mi padá z ruky klíč a já poroučím, aby ho zvedla.

Pozoruju její velkou kundu, která se při předklonu otvírá jako lví tlama. Celou cestu absolvuju s tvrdým čurákem trčícím z poklopce. Za dveřmi ho Bertě vrážím do huby a řvu, aby mě pořádně vykouřila. Nejsem v sexu žádný začátečník a můj čurák už "ojel" snad stovky kund, ale žádná čubka tak dobře nekouřila jako Květuška. Cítil jsem mravenčení v celém těle, snad se mi zkroutily i prsty u nohou a když jsem jí konečně dal ochutnat další svou porci, a přitom už jí rukou projížděl opět v kundě, stříkala z ní další láva. Konečně se dostanu k mým vytouženým hrátkách, které jsem si představoval celou cestu sem. Přikazuju Květušce, aby se překulila přes židli tak, aby se bradavky visících cecků dotýkaly smyčkového koberce, který je při každém pohybu bude dráždit jako jemný smirkový papír a na druhé straně jsem měl před očima její nádhernou sádelnatou prdel a začal jí trestat kancelářským pravítkem.

Prdel už měla pěkně rudou a z kundy už jí pěkně dlouho ukapávala šťáva, když se mi opět ztopořil a já se do ní mohl zasunout. Tentokrát jsem si ale vybral její řitní otvor. Prdel měla kurva pěkně těsnou a já se v ní promrdával neuvěřitelně dlouho. Přitom jsem pozoroval její cecky, které už měly od koberce notně rozdrásané bradavky a Květuška řvala už při několikátém orgasmu jako pominutá. Po třetí porci, která skončila v jejím tlustém střevě, jsem toho měl dost, chtěl jsem domů a toužil po, manželkou vyhřáté, postýlce. Přesto jsem se jako gentleman zeptal, zda byla Květuška spokojená a měla dost. Ta čubka dost neměla, chtěla ještě potýrat své cecíky. Popadl jsem pravítko a silně "řezal" do její prdele, takže cecky létaly ze stranu na stranu a bradavky se dál odíraly o koberec. Asi po pěti minutách silného výprasku se ta čubka konečně udělala.

Poslal jsem ji zpět do vrátnice, trochu poklidil kancelář a upaloval k domovu. Po horké sprše jsem vklouzl do postele. Manželka se probrala a řekla: „Dneska jste to nějak protáhli, co? Lásko, dneska ale nemůžeme souložit, odpoledne jsem to dostala.“ Uf, to jsem si oddychl, nevím, zda bych další číslo ještě zvládl. Poplácal jsem manželku přes kostnatou prdelku, ujistil ji, že to určitě přežiju a spal jako zabitý. Hned po ránu se do mé kanceláře vřítila uklízečka a stěžovala si, že byl v mé kanceláři smrad, jako kdyby se tam někdo prskal a že prý má podezření na tu novou vrátnou, která prý si to rozdá s každým, kdo projeví zájem a že na ty prasárny používá asi moji kancelář. „Měl byste si ji vzít do parády pane vedoucí,“ řekla nakonec a já přislíbil, že to brzy udělám. Už jen pro sebe jsem si říkal, že to bude už za tři dny, kdy má Květuška opět noční.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.