Banner

Toužící

Bylo mi 15 a jako každá dospívající dívka jsem toužila poznat co je to sex. Rozhodla jsem se, že si vymyslím falešné jméno a najdu nějakého nadrženého hřebečka na netu. Jenže pořád se mi zdálo, že jim jde jenom o to, aby se cítili dobře oni sami a na dívku ohled nebrali.

Toužící

Většinou to byli kluci 18-25. Jednou jsem tam, ale narazila na muže 32, jmenoval se Petr, nakukala jsem mu, že je mi 19 (vyvinutá jsem na to byla dost) a domluvili jsme se, že se sejdeme. Netrpělivě jsem očekávala jeho příjezd, nečekala jsem doma, ale na chatě, která je od nás asi 5 km, a proto tam můžu jezdit sama. Byli 3 hodiny, měl přijet kolem půl čtvrté. Šla jsem se tedy připravit - umyla jsem se a vzala si lehké letní šaty po kolena a sedla jsem si do altánku před chatou. Konečně jsem uslyšela přijíždět auto, zastavilo před naší chatou a z auta vystoupil muž, velmi příjemného vzhledu, došel ke mně a zeptal se: „Máš sestru Anetu?“ Myslel si, že jsem sestra pomyslné Anety, neodpověděla jsem. Ale přisedla jsem k němu a rozepla mu poklopec, ze začátku koukal vyjeveně a chtěl mě odstrčit.

Uchopila jsem jeho penis do ruky a začala ho honit. Sice trochu neobratně, ale podle toho, jak slastně vzdychal jsem poznala, že se mu to líbí. Po pár minutách mě vzal do náručí a položil mě na stůl, roztáhl mi nohy a pomalu začal odhrnovat kalhotky. Začal mě lízat, za chvíli se dostavil můj první orgasmus. Když odezněl, svlékl mi šaty i kalhotky a začal mi masírovat mé pevné dvojky, už jsem ho tak chtěla mít v sobě, že jsem mu řekla: „A teď ho do mě strč!“ Poslechl. Šlo to hladce, panna jsem už nebyla, blánu jsem si protrhla sama ve třinácti. Začal mě pomalu mrdat a za okamžik zvyšoval rychlost. Něco tak krásného jsem opravdu ještě nezažila, po dalším orgasmu jsem ho odstrčila a vyvedla ho za penis z altánku, pokynula jsem mu, aby si lehl na zem.

Když ležel, obkročmo jsem na něj nasedla a rozjela parádní jízdu, mačkal mi prsa, oznámil, že bude brzo stříkat, řekla jsem mu, ať se vystříká do mě. Opatřila jsem si totiž antikoncepci (pro jistotu). Stříkal, cítila jsem, jak sperma naráží na stěny mé pochvy a vytéká ven. Slezla jsem a on vstal, šel do auta, vyndal z něj kufřík a zeptal se mě: „Kde je teda Aneta?“ Přiznala jsem se: „Žádná Anety není, já jsem Anna a prostě jsem chtěla sex.“ Chvíli přemýšlel: „Dobrá, přivezl jsem něco na zpestření, pojď si zaplavat.“ A z kufříku vyndal robertka. Vletěla jsem do rybníka a on za mnou s robertkem v ruce. Když jsme došli do místa, kde mi vody byla pod prsa, mě zastavil a pod vodou mi roztáhl nohy (věděla jsem něco o poloze na stojáka, a tak jsem se těšila, jaké to bude), ale chyba lávky.

Penis mi totiž strkal do zadečku, a ne do píčky, díky vodě to šlo snadno. Za chvíli jsem ale ucítila, jak se mi něco dere do mušličky a pochopila jsem. Do mušličky mi zastrčil robertka a pobídl mě, abych si s ním projížděla píčku sama a on mě mrdal do zadečku. Nevydržela jsem to a za chvíli jsem sklouzla do vody a otřásala se orgasmem, musel mě chytit, jinak bych se utopila...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.