Banner

Tři sestry

Příběh, který mi Renda vyprávěl se stal jen několik měsíců poté, co si užíval s paninkou při opravě baterií. Tentokrát přišel do bytu, kde žily společně tři starší vdovy - sestry. Odhadoval je věkem od 50 - 60 ti let a vypadaly prý tak počestně, že by nikdy nevěřil, že by byly schopné toho co mu provedly. Měl zde opravit veškeré odpady a když byl hotový, pozvaly ho sestry na oběd.

Tři sestry

Po obědě následovala káva se zákuskem a po ní odpočinek na divanu! A už ho tlačily ke gauči, jedna ho vysvlékla do naha, druhá ho přivazovala šňůrou k madlům gauče a třetí už se mu vrhla na scvrklého ptáka. Byl z toho prý tak vyjukaný, že se ani nebránil. Najednou zaslechl, jak ta, co ho právě vysvlékla, někam volá a říká: „Prosím Vás odvolejte všechny opravy pana K., bohužel se nám rozbil zámek u dveří a čekáme na zámečníky a pan K. se od nás nemůže dostat.“ Stály okolo něho všechny tři úplně nahé a jak sám řekl, byly to pěkné "baby". A pak začal ten kolotoč. Jedna nasedla na čuráka a šoustala se tak dlouho dokud se 2x neudělala (při druhém orgasmu vystříkl i Renda). Druhá nasedla na pusu a nechala se lízat tak dlouho, dokud ji Renda jazykem nevynesl až na vrchol rozkoše a třetí chvilku nabízela k laskání malá prsíčka s velkými dudlíky, ale to ji moc neuspokojovalo a přemístila se k Rendově prdelce.

Začala mu promazávat krémem prdel a nakonec mu i přes jeho protesty a za velkého skandování svých sester do ní narvala umělý pyj, který jim, jak se pochlubily přivezl kamarád až z NSR (tehdy se u nás nic takového neprodávalo a dokonce i dovoz erotického zboží byl u nás zakázaný!) a docela sprostě ho znásilnila. Sama si prý honila kundu dalším umělákem a když se konečně taky udělala, přikryly Rendu, aby nenastydl a šly si odpočinout! Jejich odpočinek spočíval v tom, že si spolu lehly na koberec, navzájem si vylizovaly mindy, šoustaly se umělýma ocasama, cucaly si ty velké dudlíky a hlavně dělaly divadlo pro Rendu, neboť jemu z těch jejich hrátek málem praskly koule a ocas měl jako stožár vysokého napětí. Pak si s ním ty děvky pohrávaly - nasedaly na jeho ocas, každá udělala 5 zásunů a Renda prosil, aby už ho pořádně vyprázdnily nebo, že mu snad praskne! Jen se smály a tímto, a ještě mnoha dalšími způsoby, ho týraly do večerních hodin. Když už po osmé vystříkal obsah svých varlat, uznaly za vhodné ho odvázat.

Při večeři ho poučily o jeho mlčenlivosti a propustily ho. Když asi za půl roku dostal příkaz, že má jít něco opravit právě na tuto adresu, že si ho osobně objednavatelka žádá, odmítl a řekl, aby tam mistr poslal starého Hampla, na toho si snad netroufnou. Mistr prý chvíli nadával, ale nakonec tam šel starý Hampl. A co se tam vyvádělo? Nikdo neví. Buď se nedělo nic, anebo Hampl plní slib mlčenlivosti!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.