Banner
Banner

Třídní sraz

Chodil jsem s Veronikou už tři roky. Každičkou volnou chvilku jsme využili k pořádný šoustačce. Měla to moc ráda, však jsem ji tomu naučil. Už od šestnácti, kdy jsem ji připravil o věneček. Toho dne se mě zeptala, co bych tomu řekl, kdybych s ní šel na třídní sraz její sestry Barunky! Jsme tam pozvaní jako dozor, protože tam bude hromada mladých puberťáků.

Třídní sraz

Mělo to být u její kamarádky na chatě jejich zazobaných rodičů, kteří s tím souhlasili jen pod podmínkou, že tam budou mít nějaký dospělý dozor! Barunku jsem samozřejmě znal. Byla to o šest let mladší sestra Veroniky a začínala se z ní rýsovat docela pohledná kůstka. Vycházela právě osmou třídu, a to se muselo oslavit. Na chatu jsme jeli s Veronikou o den dřív, abychom s rodiči domluvili vše potřebné a zároveň jsme tam už přespali. Chata byla přepychová s bazénem a velikou zahradou kam pro okolní les nebylo vidět. Rodiče dívky odjeli a my tam s Veronikou a Klárkou, tak se jmenovala kamarádka Barunky, zůstali sami. „Co budeme dělat?“ zeptal jsem se Klárky a Veroniky. Obě pokrčily rameny, ale na tváři Veroniky jsem poznal, že by si ráda zaprcala. Byla tu však Klárka, a tak jsme nemohli jen tak odejít do našeho pokoje a šoustat.

„Tak se jdeme koupat!“ navrhl jsem. Nedošlo mi, že nemáme plavky. Holkám to v první chvíli taky nedošlo, protože Klárka plavky samozřejmě měla a s koupáním byla nadšená. „No jo, ale nemám tady plavky!“ uvědomila si najednou Veronika. „A ty přeci taky ne!“ řekla mi a já musel uznat, že má pravdu. Podíval jsem se na Klárku a ta jen pohodila ramenem. „Váš problém, já plavky nahoře mám!“ řekla. Navrhl jsem, že by jsme se mohly koupat nazí a Klárka zcela ožila a řekla, že je to skvělý nápad. Verunka se ji sice zeptala, zda se nebude přede mnou stydět, ale ona jen zavrtěla hlavou a odpověděla, že se tady koupala už častokrát nahá s klukama. Dlouho jsme neotáleli a rychle se svlékli a vlezli do vody. Byla příjemná, a tak jsme si trochu zaplavali. Jenže vidět dvě takové krásné kočky zcela nahé mě nemohlo nechat v klidu. Zvedl se mně čurák a samozřejmě to Klárce neušlo, i když jsem se to snažil schovat.

„Jé, hele Verčo! Karlovi stojí brčko! S tím by už mohl píchat holky,“ zvolala pojednou a neuvědomila si, že my s Verčou už asi dávno pícháme. Verča se jen smála a čekala, co udělám. „No co, ještě jsi to neviděla? Těším se na večer, až se budu moct s Verunkou pomilovat!“ řekl jsem po pravdě. Tím jsem jí trochu vyrazil dech, protože nečekala, že jí povím takovouhle pravdu. Začervenala se, sklopila hlavu a mě bylo jasné, že Klárka je ještě panna. „Netrap se tím, jednou se taky dočkáš, že tě bude kluk milovat!“ snažil jsem se ji povzbudit. Verunka k ní připlula a řekla jí, ať z toho není smutná, že mám pravdu. „Když vám se to mluví, když vy už spolu to...!“ řekla a bylo vidět, že chtěla říct - prcáte, ale pak si to rozmyslela. „Mě už taky často svrbí píčka a ještě mně ji žádnej kluk ani nepohladil!“ řekla vyčítavě. „A požádala jsi už nějakého o to?“ zeptala se jí Verča.

Klárka se na ni podívala jako by byla Verča přízrak a pak zavrtěla hlavou, že ne. „Tak jak by ti mohl nějaký kluk píčku hladit! To kluci nedělají holce na potkání! To i ta holka musí dát najevo, že o to stojí!“ řekla jí Verunka a mrkla na mě. „Hele, jestli chceš, tak ti ji Karel dneska pohladí!“ dodala k mému překvapení Verunka. Né, že bych se tomu bránil, na hezkou mladinkou kundičku si vždy rád sáhnu, ale byl jsem překvapený reakcí Verči. Nečekal jsem, že mě tak lehko dovolí sáhnout si na kundičku Klárky. Klárka se na mě podívala a já jen přikývl. Klidně ji kundičku i vylížu, pomyslel jsem si, protože jsem hned dostal chuť. Připlul jsem k nim blíž a políbil Klárku na čelíčko a Verunce dal pořádnou pusu, až to mlasklo. Pochopila zač to má a hned mně ji vrátila a pod vodou sevřela mého ptáka v dlani a párkrát po něm přejela rukou. Vyzval jsem je, ať jdeme na břeh a obě souhlasily.

Klárka se vyhoupla na okraj bazénu sedla si a nohy nechala spuštěné do vody. Bylo tam málo vody, a tak jsem zůstal ve vodě a přistoupil jsem ke Klárce a přiměl ji rozevřít stehýnka. Byla celá rudá, ale pokorně stehýnka rozvírala. Objevila se přede mnou její jeskyňka. Byla jen jemně ochmýřená, a právě taková mě velmi lákala. Pohladil jsem ji po Venušině pahorku a oběma palci lehce vnikl do její lasturky a jemně jí oba stydké pysky rozevřel. Objevila se krásná růžovoučká kundička v celé kráse a velice mě upoutal její poštěváček, jehož malinká hlavička přímo vystupovala z jejich pysků. Ještě více jsem jí její pysky rozevřel, Klárka zavzdychala slastí a prohnula se. V tom momentě jsem uviděl její neporušenou panenskou blanku s maličkým otvůrkem snad přesně uprostřed. Přiměl jsem ji, aby si lehla na záda a sklonil se nad její prcinkou a lehce jí jazykem přejel po hlavičce obnaženého poštěváčku.

Doslova vypěnila a začala slastně oddechovat. Sama mě uchopila za zátylek a tlačila moji hlavu silně mezi svá stehna. Lízal jsem jak zběsilý. Tak krásnou kundičku neměla ani Verunka. Ta stála ve vodě za mnou a vše pozoroval. Určitě měla svoje prstíky ve své lasturce, ale to já vidět nemohl. Klárka krásně voněla uvolněným sekretem ze své prcinky a nepochybně prožívala svůj první panenský orgasmus. Nasvědčoval tomu její sten a vzdechy, které ze sebe vydávala. „Líbilo se ti to?“ zeptal jsem se jí, když jsem se z jejího sevření rukou vymanil, abych se alespoň trochu nadýchal vzduchu a neudusil se na její kundě. Pokývala hlavou a mile se usmívala. Jazyk jsem vyměnil za prst a lehce ji ještě laskal poštěváček prstem. Vylezli jsme i my s Verunkou z vody a mně se chtělo strašně prcat. Čurák mně stál jako tyčka a já věděl, že když ho nesmočím do Verunčiny píčky, vystříknu semeno na zdař Bůh, třeba do trenek, které bych si asi měl obléknout.

Řekl jsem proto Verunce, zda mně nepodrží na nedalekém lehátku, abych si ulevil od přetlaku. Podívala se na Klárku a když viděla, jak dožívá právě prožitý první orgasmus neodolala, ulehla na lehátko rozevřela stehna a nechala mě, abych ji pěkně oprcal, i když tušila, že ona z toho nic mít nebude. Mé obavy se potvrdily. Sotva jsem se zavrtal na dno její kundy, už jsem stříkal. Nechal jsem to v ní a pokračoval v prcání, aby i Verunka prožila svůj orgasmus. Při mém příštím výstřiku už pištěla i ona ve slastné křeči. Nechal jsem ho v ní, aby jí orgasmus dozněl a teprve potom z ní slezl. Teprve teď jsem si všiml, že Klárka stojí vedle nás a pozoruje nás, jak se milujeme. „Líbilo se ti, jak souložím s Verčou?“ zeptal jsem se jí. Pokývala hlavou a zeptala se, jestli bych ji taky takhle mohl prcat. Nevěděl jsem, mám-li si s ní něco dovolit, přeci jen ji je teprve necelých patnáct a musel jsem to probrat s Verunkou.

Klárce jsem zatím řekl, že se uvidí za chvíli a poslal jsem ji osprchovat. S Verčou jsem to zatím probral. Usoudila, že není co zkazit. Jednou o panenství stejně bude muset přijít a je-li to dřív je ji to jen ke cti. Rozhodli jsme se tedy, že večer ji vezmeme do naší ložnice a tam ji zapojíme do našich sexuálních aktivit. Pomohli jsme jí s večeří a po ni jsme se šli všichni tři osprchovat. Už tam mě obě holky tahaly za ptáka, i když Klárka se trochu ostýchala. V pokoji, jsme dali ještě jedno prostěradlo a pod něj igelit, kdyby náhodou došlo k defloraci, aby nám Klárka nezbarvila naše prostěradlo. Pak jsem si já prohlížel obě kundičky dívek a musel konstatovat, že Klárka má větší poštěváček než Verunka. Pak si holky prohlížely mého klacíka a Verunka Klárku učila, jak se s ním zachází. Nakonec ji donutila vzít mě ho do pusinky a pěkně vykouřit. Sice to moc neuměla, ale učila se rychle.

S Verunkou jsem pak chvilku prcal a Klárka se jen na nás dívala. Moc se ji to líbilo, a tak jsem ji krátce před půlnocí odpanil. Trochu plakala, ale když jsem do ní projel celý, uklidnila se. Všichni tři jsme potom usnuli spokojeným spánkem a těšili se na zítřejší mejdan, a to jsme vůbec netušili co nás čeká.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.