Banner

U babičky na prázdninách

Jednou odpoledne mě babička poslala na druhý konec vesnice k jedné známé s vajíčkama. Klepala jsem na dveře, ale nikdo neotvíral. Vzala jsem za kliku a bylo odemčeno. Vešla jsem do chodby a uslyšela jsem hlasy a podivné zvuky. Šla jsem za hlasy a došla jsem k obýváku, kde na televizi sledoval pán domu porno.

U babičky na prázdninách

Seděl na sedačce úplně nahý, honil si čuráka a hlasitě u toho funěl a vzdychal. Šla jsem potichu k němu, ale byl zabrán do své ruční práce, že mě ani nevnímal. Už jsem pěknou chvilku stála za jeho zády a pozorovala jeho velkého čuráka s pěkně vystouplými žílami a cítila jsem, jak mě projíždí celým tělem mravenčení, které jsem poprvé poznala, když mě souložil opravář. „Dobrý den,“ pozdravila jsem a pán domu se lekl, že málem vyskočil ke stropu. „Co tady děláš, jak jsi se sem dostala,“ ptal se, ale ani si neuvědomoval, že si stále honí ten svůj tvrdý klacek. „Klepala jsem a bylo odemčeno, nesu vajíčka od babičky. Máte moc krásného čuráka, nechcete ho vykouřit?“ Zíral na mě jako na zjevení, ale když jsem k němu poklekla, bez rozmýšlení zajel do mé pusy a začal mě do ní mrdat.

„Jééé to je nááádhera, ty kurvo, kuř, vystříkám Ti papulu“ a když začal stříkat držel mě pevně za hlavu, abych ho náhodou nevyplivla. Poprvé v životě jsem polykala semeno, ale moc mi to nechutnalo, bylo to hořké a bylo toho moc, málem jsem se pozvracela. „No holka jsi dobrá, vykouřilas mě na jedničku, co ještě umíš.“ Zalhala jsem a řekla: „všechno a co Vy?“ Neodpověděl, ale strhl ze mě tričko, pod kterým jsem neměla podprdu a začal mi olizovat naběhlé bradavky. Nevím, jak to dělal, ale za chvíli už mu opět čurák parádně stál a tlačil mě s ním do bříška. Masíroval mi kozičky a bradavky a já za chvilku zasténala a vlhla v rozkroku. Svlékl mi kraťasy i se spoďárkama, položil na pohovku a už mi rozhrnoval černé chmýří rašící na mé kundičce.

Zasunul mi do ní dva prsty a začal mě s nima projíždět mindulku a jazykem oblizoval mého poštěváčka. Za chvíli jsem mu pustila kundí rosičku do pusy a křičela, aby mi ten klacek už narval do píčinky. Vyhověl mé prosbě a už jsem ho měla v sobě až po kulky. Lidičky, jak já řvala blahem, musel mi ucpat pusu spoďárkama. Šoustal mou kundičku už moc dlouho, začínala mě pálit a bolet, ale nepřestal, dokud se do mě nevystříkal. „Vy jste mi udělal děťátko,“ ječela jsem. „Ty krávo, tos nemohla říct, že nic nebereš,“ řval na mě. „Vždyť jste se mě ani nezeptal,“ bránila jsem se. „Kdy jsi měla krámy,“ řval na mě a já řekla, že je mám dostat za dva dny. „To je dobrý, to máš neplodný dny,“ řekl a už mi opět ládoval svého měkotu do pusy a za chvíli už jsem ho měla plnou pusu. „Pojď zmrdám Tě zezadu, máš skvěle úzkou kundu, moje stará už jí má jako vjezd do pískovny.“

Převalil mě na bříško, zvedl mi prdelku a už mě krásně pígloval zezadu. V každé ruce držel kozičku, laskal je a žmoulal mezi prsty bradavky a já začala opět pouštět šťávičku. „Seš perfektní děvka, až Ti skončí krámy tak přijď, zase Tě naplním, neplýtvám zbytečně semenem“ a asi abych uvěřila, začal stříkat do mé mindičky. Když ho ze mě vytáhl, otřel si ho o mou prdelku, poplácal mě s ním jako s malým obuškem a řekl: „Oblíkni se, upaluj domů a nikomu ani slovo jasný?“ „Nejsem blbá,“ řekla jsem, oblékla se a na ještě třesoucích nohách jsem se vracela k babičce. Druhý den jsem dostala menstruaci a byla jsem ráda, že naše šoustáníčko nezanechalo ve mně následky.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.