Banner

U moře

Líbí se mi západ slunce a je pravda, že u moře je asi nejkrásnější. Odlesk od vodní hladiny je úchvatný. Do toho šumění a šplouchání moře. V dálce se ozývají ptáci, prostě krása. Jdeme po pláži a mám pro tebe menší překvapení. Pronajal jsem tamhle ten baráček od kamaráda na dnešní noc. Alespoň nemusíme daleko a ráno třeba uvidíš východ slunce.

U moře

Dojdeme k domku, otevírám dveře a provádím tě. Není velký, ale slušně zařízený a útulný, je tu krb, obývací pokoj, pokoj pro hosty, kuchyňka a ložnice s krásnou velkou vodní postelí. Líbí se ti tu? Doufám, že ano. Po prozkoumání jsem si uvědomil, že jsme slaní od vody a chtělo by to sprchu. Jdeš první do koupelny, je tam velký sprchový kout. Já jdu připravit zatím skleničky a dobré víno. Nechám ale pootevřené dveře. Potichu tě pozoruji, jak se svlékáš, vím, moc toho není co máš na sobě, ale nespěcháš, doznívají v tobě asi ještě okamžiky z pláže. Jdeš do sprchy, zavřeš za sebou dveře, takže jediné, co vidím, je tvá silueta za matným sklem. Kochám se pohledem, jak roztíráš mýdlo po svém těle, vidím, jak si dáváš na prsou záležet. Kapky, jenž stékají, mi zakrývají tvůj obraz, ale má představivost nahradila oči.

Nevydržím to a jdu k tobě, mám na sobě jenom kalhoty. Vlezu k tobě, jsi překvapená, trochu jsem tě asi zaskočil. Je to krásný pohled, jak ti kapky dopadají na tvou sametovou kůži, jak stékají po každém kousku tvého těla. Vezmu ti houbu z ruky, namydlím ji, umývám ti šíji, pokračuji na tvá záda, boky, obkroužím tvůj zadeček, je celý od pěny. Rukou ho hladím a omývám pěnu, je tak smyslný. Otočíš se ke mně, políbím tě, houbou pokračuji k tvým ňadrům, třpytí se na nich kapičky vody. Hladím a masíruji je, voda, která po nich stéká pěnu již umyla. Jsi tak krásná a vzrušující. Opět tě políbím, tentokrát víc, hladím tě po vlasech a šíji, přes krk sjedu k tvým hrotům, nemohu je přehlédnout. Prstem po nich kroužím, pak vezmu jedno ňadro do dlaně a jemně masíruji. Ruka sama sjíždí na bříško, níž...

Narazím na tvůj chomáček, ještě níž, cítím tvé lístečky, jsou hebké a hrozně mě lákají. Pohrávám si s nimi prsty, každičký kousek prozkoumám, jazykem jsem šel také níž, saji tvé bradavky. Jsou jako kámen, můj jazyk na nich kmitá a mé rty je mačkají. Vzdycháš a prohýbáš se rozkoší. Cítím tvé lehoučké pohyby v bocích. Kapky, které na nás dopadají ještě umocňují ten prožitek. Neodolám a políbím tvé bříško, jazykem následuji cestičky za kapkami, které se spojují do potůčků. Jeden takový potůček končí až v tvém klíně. Políbil jsem tvé lístečky, jazykem zkontroloval hrášek... Je vzrušený, to se mi líbí, trochu ti rozkročím nohy, rukama hladím tvůj zadeček, můj jazyk si pohrává s lístečky. Rád bych pohlédl nahoru na tvůj pohled, ale voda mi to nedovoluje. Doufám jen, že tvůj pohled by ukazoval na příjemné prožitky. Nebo se mýlím?

Roztáhnu nohy ještě víc, miluji, když se mě dotýkáš jazykem... Horká voda mi dopadá na ramena a já se nacházím mezi dvěma ohni… Prsty mi zajíždějí do tvých vlasů, tisknu si tvůj obličej blíž ke klínu a slastí mám zavřené oči… Chci to, udělej mě, prosím, prosím… Zrychlíš pohyby svého jazyka, přitlačíš na můj hrášek a já se opět ocitám na vrcholu... Horká voda se mísí s mojí šťávou… Zvedneš se a obejmeš mě... Stulím se do tvé náruče, položím ti hlavu na rameno... „To bylo tak nádherné!“ „Já vím...“ „Beruško, otoč se...“ Usměji se, „ano, teď je řada na tobě…“ Otočím se k tobě zády, vyšpulím zadeček a roztáhnu pořádně nohy, takže máš krásný pohled i přístup do mého lůna… Pohladíš mě po zadečku, pak mě chytneš za boky a jedním prudkým přírazem se dostaneš až na dno. Vykřiknu.

„Copak Beruško, líbilo se ti to?“ „Ano, ano…“ Hezky pomalu a dlouze mě souložíš, prohýbám se v zádech a vycházím ti vstříc... Sjíždíš mi jednou rukou z břicha na pas a pak níž, prostředníčkem mi laskáš hrášek, cítím, že se zase blížím k vrcholu... Já už zase budu… Vychutnáváš si stahy mého lůna, líbáš mě na krk a ramena... Cítím, jak ze mě vyklouzáváš, otočím hlavu a ty vidíš otázku v mých očích... Usměješ se, aha ano, pochopila jsem... Celý tvůj penis je obalení mojí šťávou jako tím nejkvalitnějším lubrikantem, prohýbám se ještě víc v zádech, abych ti usnadnila vstup... Už cítím špičku tvého penisu dobývající se mi do análku... Vědomě se co nejvíc snažím uvolnit svaly, bolí to, ale ty přesto pomaličku postupuješ dál... A najednou je bolest pryč, cítíš, že byl odpor překonán a vstupuješ do mě již rychleji...

Pěkně rytmicky se pohybujeme proti sobě, miluji to. Tentokrát jsi to ty, kdo zašeptá: „Já už budu!“ Rychle si zajedu rukou k hrášku a nacvičeným pohybem se přivedu rukou k orgasmu současně s tebou... Po chvíli ze mě tvůj ochablý úd vyklouzne. Otočím se k tobě, políbím tě nejprve na tvář, pak natočíš hlavu a naše rty se setkají... Vezmu do ruky houbu a pečlivě tě namydlím, zvláštní péči věnuji tvému těšiteli, namydlím ho, opláchnu od pěny a maličko ho polaskám... ale jen lehce. V okamžiku, kdy začne na mé dotyky reagovat, tě s úsměvem vyhodím ze sprchy. Zásoba vody v bojleru je omezená a já bych se nerada myla pod studenou vodou... Zašklebíš se na mě, ale jak bys mi mohl odporovat.

Vylezeš a teď jsem to já, kdo se může kochat pohledem na tvé krásné tělo... Obtočíš si kolem boků ručník, věnuješ mi poslední žhavý pohled a zavřeš za sebou dveře koupelny. Po chvíli z koupelny vylezu i já, zabalená do osušky, z vlasů mi padají kapičky vody na ramena... Vidím, že jsi nezahálel, oheň v krbu už vesele praská, ležíš před ním na kožešině, máš zavřené oči a na dosah ruky stojí kbelík se šampaňským a s ledem. Vyndám láhev, naleji si do skleničky a kleknu si k tobě. Ještě stále děláš, že spíš. Namočím prst do skleničky a nechám alkohol, aby stékal po kapkách po tvém těle a postupně je sleduji jazykem. I když máš pořád zavřené oči, už spánek nepředstíráš, protože tě vzrušení prozradilo.

Cítím, jak kapky stékají po mém těle a tvoje dotyky jsou jak rozžhavená ocel, hoří mi pod nimi celé tělo. Líbí se mi tvé křivky v odrazu ohně. Tvé doteky jsou již nesnesitelné, tak přestanu předstírat spánek, pohladím tě po stehnech a pokračuji dál. Chvilku si pohrávám s tvým hráškem, hladím ho a jemně mačkám. Vidím, jak se ti zrychluje dech a tvé srdce buší jako o život. Vezmu si skleničku se šampaňským a už ti pár kapek stéká od krku dolů. Hned je začnu slíbávat a na chvilku vezmu do pusy tvé bradavky. Lehké sání a kousnutí a již pokračuji za dalšími kapkami níž. Slíznu je, ale tvého klína si nevšímám. Jak jsme naproti sobě, vidíš, jak můj úd zase stojí v pohotovosti. Pohladím tě od krku přes prsa, kde se na chvilku zastavím, hraji si a pokračuji pomalu níž. Sjíždím pořád níž až narazím na tvůj klín. Pohladím tě a jsem rád, že jsi mi usnadnila přístup a dala nohy trochu od sebe.

Obejmu tě a vášnivě tě políbím. Nadzvednu tě a přiblížím se k tobě. Pochopila jsi, co mám v úmyslu, sedneš si na mě a lehce dosedneš. Cítím to úžasné horko. Chvilku takhle sedíme, bez hnutí. Začínám tě nadzvedávat a nutím tě dosedat. Prohýbáš se v bocích, cítím tvé tření o mé tělo. Sleduji, jak si to vychutnáváš. V tvých rozčechraných vlasech se leskne plápolání krbu. Po chvíli tě zastavím, shodím ze sebe, postavím se a položím tě na kožešinu. Nikdy bych neřekl, jak smyslná je ležící žena. Připraveným šátkem ti zavážu oči, do ouška ti zašeptám, že se nemusíš ničeho bát a políbím tě. Prohlédnu si tě, jsi skoro bezbranná, vzrušuje mě to, ale tebe také. Víš, že ti neublížím. Rozevřu ti nohy a zabořím se do tvého lůna. Jazykem zajíždím co nejhloub a vychutnávám si tě. Kroutíš se, zrychluji, ale ne moc.

Vezmu kostku ledu od šampaňského, abych tě trošku zchladil. Pak si ji dám do úst, políbím tě a předám ti ji, aby ses trochu osvěžila. Na chvilku se vzdálím. Slyšíš syknutí a za chvilku na tebe něco dopadá… šlehačka. Pěkně si tě chci ozdobit. Mám s sebou i jahody a těmi své dílo zakončím. Políbím tě na ústa a za chvilku vidíš přes šátek záblesk. To jsem si tě vyfotil, abys z toho také něco měla. Slíbám z tebe šlehačku a po chvíli to již nevydržím a vniknu do tebe. Jde to snadno... Jsi krásně vzrušená. Zrychluji přirážení, slyším tvé vzdechy a výkřiky. Blížím se k vrcholu, už jsi mě zase dostala i když jsem chtěl dnes potrápit já tebe! Prudce přirazím a znovu, až cítím tvé stahy orgasmu. To už to nevydržím a stříkám. Zpomalím, ale nepřestávám, lehce v tobě jezdím a líbám tě. Sundám ti šátek, obejmu tě a chvilku si vychutnáváme tento jedinečný okamžik...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.