Banner

Učitelka biologie 1

K nám na gymnázium nastoupila do třetího ročníku nová učitelka biologie. Věra, jak se jmenovala, byla čerstvou absolventkou pedagogické fakulty oboru biologie a tělesné výchovy. Byla nádherná, mladá, a oproti nám jistě zkušenější což mě osobně moc vzrušovalo. Byla kolem 170 cm vysoká, kozičky akorát do ruky a krásně pevný zadeček.

Učitelka biologie 1

Byla bioložka se vším všudy a svůj obor milovala. Často nám líčila pro nás opravdu zbytečné informace a nás to samozřejmě moc nebavilo. Našly se ale holky, jak jinak, které předstíraly svůj zájem a učitelku si tím přiklonily na svou stranu. Uběhlo skoro půl roku, ale nic se nezměnilo. Učitelka nám dál zaujatě líčila svoje blbosti a my, stále znuděně poslouchali. Probírali jsme člověka, soustavu vylučovací a tehdy se náhle změnil můj vztah k biologii. Slova konečník ani anální otvor mi přijde docela normální, ale z jejích úst zněla tak, že se to nedalo vydržet. Můj penis mi pod lavicí ztuhl jako solný sloup a já se nemohl dočkat přestávky, až půjdu vypustit páru na záchod. Při závěru hodiny učitelka oznámila, že příští hodinu bude probírána pohlavní soustava a já šel do kolen. Na ten den jsem se těšil jako nikdy a nemohl tu noc usnout. Konečně jsem se dočkal, byla středa což byl den D. Věra vyprávěla a ženských a mužských intimních partiích, jako obvykle, do detailu a při pohledu na mě to muselo být znát.

Byl jsem moc nadržený a nejradši bych na učitelku hned skočil a přesvědčil se sám, co že to nosí ženy v kalhotkách. Ale jakékoliv pokusy z mé strany, o které jsem se nesměle pokoušel předchozí půl rok, skončily bez povšimnutí. Řekl jsem si však, že to tak nenechám. O přestávce jsem se rozhodl jít za učitelkou, už ani nevím, za jakou záminkou. Došel jsem ke dveřím kabinetu, nervózní jako před prvním sexem a nesměle zaklepal. Otevřela mi Věry kolegyně Marta a sdělila mi, že profesorka Studená, jak se Věra jmenuje, je v ředitelně. Se svěšenou hlavou jsem se odebral zpět do své třídy, ale při cestě kolem ředitelny jsem dostal nápad na Věru počkat. Seděl jsem tam na židli necelých pět minut, když jsem uslyšel zvuky ne nepodobné ženskému sténání. Ta děvka si to tam snad rozdává se zástupcem ředitele. Já blbec, vždyť ředitel mám přece ještě týden dovolenou, že mi to nedošlo dřív. Rozhodl jsem se tam vtrhnout a bez přemýšlení o následcích a trapností situace jsem tak učinil. Nemýlil jsem se, ta coura seděla obkročmo na našem zástupci a užívala si plnými doušky. Nebo spíš plnou kundou?

Když mě spatřili, tak oba strnuli, já jsem se na ně pousmál a řekl, ať se nenechají rušit, že si je jen zvěčním a hbitě jsem vytáhl připravený již mobil a dokonal tak dílo zkázy. Pro ni... Příští den jsme s ní měli tělocvik a ona byla celá nesvá. Při pohledu na mě nejspíš nevěděla, co si má myslet a co po ní chci, ale já jsem si toho nevšímal. Věděl jsem, že už ji mám v hrsti. Po hodině jsem šel do sprch a jelikož to byla toho dne poslední hodina, nikam jsem nespěchal a po odchodu posledního ze spolužáků jsem si ho začal honit. Neměl jsem ale v úmyslu se udělat, tu práci nechám pro ni. Dostal jsem na ni obrovskou chuť a rozhodl se, že to udělám dnes. Šel jsem k jejímu kabinetu, kdy vždy zůstává sama ještě několik hodin a zaklepal. Po chvilce otevřela a koukala na mě beze slova s nejistým výrazem v očích. Porozhlédl jsem se po kabinetu a po přesvědčení, že tam už není její kolegyně, jsem beze slova vstoupil dál a klidným hlasem jí oznámil, že jestli nechce být neslavně známá po celé škole tak udělá, co budu chtít.

Začala brečet a kňourat, že to nemůžu, že jsem hajzl, ale mě to nedojalo. Pokračoval jsem, že mohu jejich nádhernou fotku poslat panu řediteli a ten pro ni bude mít jistě jiné pochopení než já. „Co tedy chceš?“ Zeptala se, a mně už se z té věty začala dělat boule v kalhotách. Řekl jsem jí, že chci přesně to, co nám už dva měsíce tluče do hlavy, ale s názornou ukázkou. A pomalu jsem přecházel ke kontrolování situace s úmyslem vzít ji plně do svých rukou. Změnil jsem taktiku a s ní i můj tón hlasu. „Svlékni se, děvko.“ Došlo jí, že není úniku a že mám opravdu v úmyslu celou věc jinak rozšířit po škole, a tak ze sebe začala pomalu svlékat nudný kostýmek...

Související povídky

Učitelka biologie 2

Učitelka biologie 2

„Vezmeme si to pěkně po pořádku, Věruško.“ Přešel jsem k tykání. „Potřeboval bych zopakovat poslední dvě hodiny, nějak jsem se na látku nemohl patřičně soustředit. Co jsme to vůbec brali?“ Ona jen polkla a nesměle připomněla, že vylučovací a pohlavní soustavu. „No tak do toho paní profesorko.“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.