Banner
Banner

Učitelka češtiny

Tento příběh se mi stal v mých 16 letech. Chodil jsem prvním rokem na střední školu. Sotva jsem tam nastoupil, tak jsem se zamiloval do naší češtinářky. Byla sice starší, ale kost. Jednou jsem byl v počítačové učebně sám a už bylo pozdě. Hledal jsem nějaké podklady pro úkol, který byl moc důležitý.

Učitelka češtiny

Začalo mě to nudit, tak jsem si na internetu našel nějaké erotické stránky a začal jsem si masírovat péro přes kalhoty. Už se to nedalo vydržet, tak jsem si sundal kalhoty ke kotníkům a slipy taky. Moje pero bylo naběhnuté a tak jsem na nic nečekal a začal jsem si ho honit. Když už jsem byl skoro hotovej, tak do učebny vstoupila moje učitelka na češtinu. Začal jsem se rychle oblékat, ale moje učitelka byla už moc blízko a všechno co jsem se snažil skrýt, viděla. Řekla ať se neoblékám a já jsem tam trapně stál s kalhotama dole a na slipech jsem měl velikou bouli. Učitelka se začala se zájmem dívat na můj naběhlej penis. Určitě ji to vzrušovalo. Bylo jí to vidět na výrazu tváře. Přišla ke mně a řekla, že už jsem pořádnej kus chlapa a sundala mi slipy. Z nich vystřelil tvrdej pták a ona se mě zeptala, jestli bych ho nechtěl vykouřit a já jsem byl jako omámen. Vykoktal jsem ze sebe, že jo.

A ona opravdu vzala moje pero a dala si ho do pusy. A začala ho lízat a sát a já jsem byl v sedmým nebi. Moje učitelka na češtinu mi kouří péro. Když už jsem byl úplně vystříkanej, tak se mě zeptala, jestli mě vzrušuje. Odpověděl jsem, že docela dost. Řekla mi, že já se jí taky líbím a jestli už jsem měl ňákou holku. Vykoktal jsem ze sebe, že ne. Ona mi nabídla, že mě zaučí. A hned jak to dořekla, tak si sundala tričko a tam jsem viděl podprsenku. Černou a v ní byly povislý kozy, ale mě to strašně vzrušovalo a potom si sundala i kalhoty a já ji viděl jenom ve spodním prádle a můj klacek už byl zase v pohotovostní tvrdosti. Sundala si podprsenku a sedla si mi na klín a já na ptákovi cítil, jak je mokrá a teplá.

Začal jsem jí lízat kozy, po chvíli slezla a sedla si na protější židli, řekla ať jí sundám kalhotky. Pomalu jsem je stáhnul a uviděl jsem její zarostlou kundičku. Můj pták už byl tak tvrdej, že jsem si ho chtěl vyhonit, ale ona řekla, že to mě nesmí ani napadnout. Naznačila ať se přesunu k její mušličce. Roztáhla nohy a vrazila mi hlavu mezi její nohy, začal jsem horlivě lízat. Nakonec řekla, ať jí ho tam vrazím. Nasadil jsem ho na okraj její dírky a zabořil jsem ho do ní. Byla teplá. Do její kundy to šlo samo, začala si udávat tempo. Po chvíli mi ho vyndala a posadila mě na židli a nasedla na mě. Skákala na mně jako o život a já jsem jí přitom lízal kozy.

Cítil jsem, že už budu, ona to taky poznala, a proto rychle sesedla a strčila si ho do pusy a já jsem do ní nastříkal plnou dávku. Spolykala to všechno, ještě chvilku mi ho kouřila, potom si sedla na židli a řekla, že to musíme někdy zopakovat. Stoupla si a začala se oblíkat. Když byla oblečená, tak ke mně přišla a dala mi francouzáka a pohladila mi čuráka, kterej už byl úplně povadlej. Já jsem ji chytnul za kozičky a chvilku jsem je hladil. Potom odešla. No a teď mám dobrý prospěch z češtiny a chodím za ní každý týden do kabinetu… Je to moje nejlepší a nejmilovanější učitelka.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.