Banner
Banner

Úklid ve sklepě

Bylo parné nedělní odpoledne, manžel odešel na fotbálek a já se rozhodla, že půjdu do sklepa, tam byl krásný chládek, přebrat zavařeniny. Už jsem měla plnou přepravku, kterou jsem chtěla odnést do popelnic, když se za mnou ozvalo: „Copak to tu vyvádíte sousedko?“

Úklid ve sklepě

Byl to náš soused Pepa. Až nyní jsem si všimla, že mi nestoudně kouká na prsa. Byla jsem bez podprsenky a pravděpodobně sklepní chládek ztopořil mé bradavky tak, že hrozily protrhnutím slabé látky. Pepa najednou ke mně přiskočil a tričko mi vyhrnul až pod bradu. „Máš nádherný cecíky,“ šeptal a už mi laskal jazykem tvrdou bradavku a rukou masíroval druhou kozičku. Ani jsem se nebránila, naopak jsem začala hlasitě sténat rozkoší, která se brzy dostavila a kundí maz mi plnil kalhotky - manžel mě už totiž nejméně měsíc nepíchal a milostnou předehru jsme už doma neměli ani nepamatuji. „Děláš to krásně, nepřestávej,“ šeptala jsem a Pepa už mi zajížděl jazykem hluboko do krku a jeho hebké ruce zpracovávaly fantasticky mé kozičky i bradavky. A už se dostavila další rozkoš, která zmáčela kalhotky tak, že bych je mohla ždímat. Právě v tu chvíli mi přejel po mokrých kalhotkách rukou Pepa.

„Ty to teda umíš prožívat, to jsem ještě u ženský nezažil! Jsi asi pěkně nadržená, co? Chci Ti vylízat tu tvoji kočičku!“ „Přeci se nebudeme válet tady na zemi, pojď k nám, manžel je na fotbale,“ zvala jsem souseda Pepu. Nebyl proti a za chvíli už jsme vystupovali z výtahu u našeho bytu. Pepa by mě byl schopen skolit již za dveřmi v malé chodbičce, ale táhla jsem ho dál do obýváku. Rychle jsem si stáhla tričko, sukni i zmáčené kalhotky a stála před ním v rouše Evině. „Máš nádherné tělo,“ říkal a rychle se vysvlékl. „A ty máš pěkného čuráka,“ řekla jsem já, když mu v podbřišku po stažení slipů vystřelil ten jeho utahovák. Měl ho dobrých 19 - 20 cm a takového moje kundička v sobě ještě neměla, určitě mi ji s ním natrhne. „Pojď kočičko, chci už Tě konečně lízat,“ šeptal Pepa a tlačil mě na sedačku. Chvíli mi přejížděl přes chomáč černých chlupů a liboval si, jak je krásné se přehrabovat v tak pěkně zarostlé mindě a ne jako v té manželčině vyholené.

Konečně roztáhl velké pysky, prsty přejížděl přes mokré závojíčky, které za chvíli rozhrnul a do mokré dírky zasunul svůj teplý jazýček, se kterým smýčil stěny mé kundičky. Sama jsem si začala masírovat tvrdé kozičky, ale když to Pepa zjistil, jednou rukou uchopil mé ňadro, které skoro surově mačkal, ale i nadále rejdil jazýčkem v mé svatyni. A pak se dostavil můj orgasmus. Byl přímo božský, ještě nikdy jsem takový neměla. Mé tělo se otřásalo v milostné křeči, bradavky bolestivě tvrdly a z kundičky stříkal gejzírek horké šťávy. „Teď Ti zmrdám tu tvojí nadrženou díru, ty kurvičko,“ křičel Pepa a nemilosrdně rval svého dlouhého a tlustého čuráka do mé kundy, která na takový objem nebyla zvyklá a já řvala jako na lesy. „Jen řvi, ještě víc, mám rád, když ženská řve, řvi ty čubko“ a brutálně zajížděl do mé už opět šťávu ronící kundičky.

Pepa mě už promrdával celou věčnost, což jsem nikdy nezažila. Manžel vždy za chvíli vystříknul a odvalil se, ale Pepa, když cítil, že se mu blíží výstřik přestal, líbal mě anebo si hrál s mými ňadry a za chvíli už opět promrdával mou kundičku. „Pojď narvu Ti ho tam zezadu, to budeš ještě víc řvát“ a už mě překulil na břicho a opět prudce zajížděl do mé kundy. „Roztrháš mi dělohu ty býku,“ křičela jsem a Pepa řval: „Jóóó, chci Ti natrhnout tu Tvojí chlupandu, ty sladká kurvičko.“ Když konečně začal plnit mou dělohu velkým množstvím semene, měla jsem za sebou nejméně čtyři nádherné orgasmy a oba jsme padli vyčerpáním na sedačku. Snad jsme z té krásy na chvilku usnuli a ztratili pojem o čase. Když se Pepa probudil začal mi olizovat zadní otvůrek a šeptal, že by mi rád vyšoustal prdelku.

Začala jsem se bránit, protože to jsem ještě nikdy nedělala, ale to ho ještě víc vyburcovalo k uskutečnění svého činu. Najednou začal zvonit zvonek jako na poplach. „Ježíši, to je manžel,“ šeptala jsem a rychle posbírala Pepovo šatstvo a zavřela Pepu do koupelny. Ještě jsem mu stačila říct, aby proklouzl, až zavedu manžela do obýváku, ven. Manželovi jsem otvírala úplně nahá. „A jéje, zase si jí proháníš, co?“ řekl a už se rval do obýváku k televizi. „Koukej si to po sobě uklidit, sedačka je celá oblepená, seš horší než mladé holky, copak nebudeš mít nikdy dost?“ To mě naštvalo a řekla jsem mu něco sprostého a odešla se do koupelny osprchovat. Pepa už tam nebyl. I když jsem do tohoto dne byla manželovi věrná, věděla jsem, že už věrná být nechci a že pokud bude mít Pepa i nadále zájem, budu mu vždy k dispozici.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.