Banner

V křoví

Včera jsme se na večer šly projít s kámoškou a jejím malým jezevčíkem ke škole. Jak jsme, tak šly cestičkou dál za školu, tak mezi křovím postával nějakej chlápek a měl tam stáhnuté kraťase, až ke kotníkům a jeho tvrdý ocas trčel úplně do vrchu. Jeho levou rukou si ho proháněl jako by tam byl sám, ale přitom nás určitě musel vidět i slyšet, jak tam tím směrem po cestičce kráčíme, ale stejně s onanií nepřestal.

Spíše naopak, si jej začal dráždit ještě více a v rychlejším tempu a to tak chtivě, až se začal svou nestydatou prdelou nakrucovat a vystrkovat ji přímo na nás, až mu ten jeho tvrdý ohon začal stříkat tu jeho bílou mrdku směrem až k nám k cestičce! Docela nás to začalo zajímat, a tak jsme se šly k němu pomalejším krokem podívat, abychom z toho taky něco měly a viděly ho více z blízka! Ale jak jsme přicházely blíže k němu, tak se stejně trošku vyplašil, že si rychle čupnul, tak jako my holky, když čůráme a otočil se k nám zády a dělal jako že nic. Ale stejně jsme mu viděly jeho vystrčenou bílou prdel a ještě také trošku ze spodu i jeho kulky! My se také hned zastavily asi tak 5 metrů za ním, za takovým keříkem a tam si sedly do trávy a normálně jsme se začaly dál bavit, jako že se nic neděje, a že ho vůbec nevnímáme, a tak si jako klidně povídaly o všem možném, ale přitom ho stále pozorovaly a čekaly, jestli si ho nezačne zase rukou dráždit, až do toho jeho vycáknutí, na které jsme horlivě nejvíce čekaly!

Skutečně po chvilce si z dřepu kleknul a začal si ho zase pravidelným tempem rukou prohánět, až mu z toho vydráždění úplně do ruda naběhnul a ztvrdnul! Pak si v pokleku přes sandále stáhnul kraťase a zavěsil je na keřík vedle sebe! A my ho tak viděly od pasu dolů, úplně nahatého, jenom v jeho krátkém dírkovaném bílém tílku a to pěkně zblízka! Jeho bílá prdelka se zarudlým ocasem nešla přehlédnout! Měl ho vztyčeného až hanba a tím rozrušením mu v něm pocukávalo, a po chvilce, aniž by se ho dotýkal rukou, mu z něj znovu začalo cákat jeho mrdinec! Jenom se u toho ze zadu rukou držel kulky a potahoval si je dozadu a tak mu šulin trčel směrem rovnou dolů a my to vše krásně viděly i slyšely i jak stříkal i vzdychal!

Vzrušením se přestal jako by ovládat a kontrolovat, že i nahlas pokřiknul: „TEĎ! UŽ SU HOTOVÉJ!“ Sotva se docákal, tak si hnedka natáhnul kraťase a jako by zahanbeně utíkal od nás, tak jako malej uličník! My se v ten okamžik už neudržely a současně vyprskly smíchem a rozchechtaly se! Pak jsme se ještě o něm dlouho bavily a uvědomily si, že nejenom kluci, ale i muži středního věku rádi honí své tvrdé klacky! A pak si ještě o něm povídaly, že mu asi doma jeho ženuška nepodržela ocas, a tak si odběhnul sem do křa a my ho při tom sice vyrušily, ale i tak si to pěkně před náma a to 2x po sobě udělal! A tak mám zase o další vzrušující zážitek více! A když si na to vzpomenu, tak mám taky chuť se před nějakým mužským nahatá ukazovat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.