Banner

Včera večer

Venku se už smývalo a já jsem se těšila na toho tajného návštěvníka, který mě měl potěšit svou návštěvou. V duchu jsem si slibovala nějaké ty nemravnosti, protože jsem už dlouho neměla pořádný sex. Zazvonil zvonek, vyběhla jsem z koupelny jenom v župánku a pod ním se skrývalo moje roztoužené tělo.

Včera večer

„Ahoj“ … „Ahoj, pojď dál.“ A tak tedy vešel. Jeho oči zkoumavě prohlížely moje tělo a skulinky v županu. To, co mohl zahlédnout, byly dlouhé nohy a pěkné pevné 3ky. Zbytek mu zůstal schován pro pozdější chvíle. Pozvala jsem ho do obývacího pokoje, kde už bylo připravené občerstvení a láhev šampaňského. Posadil se naproti mně do křesla. Seděla jsem přímo naproti jeho očím, pohodlně - s mírně roztaženýma nohama. Neodhalila jsem mu tím naprosto všechno, co můj župan skrýval. Snažila jsem se tak nabudit jeho zvědavost a touhu. Ale škvírkou mezi stehny prosvítala moje natěšená štěrbinka. Po chvíli rozhovorů si přisedl ke mně na gauč a začal mi jemně jezdit po rameni a hladit po vlasech. Do ucha mi prozradil, že se na mě moc těšil. Naše rty se spojily v polibky, jazyky se nám proplétaly čím dál zajímavěji a vášnivěji. Začínala jsem pěkně vlhnout a ani on nezůstával v klidu.

Z vlasů mi sjel rukou k pásku od županu, rozvázal ho a rukou mi začal hladit bradavky. To jako by do mě čert vjel - moc krásný a vzrušující pocit. Mačkal ty moje kozičky tak fantasticky, že jsem byla okamžitě mokrá a připravená. Rozhrnul župan a prohlídnul si mě celou, roztouženou. Položil mě na gauč a svými ústy se vnořil do mé kundičky. Rozevřel ji prsty a začal ji krásně a dlouze prolizovat a dráždit jazykem poštěváček. Kroužil kolem něj a něžně ho lízal a stiskával zoubkama, že jsem byla na samém kraji rozkoše. Pomalu, ke svému jazýčku, začal přidávat prstík, kterým začal dráždit ten můj otvůrek plný touhy. Jemnými a pomalými tahy mi to krásně dělal. Přitom olizoval poštěváček. Nevěděla jsem ani čí jsem, ale bylo to nádherné. Do ticha a slastného mlaskání mojí vlhké štěrbinky se ozvalo: „Dost! Teď já tobě!“

Klekla jsem si před něj, rozepla nadouvající se poklopec a z něj vyprostila přenádherný penis. Jo... Tak tohle bude extra materiál na kouření - proběhlo mi hlavou. Něžně jsem ho olízla a nechala ho zajet do pusinky. On jen strnule seděl opřený o gauč a vychutnával si tu moji hru s jazykem a ústy. Dlouze jsem mu ho sála a dráždila jazykem. Moje pusinka totiž miluje kouření takového extra ptáka. K jazyku a dráždění pusou jsem přidala ještě ruku. Začala jsem mu ho k tomu ještě hezky, pěkně pomalu, honit. Když už to vypadalo, že by mohl vystříknout, tak jsem vstala, shodila ze sebe župan a nasedla na něj a začala ho pěkně pomalou ojíždět. Hladil mi kozičky, dráždil bradavky a pomáhal mi přirážet do mojí kundičky. Pevně mě chytil za zadeček a nechal mě dělat si s ním, co se mi zachce. Kundička mlaskala radostí nad tou rozkoší a já i on jsme byli v sedmém nebi.

Pro chvilku odpočinku jsem si klekla na všechny čtyři a nechala jsem ho vjet do mě pěkně zezadu. To byla ale neskutečná slast! Chytil mě za kozičky a začal mě divoce píchat do mého otvůrku, že se moje kundička začala okamžitě svírat v orgasmu. „Bože, ještě... nepřestávej...“, křičela jsem na celý pokoj do té doby, dokud to neodeznělo. Pak jsem se otočila a klekla jsem si před něj a vzala si do parády toho jeho ptáka. Lízala jsem ho a krásně honila rukou. Moc moc jsem toužila cítit to jeho horké stříkající sperma na svém jazyku a ochutnat něco tak dobrého. Ještě chvilku jsem plynule střídala pusinku, jazýček a honění a začala jsem cítit známé tepání nadrženého údu a během chvilinky mi začalo stříkat to horké semínko do mých úst. A že ho nebylo málo. Všechno jsem spolykala... a dožadovala se pokračování…

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.