Banner

Ve sprše s tetou

Minulý rok o prázdniny jsem byl na víkend u tety. Už dlouho předtím sem si ji představoval nahou a to jak ji šukám, ale nikdy sem nenašel tolik odvahy, abych jí to řek. Bydlí ještě se strejdou a dvěma dospělýma dětma, ale všichni v sobotu ráno někam odjeli a já tam zůstal sám s tetou. Když sem se probudil, tak už sem měl snídani na stole.

Ve sprše s tetou

Nasnídal sem se a řekl tetě, že se jdu vysprchovat, ona mi jen sdělila, ať pak přijdu na zahradu jí pomoct. Vlezl jsem do koupelny v horním patře jejich domu a začal se svlíkat, když sem si všimnul koše na špinavé prádlo. Začal jsem se v něm přehrabovat, až sem v něm našel tetiny kalhotky. Byl na nich vidět flíček od jejích šťáv a mě to okamžitě vzrušilo ještě předtím než sem si k nim čuchnul a co teprve potom. Zalezl jsem do sprchového koutu, pustil vodu a začal si honit, už dost tvrdého čuráka, s nosem v kalhotkách. Najednou se otevřeli dveře a teta vlezla suverénně dovnitř, v tu chvíli by se ve mě krve nedořezal. Teta se začala omlouvat, že si neuvědomila moji přítomnost a kdesi cosi, pak jí sjel pohled na moji ruku, ve který sem držel kalhotky a pak na mi tvrdý pero, který trčelo ve vzduchu.

Nezmoh sem se na nic jinýho, než na trapný promiň. Teta řekla, že to nevadí a pořád mi koukala mezi nohy. A pak se stalo to, co sem si jen představoval, zeptala se mě, jestli bych radši nechtěl přičichnout ke kalhotkám co má zrovna na sobě, nebo rovnou k její kundičce. Samozřejmě sem nenamítal nic, jen jako stroj, kterýmu se zadá příkaz, kejval hlavou. Teta se začala svlíkat, nejdřív triko a pak podprdu a já poprvé viděl její krásný, sice trochu pokleslý, 4ky s velkejma tmavejma bradavkama, no řekněte, co sem si mohl víc přát. Pak následovaly kraťasy a pak kalhotky a já uviděl její vyholenou kundičku. Pak si ke mně vlezla do sprchy a začala mě líbat. Hrál sem si s jejíma kozama a začal lízat a líbat bradavky, jak jen nejlíp sem uměl. A pak řekla: „No tak si k ní čuchni a ochutnej ji.“

Nenechal sem se dvakrát pobízet a už sem byl mezi jejíma nohama a lízal její docela velkej poštěváček a zajížděl jazykem i prstama do její kundičky. Řekla, že se jí to moc líbí, ale že by byla ještě spokojenější, kdybych jí lízal i prdelku. Nic sem nenamítal a ona se opřela o zeď a vystrčila jí na mě, já sem roztáh půlky a pustil sem se do díla. Najednou začala mluvit sprostě. „Dělej, vylízej mi prdel ty hajzle. Jóóó vyliž tetě nadrženou prdel atp.,“ což bych od ní nečekal, ale to mě fakt extrémně vyrajcovalo. Pak řekla, ale že se potřebuje vychcat, protože i za takovým účelem tam přišla, jelikož sprcháč a záchod maj v horním patře ve stejný místnosti. Řekl sem jí: „Tak pochčij mě. Hrozně se mi to líbí.“ Teta neměla nic proti, a tak na mě začal chcát její zlatou tekutiny. Když dochcala, tak sem jí ještě vylízal od zbytků.

Pak řekla, že si taky zasloužím odměnu a klekla si ke mně a začala mi ho lízat a sát koule. Když sem se jí skoro hned vystříkal do pusy, tak vylezla ze sprchy a sedla si na takovou skříňku co maj vedle umyvadla. Roztáhla nohy a začala si jí honit. „No tak, mám si jí tu vyhonit, nebo mě chceš vošukat?“ řekla načež sem byl hned u ní se svým opět tvrdým pérem a už sem jí ho tam strkal. Byl to nezapomenutelnej zážitek, ještě jak byla sprostá, no potom co sem jí vystříkal kundu, tak se mě zeptala, jestli můžu ještě. Nic sem neříkal a jen sem se podíval na svého uvadajícího kokota a začal sem stahovat půlky, čímž sem ho rozkynklal. Teta pochopila a začali mi ho pomalu honit, pak si přiklekla a začala kouřit, když už mi opět stál, vyndala ho z pusy a řekla mi, že teď chce, abych jí vošukal prdel.

Neměl sem nic proti, protože sem to nikdy nezkoušel. Vystrčila na mě tu její velkou prdel a já jí ho tam začal pomalu strkat, tak, jak sem to dycky viděl v pornu. Když sem byl vevnitř začal sem pomalu přirážet, ale to se jí nelíbilo a začala opět křičet. „Do prdele to mám ráda, ale přidej a plácej mě přes půlky. No ták vošukej mi prdel tvrdě.“ Začal sem přirážet co sem moh a asi tak po necelejch 10 min šukání, její vymrdaný prdele, sem se blížil k vrcholu a to opět promluvila. „Ne, že ho vyndáš, koukej mi tu prdel pěkně vystříkat a pak to vylížeš.“ Nastříkal sem to do ní, vytáhl sem ho a ona začala tlačit a mrdka vytékala z její vymrdaný prdele a já to poslušně slízával, ale nepolykal, pak sem k ní přišel, když už byla vyčištěná a začal ji líbat a předávat jí moji mrdku. Pak sme se oba vysprchovali a šli si ještě na chvíli lehnout. Docela by mě zajímalo, kolik pak platili za vodu, protože celou dobu tam ta sprcha tekla.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.