Banner

Ve stanu

Otočím se a vedle mě leží krásná holka. Leží na boku, skoro celá odhalená, až na deku, která jí pokrývá nohy. Po chvíli šoku si uvědomím, že to je moje spolužačka Zuzka. Podívám se na ni, prohlédnu si ji od shora dolů. Napnutý krk, krásná ňadra, bříško krásně pevné, sjedu pohledem níž a pohlédnu na houštinku chloupku pokrývající to krásné místečko. Usmívá se na mě!

Ve stanu

Usměji se, pohladím ji po tváři a přisunu se blíž. Levou rukou ji obejmu, naše ústa se spojují ve vášnivém polibku. Jazyky si malém vymění místa. Už se mi skoro nedostává dechu, a přesto pokračujeme v líbaní. Na chvíli se naše ústa oddalují a já jí stíhám sdělit „Ahoj drahoušku.“ Poté se naše ústa opět spojují. Levou rukou začínám hladit její tělo. Přejíždím přes prsa, hladím bradavky, nejdříve jednu, poté druhou. Ústa se oddělují a já se přesunuji blíž. Prsty stále laskám jedno prso a ke druhému se přibližuji ústy. Lehce políbím, přejedu jazykem a nasaju ten krásnej kousek těla. Vzdechy nade mnou mě povzbuzují v mém konání. Naše ústa se opět setkávají, tentokrát jen na chvilku. Polibky teď směřuji na různé části obličeje, jemně ji koušu do krku, laskám ušní lalůček, ona mě kouše do nosu, do rtu a snaží se mě všemožně dráždit.

Rukou hladím krásné ploché bříško a postupně se propracovávám níže. Jakmile prsty ucítím chloupky, oběma projede zachvění jako elektrický výboj. Přejíždím přes Venušin pahorek a rozhrnuji pysky ukrývající to nejcennější, co na svém těle má. Prsty nacházím poštěváček a jemně ho masíruju, mačkám. Přesouvám se nad ni a vyměňuji ruce. Pravá se přesunuje k mušličce a levou hnětu ta krásná ňadra. Jedním prstem pronikám do lasturky, která je už krásně provlhlá. Vše se odehrává v naprostém tichu, až na vzdechy, které začínají nabývat na intenzitě. Přesunuji se dolů. Prsty mě hladí po vlasech, po zádech mi běhá mraz. Ústy se přibližuju k tomu teplíčku, jazykem se dotýkám poštěváčku. Vsaji ho, skousnu, jemně pohladím jazykem. Postupně přidávám další prsty, až spojím tři prsty do malého kornoutku. Vzdechy nade mnou sílí, občas cítím škubnutí za vlasy, které mě popohání. Už je čas. Oba se na to těšíme.

Zvedám se a pomalu přiložím penis k mušličce a pomalu pronikám. Cítím, jak mě obepíná krásná elastika jejího těla. Cítím, jak se kůže tře o kůži. Pomalu se začínáme rytmicky pohybovat. Po chvíli neúspěchu se rytmicky slaďujeme a je slyšet pouze funění, vzdychání, hekání a mlaskání milostných šťáv. Pomalu se blížíme k vrcholu. Pohyby se stávají intenzivnější a najednou cítím v podbřišku tlak. Ještě stihnu heknout „Úúúž!“ a už cítím, jak mnou proudí miliony spermií do toho krásného těla pode mnou. Orgasmus dostihuje i ji. Silné stahy pochvy mě nutí k pomýšlení, že mi snad uskřípne moje přirození. Trhá sebou v nekontrolované nádherné slasti. Jsem velice unaven. Ulehám vedle ní s pocitem krásně prožitých chvil. Poslední, na co oba pomyslíme, je že si to určitě ještě zopakujeme!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.