Banner
Banner

Večer u rybníka

Opět na mě vyšel víkend a já v třicetistupňovém vedru lítala v kuchyni jako fretka, potila jsem se jako dveře od chléva a záviděla všem, kteří se mohli vyvalovat u nedalekého rybníka. Konečně dal šéf pokyn, že můžu skončit. Jako vždy jsem vzorně uklidila a nasedla do svého malého fiátka a ujížděla k rybníku, abych ze sebe smyla nahromaděný pot.

Večer u rybníka

U rybníka už nikdo nebyl a já se rozběhla koupat v Evině rouše, ačkoliv nemám postavu modelky. Na můj věk mé pětky byly stále tvrdé, i když mírně povislé a při běhu se mi houpaly ze strany na stranu. Dlouho jsem se cachtala ve vodě, která příjemně chladila a asi po půlhodinovém plavání jsem odcházela k svému autíčku. Byla už tma jako v pytli a já spatřila 2 mladíky, kteří seděli u mého auta, až když jsem stála přímo před jejich zvědavými zraky. „No to si necháme líbit, to jsme nečekali, že tady narazíme na takovou pěknou samici.“ „Jděte se bodnout a vypadněte od mého auta,“ odsekla jsem, ale než jsem se nadála už jsem se válela v trávě, do které mne společnými silami svalili. „Kámo vem si na paškál její kundu, já si zatím pohraju s těma jejíma pěknýma vemenama,“ řekl jeden z nich a já z rozrušení nevydala ani hlásku. "Kámo" mi roztáhl stehna a už rozhrnoval mé macaté pysky. „Ty vole ta má ale laple, a toho frajtra, no to jsem eště nežral“ a na důkaz toho mi moje závojíčky, které nazval laplemi začal okusovat a sát zrovna tak, jako mého velkého zduřelého poštěváčka, a já třebaže jsem se snažila ze všech sil nepodlehnout začala sténat rozkoší a moje kundička začala ronit potoky slz touhy. „Kurva, tý teče z píči jako z vodovodu“ komentoval můj výron "Kámo".

Ten druhý už mi pěknou chvilku sál ztopořené bradavky, které ztvrdly jako dva kamínky a najednou jsem cítila jak mi do úst zasouvá dlouhý a tlustý pyj. Byla jsem už silně vzrušená, a tak jsem ho začala kouřit. „Kouříš moc pěkně, ty stará kundo“ vykřikoval a když jsem mu začala jemně laskat tvrdá varlata začal mrdat mou pusu tvrdými přírazy a při nárazu na mé mandle jsem měla pocit, že se snad pozvracím. To už mi "Kámo" narval svůj pyj do kundičky a než jsem se nadála byl tu můj další výron a za chvíli následovaly výstřiky z jejich ocasů. „Hmm, bylas dobrá,“ pochvalovali si, když jejich ocasy opustily mou kundičku i pusu. Chtěla jsem se zvednout, ale jejich ruce mne svalily zpět do trávy. „My ale nemáme dost, ty snad jo?“ Začala jsem je přemlouvat ať mne nechají na pokoji, ale jen se mi vysmívali. „Ty myslíš, že nám stačilo jedno číslo? Hahaha. A tobě se to taky líbilo, jak jsme se mohli přesvědčit, tak nedělej drahoty.“ To už byl "Kámo" u mých koziček a hrubě mi je začal hníst a mačkat, zatím co ten druhý zasouval několik prstů do mé kundičky, ve které to díky mému i "Kámovu" výronu pěkně mlaskalo. "Kámo" se právě zakousl do mé naběhlé bradavky a já zavyla jako raněné zvíře.

„Koukám, že nejsi moc zvyklá, ale máš smůlu, taková vemena patří pořádně obdělat.“ To už si ale "Kámo" lehl do trávy a strhl mne na sebe, takže mé velké kozy visely nad jeho obličejem a on je opět začal surově okusovat a sát. I přes prožívanou bolest jsem cítila, jak mi z kundičky vytéká další šťávička a na jeho příkaz jsem si do ní zasunula jeho ocas. V tom jsem ucítila, jak mi ten druhý prsty roztahuje mou prdelku a pomalu do ní prsty zasouvá. „Trochu Tě prolíznu, jsi suchá“ řekl ten druhý a začal jazykem vlhčit prdelku. Prosila jsem, aby to nedělal, že do prdelky mne ještě nikdo nesouložil, ale jen se zasmál a řekl, že jsem o moc přišla a už jsem cítila, jak své tlusté péro do ní začíná tlačit. Byla to příšerná bolest a já křičela jako na lesy. „Jen řvi, to mne rajcuje“ řval pode mnou "Kámo" a ještě hruběji se zakusoval do mých koziček a silně štípal do obou bradavek. To už v mých dírkách řádily jejich ocasy a já neustávala ve svém křiku. Konečně začali oba stříkat a já se těšila, že moje trápení je u konce. Bylo to však jen moje zbožné přání, "Kámo" chtěl totiž taky okusit mou právě panenství zbavenou prdelku, ale nejprve jsem musela i přes mé prosby, aby mne už nechali, připravit k mrdání jejich povadlé ocasy.

Netrvalo to moc dlouho, jejich mladé ocasy byly za chvíli opět mrduschopní. Tentokrát jsem musela nasednout na toho druhého a "Kámo" zarazil svůj ocas prudce do prdelky. Tentokrát to nebylo tak bolestivé, prdelka byla promazána výstřikem a "Kámo" neměl mezi nohama tak velký ocas jako ten druhý. „Valchuj jí ty vemena pořádně, ať řve nebo se neudělám,“ řval nade mnou "Kámo" a ten druhý se nenechal vůbec pobízet. Měla jsem pocit, že mi snad ukousne obě bradavky, opět jsem řvala jako blázen, přesto moje kundička stále produkovala dostatek šťávičky. „Líbí se Ti to viď, ty čubko, už zase tečeš,“ komentoval mé výstřiky ten, co jsem mu kropila ocas. Konečně se ozval i jejich řev provázený dalším výronem semene. Byla jsem tak utahaná, že jsem ani nemohla vstát a "Kámo" to vzal jako projev pro další hrátky. „Když mi začal prstit kundičku, ozvalo se mé srdcervoucí „néééé,“ ale to ho opět neodradilo a prstil mě tak dlouho, dokud jsem opět neronila šťávičku z kundičky.

Ocasy se jim už nepostavily a já se z posledních sil posadila. Právě jsem se chtěla postavit, když "Kámo" zařval na toho druhého. „Ještě jednou jí pěkně zvalchujeme cecky, brácho.“ A já si pak připadala jako chovná dojnice. Tahali mne oba za kozy a bradavky a já již zcela ochraptělá jen šeptem sténala a sykala bolestí. Bylo to pro mne ponižující a zároveň neuvěřitelně krásné, protože jsem se opět udělala. Konečně mne pustili. Vidíš, jak se to to líbilo, a to jsi pořád řvala „nééé“. „Zítra Tě tu čekáme znovu a zkus nepřijít, přijdeme si pro Tebe do toho vašeho pajzlu“. Druhý den jsem kmitala po kuchyni a toužebně očekávala, kdy šéf řekne končíme.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.