Banner

Veliké překvapení

Bylo mi tehdy asi 15 roků a asi jako každý kluk v tomto věku jsem si ho, když jsem byl "nabit", honil. Této bohulibé činnosti jsem se oddával, když jsem byl sám doma. Jednou jsem si tak něco po obědě usmyslel, že si udělám dobře. Věděl jsem, kde má táta uloženy fotografie nahých žen.

Veliké překvapení

Vzal jsem si tu nejhezčí a díval se na ni, a přitom si dělal dobře. Nevím, jak se to stalo, ale nenechal jsem klíče ve dveřích a tak se najednou otevřely dveře a v nich stála moje mladší sestra Líba a čuměla jako puk. Byl jsem těsně před výstřikem a tak jsem se stačil jen malinko natočit, zrychlil honění a stříkal a stříkal. Když jsem přestal, tak mi Líba řekla, zda-li to může také zkusit, vzít si ho do ruky. Byl jsem tak rozrušený, že jsem řekl, že jasně. Bylo to neskonale krásné, jak mi to pomalu dělala. „Míšo, pohlaď mi ji také,“ řekla. To jsem byl již v sedmém nebi. Zajel jsem ji rukou pod kalhotky a poprvé v životě držel kundičku. Cítil jsem, jak pomalu vlhne. Najednou dala prudce nohy k sobě, začala tak divně vzdychat a křičela nesrozumitelná slova. V ten okamžik jsem stříkal znova. Pak jsme si dali pusu a slíbili si, že to nikdy nikomu nepovíme.

A slíbili jsme si, že při nejbližší příležitosti v tom budeme pokračovat. Přišla příští sobota a máma nám řekla, že musí navštívit babičku, že se vrátí později. Tak jsme měli velikou radost, že budeme sami doma, protože táta byl na dlouhodobé zahraniční cestě. Bylo jasné, že máma si dá u babičky něco "dobrého" a že tedy přijde později. Se ségrou jsme se společně vykoupali, navzájem jsme se vymydlili. Jen jsme čekali, až vylezeme z koupelny a vlítneme do pokoje. Já jsem jí hladil Kačenku, až to z ní jen teklo. „Dej mi tam pusu,“ řekla. Holky jí říkaly, že je to příjemné. Tak jsem si dodal odvahy a udělal to. Bylo to prima. Tak jsem ji vyzval, aby mi to také udělala. Napřed nevěděla jak, ale po malé chvíli jsme přišli na ten nejlepší rytmus. Dá se říci, že když jsem cítil, že to asi na mě přijde, zavřel jsem oči a čekal na ten překrásný okamžik, kdy semeno vytryskne.

Ségra mně jednou rukou hladila šourek a pyj a druhou rukou mě držela za zadek. Najednou jsem si uvědomil, že jedna ruka hladí šourek, druhá mně mačká zadek, ale třetí ruka mi ho překrásně začala honit. Otevřel jsem oči a s hrůzou jsem zjistil, že je to ruka mé maminky, která stojí u nás úplně nahá. Cítil jsem, jak to na mě jde a jen jsem zaprosil: „Mami, prosím nepřestávej!!!“ „Neboj synku, nepřestanu.“ Fantasticky mi ho honila, pak se sklonila a vzala mi ho do úst. Poprvé v životě jsem poznal, co je to kouření, a ještě od vlastní matky. Nezmohl jsem se na to, abych řekl, že budu a již to ze mě fantasticky stříkalo. Když jsem se trochu uklidnil, tak máma řekla, že nemůžeme nechal Libušku bez pomoci. Pomalu mi ho postavila, sestru připravila a já jsem si poprvé zamrdal se svoji vlastní sestrou. Když jsme skončili se sestrou, tak mamka prohlásila, že když již to prasklo, tak že ona to potřebuje také moc a ten večer jsem poznal milování se sestrou a uvedení do "Ráje s maminkou". Nikdy na to nezapomenu.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.