Banner
Banner

Velikonoční pomlázka

Tato povídka se odehrála před pár lety. Bydlím na vesnici a tam se někdy velikonoční zvyky dodržují opravdu důsledně. Chtěla bych vám povědět, jak probíhala pomlázka tehdy u nás. Byl den před velikonočním pondělím a já se tehdy koukala se ségrou do jedné večer na filmy, které jsem si půjčila od jednoho spolužáka.

Velikonoční pomlázka

Měly jsme společně vymyšleno, že večer zamkneme hlavní dveře a to co jsme nenaspaly večer, dospíme ráno. Rodiče tenkrát oba odjeli na služební cestu do Německa a my jsme byly samy doma. Obě jsme s šibalským výrazem ve tváři společně zamkly večer hlavní dveře domu a šly koukat na filmy. S hřejivým pocitem, jak jsme kluky pěkně převezly, jsme se zachumlaly do pohodlného gauče v přízemí domu, kde byl obývák. Usnula jsem téměř záhy po začátku třetího filmu a ségra, které po půlnoci volal přítel, samozřejmě zapomněla znovu zamknout hlavní dveře. Říkám znovu, neboť jak už to na některých vesnicích bývá, ani my jsme neměli ideální signál a pro volání jsme museli jít vždy ven na verandu. Ségra mě nechtěla budit a tak mě nechala v obýváku na gauči a opatrně přikryla teplou dekou. Pak už odešla do svého pokoje, kde běžně spí.

Bylo ráno. Sestra a já jsme tvrdě spaly po předešlé náročné noci a venku už se ozýval obvyklý šramot koledníků. Mohlo být tak kolem půl osmé, když někdo klidně zaklepal na dveře. Nikdo pochopitelně neotvíral a tak se stalo, že nezvaní hosté se pozvali sami. Byli to tři kluci z vesnice. Všichni ve věku 15-17 let. Ségra, která byla jen o 2 roky starší než já, se zrovna probouzela, když zaslechla, jak se dole baví nějaká skupina kluků. Opatrně nakoukla ze schodiště, když v tom uviděla, jak nade mnou stojí tři kluci, proti kterým by neměla šanci. Jeden z nich si jí všiml a dva nejmladší se za ní vrhli po schodech nahoru. Schody, po kterých se hnali nahoru, jsou udělány z velmi masivního dubového dřeva, které celkem klouže, když po něm jdete pouze v ponožkách. Naštěstí pro Hanku, jak se jmenovala má sestra, byli kluci natolik spořádaní, aby se po příchodu do domu zuli.

Měla štěstí. Dřív, než ji stačil kdokoliv ze skupiny chytit, schovala se na půdu, kde ji už za silnými dveřmi, které stihla v několika vteřinovém náskoku zamknout, nic nehrozilo. Jejich pozornost se tedy zákonitě poté musela soustředit na mě. Petr s Tomášem se tedy vydali zpátky po schodech dolů, aby zachovali tradice alespoň u Hančiny sestry. Když sestupovali dolů, všimli si, že deka, která mě doposud zahalovala od krku dolů je pohozená na zemi a Matěj, nejstarší z nich mi opatrně nadzvedává svým tatarem mou noční košilku, pod kterou jsem to ráno již nic neměla. Pak se najednou probudím a všímám si, jak nade mnou stojí 3 kluci a moje košilka je již vyhrnutá nad bříškem. Okamžitě vyskakuji z gauče, když v tom mě Petr šlehne svým jalovcem po prcce a Tomáš pak ještě jednou svým tatarem po mém zadečku.

Přeskakuji gauč, upadám, ale rychlé vstávám a běžím směrem ke schodišti. Volám Hanku, ale nikdo nepřichází. Kluci pohotově běží za mnou, přičemž se jim cestou ještě párkrát podaří, šlehnout mě po zadku, Našlapuji na první schod, když v tom trochu uklouznu a cítím, jak mě již někdo drží za nohu. Nakonec se mi ještě podaří nějak vysmeknout, ale bohužel to odnesla trochu moje košilka, za kterou mě držel Petr. Sápu se tedy nahoru s téměř roztrhanou košilí, která dokonale poskytovala pohled na moje dívčí pozadí a snažím se dostat do koupelny. Bohužel dřív, než jsem stačila zamknout, někdo vložil mezi dveře nohu a jak asi tušíte, kluci se v celém svém počtu celkem bez námahy dostali dovnitř za mnou. To, co jsem doposud v to ráno zažila, ale nebylo nic v porovnání s tím, co teprve přišlo. Petr dokončil, co jsem započala a klíč schoval do své náprsní kapsy.

Chtěla jsem v té chvíli řvát, ale věděla jsem, že by to nepomohlo. Zkoušela jsem se štípnout do ruky, bohužel jsem se ale neprobudila. Chtěla jsem vyskočit oknem, ale neměla jsem na to dost odvahy. Zkrátka situace vskutku nemilá, řekl by klasik. Matěj, nestarší z nich, se přede mě postavil a řekl mi, ať se svléknu. Nechtěla jsem a tak mě společně hodili do vany, kde už mě sprchovali studenou vodou. Ve výsledku bylo prakticky jedno, jestli jsem se chtěla svléci nebo ne. Voda způsobila, že tenká látka mé již roztrhané košilky naprosto precizně kopírovala veškeré nerovnosti na mém těle, především pak má prsíčka a ani má buchtička na tom nebyla o moc lépe. Zřetelně jsem si všimla, jak se všem klukům začínají objevovat jakési boule mezi nohama, které jsem ještě nikdy neviděla. Věděla jsem, o co asi jde a bála se, jaké to může mít následky na jejich další uvažování.

Mé obavy se potvrdili ve chvíli, když mě Petr s Tomášem na povel Matěje chytli za ruce a Matěj ze mě strhl to jediné, co jsem na sobě měla. Cítila jsem zlost, ale částečně i nějaké dříve nepoznané vzrušení. Viděla jsem pohledy kluků na mém těle a cítila se velmi zahanbeně až potupně. Matěj se pomalu dotýkal mých prsíček a já se jen mohla marně snažit klukům vysmeknout. Všechno bylo už zbytečné. Matěj mě potom řekl, že mě bude muset trochu potrestat za mou neochotu plnit jeho povely a tak mě začal jalovcem plácat po mojí prdelce a občas si neodpustil švihnout také zespodu přímo do rýhy. Neodpustil si švihat ani po mé buchtičce zepředu. Celé to bylo velmi bolestivé, ale také vzrušující. Pak si naslinil dva prsty, dřepl si a projížděl jimi mé závojíčky. Odstrkoval je od sebe a pak zas spojoval a mezitím se přidal i jeho další prst, kterým mi kroužil kolem již silně prokrveného poštěváčku.

Nemohla jsem sice nic dělat, ale začal se mi ten pocit z nějakého důvodu líbit. Vůbec jsem netušila, že to může kluk s prsty tak dobře umět. Začal mi mou jeskyňku olizovat a kluci, kteří mě doteď drželi oběma rukama, se mohli díky mému chvilkovému uvolnění, konečně taky dotknout mé pipinky a prsíček. Pak mi Matěj nařídil, ať si kleknu na kolena a přehnu přes okraj vany. Z obav před dalším trestem a taky možná se zvědavým očekáváním, co přijde, jsem tedy bez odmlouvání udělala. Byla jsem teď zohnutá přes okraj vany a Petr s Tomášem mi roztáhli nohy od sebe. Každý z nich se teď koukal do mé prdelky a krásně rozevřené pipiny. „Jestli pak víš, co teď přijde?“ Ptal se Matěj. Nic jsem neříkala a tak mi Matěj pověděl, že si nyní vezme svou pomlázku. Okamžitě jsem se mu snažila vnutit spoustu čokoládových pamlsků, které bych jemu a jeho kumpánům donesla z kuchyně.

On si však přišel pro něco jiného. Cítila jsem, jak mi opět svými rukama hladí zadeček a zajíždí prsty mezi mými pysky. Pak cítím, jak se mě dotýkají jemnější prsty, než jsou Matějovy a u toho slyším zvuk rozepínajícího zipu. Chci se podívat, co se děje ale pohotová ruka Petra vrací mou hlavu zpět do prostoru vany. Opět pociťuji, jak se mě dotýkají Matějovy ruce a má buchtička už je dokonale mokrá. Po chvíli jemného hlazení cítím něco horkého na okraji mé pipky. Bylo to dokonale horké a nebyly to prsty. Doslova během vteřiny jsem si uvědomila, že to, co má teď přijít nemusí být zprvu nejpříjemnější. Matěj chvíli zaměřoval se svým asi 16 centimetrovým pyjem cíl a pak už jen mohutně přirazil. Zařvala jsem jako nikdy předtím, když v tom za pár vteřin slyším bušení na dveře: „Okamžitě otevřete vy hajzli jedni, copak tohle můžete udělat mojí ségře?!!“

Hanka se snažila dostat dovnitř a pomoct mi, všechno však bylo marné. Klíč měl u sebe Matěj, který mě mezitím bez přestání začal napichovat na svůj kůl. Po krátké chvíli breku a rozrušení, jsem opět začala pociťovat dostavující se pocity příjemného vzrušení a začala přicházet slovu sex na chuť. Matěje poté, po jeho asi 3 minutách, vystřídal ještě Tomáš a pak i Petr. S nimi už to tolik nebolelo, neboť průměr a délka jejich přirození byli přiměřeně s jejich věkem menší. Pak mě Matěj povalil na zem a po chvíli neutuchajícího napichování, jsem v sobě ucítila jeho horký výstřik semene. Petr mi klek před obličej a dožadoval se ještě pořádného vykouření. Nic mi nezbývalo. Pohrozil mi, že mě poplácá znovu jalovcem po pipce, jestli udělám nějakou blbost. A tak jsem opatrně vzala jeho horký penis do úst. Nakonec jsem ho musela vykouřit ještě Tomášovi. Kluci se poté oblékli, dali mně pusu a beze slova odešli.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.