Banner

Veselé chcačky

Jednou jsem prcal Ilonu ve vaně, a přitom jsem pozoroval Janu, jak tancuje. Smyslně se vlnila a vždycky, když rozevřela stehna, učůrla tenkým proudem na zem. Už delší dobu se mi taky chtělo močit, ale zkoušel jsem, co vydržím. Projížděl jsem Iloně vagínu a začínaly se mi dělat mžitky před očima.

Veselé chcačky

„Už bych si taky potřeboval vycákat brko,“ procedil jsem mezi zuby. „Tak to pusť,“ řekla Ilona, „schválně jestli to dokážeš při prcání,“ a laškovně proti mně vyjížděla zadkem. Při každém nárazu mi to zažbluňkalo v měchýři. Jana si dřepla na víko od záchodové mísy. „Pojď, budeme chcát současně, já obloukem do vzduchu a ty do Ilony.“ Rozhodila kolena a mohutným, téměř vítězným obloukem dlouze chcala rovnou do kanálku uprostřed podlahy. Její výkon na mě zapůsobil jak šlehnutí čarovným proutkem. Měchýř se mi křečovitě sevřel a pak už jsem jen s úlevou vnímal, jak močím Iloně do pochvy.

„Ty do mě opravdu chčiješ,“ vykřikla obdivně. Její stydké pysky fungovaly jako elastický uzávěr. Dokud byla ucpaná ztopořeným čurákem, tak z ní neteklo nic ven. Teprve když jsem ho vyndal, vyřinul se z ní proud chcanek a její zmučená vagína splaskla. Zkusili jsme to ještě jednou. Znovu jsem ji zašpuntoval a pilně šoustal až do okamžiku, kdy mě na žaludu zalechtal pocit blížícího se vyvrcholení. V ten moment jsem se uvolnil, zatlačil a s pocitem rozkoše pustil moč. Ilona se svíjela: „To je úplně jako kdybys do mě stříkal semeno! Teď ho ale vyndej, už jsem zas tak plná, že to až bolí...“ Vytáhnul jsem z ní ještě stříkajícího čuráka a znovu jí ho tam s chutí našrouboval. To jsem se už ale neudržel a pustil i semeno.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.