Banner
Banner

Vesnická erotika

Na vesnické taneční zábavě jsem byl poprvé, ale moc mě nenadchla. Kamarád Roman tyhle veselice vždycky barvitě líčil jako něco naprosto skvělého, a zatím všechno povyražení spočívalo v tom, že jsme popíjeli s dalšími kluky v hospodě u stolu, vylepšeného pro tuhle příležitost snad jen mimořádně čistým ubrusem, a koukali po holkách.

Vesnická erotika

Ne, že by nestály za pohled, právě naopak, kočky tady měli docela solidní, ale nezdálo se mi, že by si od nich člověk mohl slibovat víc než pár tanečků za zvuků vyluzovaných nepříliš zdařile místní kapelou. Sem tam se některý z nás zvedl a pozval některou z nich na parket. Unavený ploužák sice dovoloval důkladně prozkoumat rukama pěkně baculaté zadečky místních krásek, přitisknout si na prsa jejich bujné kozičky, které div že neprotrhávaly sváteční šaty, a občas padla i nějaká ta pusa, ale to bylo asi tak všechno. Otráveně jsem své kritické hodnocení místního společenského života pošeptal Romanovi, ale ten se jen zasmál: „Prosím tě, tady to nic není! Jestli se ti některá fakt líbí, tak si ji vezmi ven. Jak tak koukám, holky na tobě můžou oči nechat, venku ti určitě udělá kterákoli pomyšlení. Tak co, vybereš si nějakou?“ dorážel na mě.

Automaticky jsem zabloudil očima k vysoké blondýně na opačné straně sálu. Na místní poměry byla neobvykle štíhlá, i když i ona měla ňadra víc než hodně vyvinutá, jak je nejspíš v kraji zvykem. Loudavě jsem zamířil přímo k ní, vyzval ji k tanci a po pár taktech navrhl podle Romanovy rady malou procházku. Sice jsem si moc nedovedl představit, jak to všechno proběhne, protože lezavá zima venku neslibovala zrovna milenecký ráj, ale když jsem uviděl, jak moje nabídka rozzářila holce oči a jak se ke mně přilepila horkým tělem, pořádně mě to vzrušilo. Snad se to nějak poddá, pomyslel jsem si, galantně jí přehodil přes ramena vlastní bundu a vyrazili jsme do mrazivého večera. Sotva za námi zaklapla vrata hospody, přisála se mi na rty jako dračice. Líbat tedy uměla parádně! Stěží jsem popadal dech a mezi nohama mi trnulo touhou.

Okamžitě to ucítila, tiskla se k mému ztopořenému ocasu plochým bříškem, a ještě se vytahovala na špičky, aby si mohla vyboulený poklopec přitlačit také k buchtičce, jejíž žár a vlhkost jsem ucítil v dlani i přes kalhoty. V tom se z hospody vyvalilo pár opilců a holka mě chytla za ruku a rychle táhla pryč, kamsi do tmy. Klopýtal jsem za ní, aniž bych věděl kam, a své vzrušení posiloval jen občasným štípnutím do macaté zadničky. Konečně se zastavila, sama si stáhla kalhotky, zvedla sukni a pevnými stehny, obepnutými krajkou podvazku, mi majetnicky objala nohy. Ihned jsem se zavrtal prsty do mokré kundičky, a zatímco mi rozepínala poklopec, dráždil jsem jí velký a dokonale ztopořený poštěváček. Ale sotva se jí podařilo vysvobodit můj ocas ze zajetí kalhot, velitelsky přemístila mé dlaně na své baculaté boky naznačila mi, že ji mám zvednout.

Okamžitě si sama vrazila můj, k prasknutí napjatý, úd do hladové kundičky, která ho spolkla jako nenasytná šelma, a stehny mi sevřela boky jako ve svěráku. Přitom mě neustále líbala, pažemi si přidržovala mých ramen a jezdila po mém trnu nahoru a dolu jako akrobatka. Zaplavilo mě prudké vzrušení. Bylo to tak jiné, než doma v posteli s některou z mých stálých "kamarádek!" Tahle mladá šelmička byla opravdu divoká a živá, voněla šťávou vzrušení, která jí protékala z klína mezi mými prsty nepřetržitým proudem, vrážela do mě mohutnými ňadry a obratným kroužením boku a rychlým přirážením mě doslova přibíjela ke zdi, o kterou si mě tak zkušeně opřela. Opájel jsem se rozkoší a jen nehybně držel a vychutnával ten příval nezvyklé slasti. Kupodivu se mi najednou zdála být lehká jako pírko a já zatínal zuby, abych vydržel užívat si tuhle rozkoš co nejdéle.

Moje i své vlastní sténání tlumila nepřetržitými polibky až do okamžiku, kdy sama ztratila nad svým tělem vládu a roztřásla se orgasmem. To už jsem ovšem nevydržel ani já a s nepopsatelnou úlevou jí naplnil kundičku až po okraj. Pak mě najednou opustily síly a já ji musel postavit zpátky na zem. Ona se však okamžitě svezla na kolena a chňapla po mé stříkačce ústy. Vůbec jí nevadilo, že si trhá krajkové punčochy. Teď přede mnou pro změnu klečela jako otrokyně a pokorně vysávala moje mužství do poslední kapky. Nepustila ho však ani potom. Dál ho něžně sála a líbala, dlaněmi masírovala varlata a se znovu rostoucím vzrušením, které se jí čím dál hlasitěji dralo z rtu, přetahovala kůžičku tak dlouho, až byl můj trn znovu tvrdý a vztyčený jako zbraň. Čekal jsem, že se na něj zase nabodne, a už už ji chtěl zvednout, ale ona mě odstrčila a dál ho svírala v ústech.

Jen počáteční jemnost a opatrná něha náhle zmizely. Stala se z ní znovu ta nezkrotná dračice a kouřila mě s takovou divokostí a vášní, že jsem za chvíli stříkal nanovo. Nenasytně polykala semeno a zřejmě ji to nesmírně vzrušovalo, protože dřív, než mě úplně vysála, zaplavilo ji další vyvrcholení. Na její přání jsme se do sálu vrátili každý zvlášť. Roman se po mně hned tázavě podíval a já mu odpověděl spokojeným zamrkáním. Opravdu se mi tady teď líbilo mnohem víc než předtím. Litoval jsem jenom, že v tom, co jsme venku tak pěkně rozehráli, nemůžeme pokračovat někde, kde by bylo tepleji, a hlavně také víc světla. Hrozně jsem toužil si tu divokou šelmičku taky pořádně prohlédnout. Radši jsem se rychle napil, protože jen představa jejího mladého a nezkrotného těla pode mnou, mě zase vzrušila.

Sotva jsem položil prázdnou skleničku na stul, pohladil mě někdo po rameni. „Nechceš mě doprovodit?“ zašeptala ta dračice teď pro změnu zase mazlivě a pokorně. „Naši nejsou doma, přijedou až zítra a já bych se třeba sama ve stavení bála!“

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.