Banner

Víkend na horách

Kdysi jsem jel s kamarádkami Janou a Martinou na víkend do hor. Bylo nám kolem dvaceti, znali jsme se tenkrát už dlouho, vztahy mezi námi nebyly moc jasné a nezřídka se stalo, že jsme v jedné posteli skončili všichni tři. Tak jsme se těšili i na tento víkend. Cestou holky vylepšovaly už tak dobrou náladu alkoholem, já jsem řídil.

Víkend na horách

Asi deset minut před vjezdem do horského střediska mi Jana řekla, abych někde zastavil, že se jí chce čůrat. Také jsem cítil tlak plného měchýře a už jsem začal vyhlížet vhodné místo. Martina ale řekla, že přeci v takovém počasí nebudeme vycházet ven, že to všichni vydržíme až na chatu. Venku bylo totiž opravdu hrozně, mráz, silný vítr a intenzivní sněžení. Když jsme dojížděli na chatu, skoro jsme nemohli najít příjezdovou cestu, jak byla zavátá. Kola se začínala protáčet a při sjezdu ze silnice, asi dvě stě metrů od chaty, jsme prostě zapadli. Po chvíli jsem se odhodlal vylézt ven, abych zjistil, jakou máme šanci vůz vyprostit sami. Venku bylo příšerně a skoro jsem nevěděl, jestli dřív zmrznu nebo se počůrám. Rychle jsem zapadl zpátky a holkám řekl, že s autem to tak strašné není, ať si jedna sedne za volant a s tou druhou auto zkusíme vytlačit zpět na cestu. Za volant sedla Martina. S Janou jsme vystoupili a dohodli se, jak auto budeme tlačit. Chvíli jsme to zkoušeli.

Pak na mě Jana křikla, že se musí hned vyčůrat, nebo to už pustí. V takové zimě a větru ovšem nebylo snadné se svléknout, tak to vzdala a vyměnila si s Martinou místo u volantu. Martina, která byla navzdory počasí a situaci docela veselá, navrhla, že uděláme soutěž, kdo se dřív počůrá. Soutěž bude končit, teprve až se někdo přizná, že má mokré kalhoty, ten prohrává. Jana řekla, že venku už skoro prohrála. S Martinou jsme zkoušeli auto znovu vytlačit. Také Martina po chvíli přiznala, že počasí je tak močopudné, že když tlačí do auta, má strach, že zatlačí i do kalhot. Nakonec se nám to přeci podařilo, auto jsme vytlačili na cestu a k chatě slavně dorazili. Rychle jsme vyložili tašky a proběhli recepcí do našeho pokoje. Soutěž pokračovala. Asi by to nebylo možné vůbec zažít, kdyby holky neměly v sobě trošku alkoholu. Ten uvolnil zábrany, a tak mě čekaly nezapomenutelné chvíle. Pamatuji, jak jsem se zájmem sledoval, jak se při vykládání věcí snaží, aby měly nohy u sebe, jak občas jejich ruka sklouzla mezi nohy a jak čas od času jedna na druhou pokřikla už?

A celé to bylo provázeno chichotáním a hecováním. Mně velmi pomohlo teplo, takže i když jsem cítil už velký tlak, nutkání nebylo už tak nepřekonatelné jako v té zimě venku. Vybalili jsme a dohodli se, že se půjdeme osprchovat. Svlékli jsme se do spodního prádla a vklouzli do útulné koupelny. Byla to také příležitost, jak zkontrolovat, jestli někdo v naší soutěži nešvindluje. Holky to také tak pojaly a hned mě osahaly. Na oplátku jsem k sobě přitáhl nejprve Martinu a pomalu jsem rukou přejížděl zespodu po jejích kalhotkách. Vlhké nebyly. Pak jsem objal Janu, začal ji líbat po těle a rukou pronikl mezi její nohy. Tam už jsem si tak jistý nebyl. Skoro bych řekl, že její kalhotky trošku vlhké byly. Přitom jsem si uvědomil, jak moc mě tyhle holky vzrušují. Nejenom, že byly docela hezké, ale moje vzrušení umocňovala i ta zvláštní situace, v níž jsme se ocitli. Řekl jsem Martině o svém podezření. Jana to jasně popřela, ale Martina to chtěla prověřit sama. Bylo úžasné se dívat, jak si dvě ženy vzájemně sahají mezi nohy.

Pak Martina začala Janu lechtat. Jana oplácela. Cítil jsem, jak mi penis začíná tvrdnout. Byla to vzrušující, bezstarostná hra. Pustil jsem sprchu. Jana začala volat „Ne, prosím Tě, vypni to, já se počůrám!“ a rukou se držela v klíně. Chytil jsem ji, ruku jí z klína vyndal a přitiskl její tělo k sobě. Martina na chvíli přestala Janu lechtat, Jana se ale smát nepřestala. Svou ruku jsem měl na jejích kalhotkách a za chviličku pak ucítil, jak se začínají promáčet. „Už to nevydržím!“ šeptala mi Jana mezi záchvaty smíchu. Pak jsme s Martinou viděli, jak Janě stéká čurání po noze a míří do výlevky v koupelně. Její bílé kalhotky byly celé promočené. Svlékla si kalhotky a běžela pod sprchu. Martinu jsem chytil za zadeček, přitiskl jsem její tělo ke svému a prsty bloudil v jejích kalhotkách. Řekla mi, ať jdeme do sprchy. Taktak jsme se tam ještě s Janou vešli. Svlékli jsme se a já jsem pokračoval v mazlení jejího klína.

Začala mi čůrat přes prsty. Trvalo to dlouho. Byl to zvláštní, do té doby nepoznaný pocit, který ještě vystupňoval moji erekci. Uvědomil jsem si, že takhle se tedy nevyčůrám, a už mě přitom bolelo celé břicho. Požádal jsem dívky, aby mě na chvíli přestaly dráždit, abych se mohl vyčůrat, pak že se jim budu zase věnovat. Když erekce ochabla, konečně jsem se mohl uvolnit. Jana mi držela při čůrání penis a Martina mě hladila po celém těle. Když jsme se potom vysprchovali, odebrali jsme se do pokoje, kde na nás čekala postel. A noc byla tehdy dlouhá...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.