Banner

Víkendový úlet

„Tak co Franto, jak seš na tom doma se starou, šukáte ještě vůbec?“ zeptal se mě můj kolega v práci Libor. „No, občas mi Maruna přidrží, ale ona už na to moc není, a tak se musí činit moje pravá ruka, protože já mám chuť skoro každý den.“

Víkendový úlet

„A nechtěl bys zkusit něco úchylnýho? Mám teď novou kočku a ta má kámošku a obě jsou to pěkný perverzačky a v pátek by rády jely na chatu, ale já obě nezvládnu, nemáš chuť to vyzkoušet?“ „To by se mi docela hodilo, Maruna jede na víkend k mladým hlídat vnoučata.“ A tak v pátek Maruna odjela a já nedočkavě vyhlížel Liborovo auto. Vedle Libora seděla jeho přítelkyně Adéla a já se usadil na zadní sedadlo, kde seděla asi 35letá prsatá baba, kterou mi představil Libor jako Jitku a za chvíli už jsme ujížděli po dálnici. Asi po hodině jízdy jsme dorazili k malé chatě a já už o Jitce věděl, že se před měsícem rozvedla, protože manžel neměl pochopení pro její sexuální zaměření, i když hlavní důvod jejich rozvodu prý byla hlavně Jitčina neplodnost. V duchu jsem si říkal, že bych asi takovou kozatou samici kvůli tomu, že nemůže mít děti, neopustil, ale to v této chvíli nebylo podstatné.

I když byl červen a venku bylo celkem pěkné počasí, v chatě bylo chladno, a tak Adéla rozhodla, že zatím co ona s Jitkou připraví něco k snědku, my měli rozdělat oheň v krbu. Za chvíli bylo v chatě jako v lázních a naše děvy se rozhodly, že připraví kulturní vložku v podobě striptýzu. Libor pustil na CD nějaké ploužáky a holky se při nich začaly kroutit a svíjet a za chvíli už před námi stála Adéla úplně nahá a před našimi zraky začala masturbovat ve své, do hladka vyholené, píčině. No vyholený zrovna nemusím, ale to už odhodila Jitka podprsenku, ze které se vyvalily, dle mého odhadu, pěkné pětky s velkými tmavými dvorci a pěknými špičatými bradavkami. Konečně stáhla i krajkové kalhotky a já zíral na pěkný černý drn mezi jejími stehny, což jsem v duchu hodnotil velice kladně, neboť se rád prolizuji hustým porostem.

Podíval jsem se vedle sebe a zjistil jsem, že už Libor sedí úplně nahý, čuráka už má pěkně ztopořeného a Adéla stojí na křesle a nastavuje svou kundu k lízání. Najednou mě uchopila Jitka za vlasy a štěkla: „Svlíkni se, nebo chceš prcat oblečený?“ Snažil jsem se rychle svléknout, ale třásly se mi ruce jako nějakému puberťákovi a poklopec ne a ne rozepnout. A tak Jitka pomohla a jen co stáhla kalhoty i s trenkama, už si ládovala do pusy mého, už pěkně ztopořeného, čuráka. Když ho na chvilku vyndala, řekla, že takový pěkný ocas ani nečekala a že už se těší, až mi ho bude pěkně mučit. I tato její slova mě tak vzrušovala, že jsem už málem vystříkl. „Chceš to dělat tady, nebo půjdem vedle do pokoje?“ zeptala se, ale než jsem stačil odpovědět, zařvala Adéla, která už klečela na všech čtyřech a Libor vrážel ocas do její kundy s takovou razancí, že každou chvíli padla na zem a Libor ji za vlasy zase zvedl, že se na to chce taky dívat.

„Tak jo,“ odpověděla Jitka a vtlačila mě zpátky na křeslo. Seděl jsem a čekal co se bude dít. Jitka vzala ze stolku slabou hadičku a začala mi ji zasouvat do dírky na čuráku. Chvíli jsem pociťoval silné pálení a bolest, ale za chvíli už jsem pozoroval, že se mi ocas ještě víc topoří. Když se Jitce zdálo, že už do mě vpravila potřebnou délku hadičky, která mě nutila k vyprázdnění močového měchýře, velkou silou uchopila ocas a začala ho honit. Právě jsem slyšel výkřiky Adély i Libora, když z mého ocasu začala stříkat mrdka s močí. Řval jsem blahem a pozoroval svůj výstřik - mrdka i chcance se valily hadičkou i kolem ní a dopadaly na zem, kde Jitka, aniž bych to zpozoroval rozprostřela velký igelit, abychom nezaneřádili drahý kobereček. Konečně Jitka vytáhla hadičku a mého ptáka zasunula do horké pusinky.

Můj měkkota brzy opět nabíral na objemu a Jitka se do něho občas zakousla, až jsem zařval bolestí. Občas ocas vytáhla z tlamičky a okusovala bolestivě mé tvrdé kulky a při každém mém výkřiku, se ještě víc zakousla. Konečně se nabažila kousání a přinesla ze stolku krátké řetízky se závažím. Přetáhla co nejvíc předkožku a zaklapla na ní svorku, na které teď visel řetízek s malým závažím a vytahoval bolestivě mého čuráka. „Ty píčo, to bolí,“ zařval jsem, ale to už Jitka držela kožené důtky a švihala mě s nima přes ocas i visící pytel. „Neboj ty nadržený prase, taky budeš moct svou mrdnu týrat, už za chviličku“ a opět mě několikrát švihla přes ocas. Konečně se rozhodla, že můj ocas osvobodí od svorky, která mi skoro propíchla předkožku. Vrazila mi do ruky provaz a řekla: „Teď mi svaž kozy!“ Stál jsem tam jako blbeček, nikdy jsem nic takového nedělal.

Jitka tedy křikla na Adélu s Liborem, kteří právě pokuřovali cigárko po právě skončeném šoustání a pozorovali naše hrátky, aby mi předvedli, jak se to dělá. Bylo vidět, že toto nedělají poprvé. Za chvíli měla Jitka kozy pevně svázané, až začaly dostávat fialovou barvu a bradavky trčely jako dva špunty. „Dej mi na ně ta velká závaží“ křikla Jitka. Vykonal jsem, co mi bylo nařízeno a honil si čuráka, neboť mě to vzrušovalo jako ještě nikdy. „Pěkně je rozhoupej,“ poručila opět Jitka a když jsem za závaží nejdřív zatahal a pak pěkně rozhoupal, řvala jako bych ji vraždil. „Libore vybral si móóóc dobřééé, je šiiikooovneeej“ a najednou jí z kundy vystříkla šťáva spolu s močí a dopadala na igelit. Když Jitka dochcala, klekla si vedle igelitu, kozy se závažím jí sahaly skoro až na zem a řvala, abych ji píchal jako fenu pěkně zezadu. Vjel jsem do ní jako nůž po másle, držel jsem ji za kozy a tahal za závaží a mrdal, jako bych to měl naposledy v životě.

Konečně jsem kropil do její kundy a Jitka se svezla na zem jako mrtvola. Za chvíli se obrátila na záda, usmála se a řekla: „Takhle krásně už mi to dlouho nikdo neudělal, teď mi to všechno sundej, nebo mi ty kozy upadnou, mám je úplně mrtvý.“ Možná, že se Vám to bude zdát přehnané, i já jsem byl z toho trochu paf, ale když jsem jí osvobodil cecky a začal je lízat, líbat a občas potrápil bradavky zuby, ocas už mi opět stál jako lodní stěžeň. Zarazil jsem ocas do Jitčiny kundy a mrdal a mrdal a Jitka mi po druhém orgasmu, když mi, při každém pěkně postříkala ptáka kundí mrdkou, navrhla, abych jí zmrdal její nadrženou prdel. Jen jsem se dostal z její kundy, Jitka se překulila na všechny čtyři a už si sama roztahovala půlky, abych se do ní lépe dostal. Ocas byl pěkně promaštěný z kundy a hravě do její prdelky zajel. I když byla určitě na mrdání do prdelky zvyklá, měla ji stále hezky těsnou. Udělal jsem se za pár minut.

Chvíli jsme leželi a odpočívali, ale Adélin hlas nás vrátil do reality. „Teď hezky koukejte na nás, vy dobytkové.“ Teď byl v křesle Libor, nohy měl vystrčené dopředu, čurák mu pěkně stál, pytel visel podél křesla a Adéla vzala zapálenou svíčku. Jemně otevřela stříkací dírku na Liborovém čuráku a začala do ní kapat vosk. Občas plamen přidržela pod chlupatým pytlem a já cítil zápach pálících se chlupů. Libor ani moc neřval, jen vždycky hlasitě sykl a když byla Adéla ukojená (honila si při tom kundu tak dlouho, dokud neronila kundí šťávu), začala Liborovi honit čuráka. Netrvalo to dlouho a Libor začal stříkat. Tlak semene vystřelil špunt z vosku a z ocasu mu stříkalo jako z fontány. Při pohledu na hodiny jsem zjistil, že už se přehoupla půlnoc a Adéla rozhodla, že se půjde spát. Odešel jsem s Jitkou do vedlejšího pokoje a aby se nám lépe usínalo, udělali jsme se navzájem v 69.

Vzrušovala mě ta nádherně zarostlá kunda, sál jsem dlouhé lupínky i poštěváčka a Jitka má ústa 2x naplnila chutným kundím nektarem a já na oplátku vystříkal její hrdlo semenem. Druhý a třetí den se nesl ve stejném duchu, jen jsme si malinko vyměnili úlohy. Tentokráte Jitka pálila svíčkou můj pytlík, který mi později mazala mastí na popáleniny a poznal jsem jak i mně špric z ocasu vyráží voskový špunt a stříká semeno jako vodotrysk. Libor zase mučil Adélinu kundu závažími (prsa neměla moc velká, takže by to nevyniklo jako u Jitky) a v mezičase jsme mrdali, lízali, kouřili (my cigarety, holky čuráky) a před odjezdem nám Jitka s Adélou předvedly, jak krásně se umí ukájet, když není žádný chlap na obzoru. Asi největší vzrušení jsem prožíval, když si holky navzájem rvaly ruce do svých vytahaných kund a řvaly u toho jako šílené.

Stáli jsme s Liborem nad nima, honili si čuráky, a nakonec stříkali na jejich upocená těla a do otevřených nenasytných tlamiček. Doma jsem se vykoupal, ošetřil popálený pytlík a byl jsem rád, že Maruna od mladých přijede až druhý den večer. To byl můj první a poslední úlet i když mě ještě několikrát Libor zval na chatu. Přiznám se, že kdyby tam byla opět Jitka, asi bych neodolal, ale ta si našla nového nabíječe, který její zaměření toleroval a neměla už potřebu rozdávat si to s jinýma chlapama. Asi za 8 a půl měsíce mi Libor řekl, že mě Jitka moc pozdravuje a vzkazuje mi, že jsem jí tak skvěle vystříkal, že čeká moje dítě, ale abych se nebál, nikdo se to nikdy nedozví a Kamil (ten, pro kterého se vzdala hrátek na chatě) se na své dítě moc těší. A já teď občas přemýšlím, že pokud se dožiju 70 let, bude má nevlastní dcera právě plnoletá.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.