Banner

Všechno je někdy poprvé

Potřebovala jsem milence - byla jsem nadržená jako nikdy. Pak jsem ho potkala. Vzhled nic moc - ale páni, jak ten mě krásně vylízal. Ale to předbíhám. Jsem poměrně velká baculka, ale nikdy jsem neměla problém najít chlapa. Na pohled vypadám sympaticky. Jako skryté plus je to že, hrozně ráda chlapa kouřím.

Všechno je někdy poprvé

Jednou jsem se v práci nudila, šéf byl na dovolené, tak jsem zabrouzdala na stránky chatu. Dala jsem se tam do psaní s jedním mužem. Rozuměli jsme si, tak jsme se domluvily na schůzce. Když jsem ho viděla poprvé, nijak mě neuchvátil, ale potřebovala jsem sex jako sůl, tak jsem si říkala, že kdyby chtěl, nebránila bych se tomu. A taky že chtěl… Třetí schůzka byla už u něj doma. Taková průhledná záminka, že jdu k němu na skleničku. Skleniček jsme se ani nedotkli, zato na gauči jsme řádili. Byl snad víc nadržený než já. Jeho ruce byly všude. Ústy se mi přisál na má prsa (mám tak trojky, čtyřky) a něžně mě do nich kousal. Ani bradavky neušetřil. Pak se posouval níž, až byl hlavou mezi mými silnými stehny - když mi jazykem zkušeně zpracovával poštěváček, nemohla jsem to vydržet a udělala jsem se mu přímo do pusy. Chtěla jsem mu taky udělat dobře, a že tedy změníme polohu, ale vrátil mě zpět - líbilo se mu, že mě má v moci.

To, že má dominantní sklony, jsem zjistila až později. Nepřestával mě prstovat a lízat, cítila jsem, jak teču. Při prstování mi začal vjíždět ukazováčkem do zadní dírky - byl to pro mě úplně nový neznámý pocit. Předtím se mi představa, že bych měla něco v zadku, ani trochu nezamlouvala, ale on se na nic neptal a prostě mi ho tam vrazil. Ten pocit byl neskutečně příjemný a sama jsem se mu na prst nabodávala a chtěla jsem víc. Ale po chvilce se rozhodl, že je čas na jeho uspokojení a dovolil mi, abych mu ho vykouřila. Jeho penis nebyl žádný obr - prostě průměr 15 cm, což je velikost, která se mi nejlépe kouří, ale v kundičce mám ráda většího. Začala jsem nejprve pomalounku, prsty si hrála s jeho varlaty, jazykem mu jezdila po žaludu. Pak jsem si ho vzala do pusy a začala pomalu kouřit. Do pusy se mi vešel celý a ani mě to nenutilo dávit. Měla jsem z něj lízátko. Netrvalo dlouho a cítila jsem, že už bude. Myslela jsem, že mi dovolí to všechno spolykat, ale byla jsem na omylu. Chytl mě za vlasy odtáhl a nastříkal mi to vše na obličej a prsa.

Tak nějak jsem po předchozích zkušenostech čekala, že bude chtít odpočívat. Byl to však omyl. Vrhl se mi na kundičku a začal mi ji zase zpracovávat. Jeho prstík mi rejdil v prdelce a moje výkřiky museli slyšet sousedi. Ale on mě vlastně mučil. Vždy poznal, že už budu a přestal. Prostě mi nedovolil, abych se udělala. Ten pocit moci nade mnou ho vzrušoval. Po chvilce, když byl opět připravený mi roztáhl nohy a já cítila, jak na kraj kundičky přiložil žalud. Mírně jsem se zavlnila v bocích tak, abych ho měla nasměrovaného do správných míst a poklesla pánví proti němu. Moc jsem ho chtěla. Ale on uhnul. Trápil mě. Musela jsem ho poprosit. Vyhověl mi a jedním tahem mi ho tam vrazil. Byl to úžasný pocit, který mi tolik měsíců chyběl. Začal se ve mně pohybovat - střídal tempo a já se po chvilce udělala. Nikdy jsem si nemyslela, že se udělám, když mě bude projíždět průměrný penis - odjakživa mě vzrušuje ten pocit naplnění, když ho do mě vrazí chlap nadprůměrně vyvinutý (přiznám se, že v minulosti za dob svých studií jsem zažívala neskutečně krásný sex s černochem, který evropský průměr o dost překročil).

Ale on si mě tak krásně předem připravil, že stačilo opravdu jen málo. Měl neskutečnou výdrž, po chvilce navrhl, že by mi to rád udělal do zadečku. Souhlasila jsem, všechno je někdy poprvé. Vzal gel, a pořádně mi zadeček promazal. Nabodávala jsem se mu na jeho prsty a těšila se - pak přiložil penis a začal tlačit - cítila jsem, jak mě rozevírá, ale ta bolest mě zaskočila. Chtěla jsem vydržet, ale nešlo to. Prosila jsem ho, ať toho nechá, ale on nepřestával. Pak nejednou konec, byl ve mně celý. Chvilku počkal, až si zvyknu a pak se začal pohybovat. Ale něco bylo špatně, moc to bolelo. Nakonec se mu mě zželelo. Vyměnil kondom a vrátil se zpět do kundičky, kterou mi zato pořádně projel, až mě celá bolela. Když jsem se vrátila domů, měla jsem o čem přemýšlet. Moc jsem to chtěla do zadečku, vzrušovala mě ta myšlenka. Nakonec jsem se rozhodla že musím na „příště“ trénovat a zašla do sexshopu pro dildo. Gel jsem koupila v drogerii a s novým přírůstkem do sbírky (už jsem měla Venušiny kuličky a vibrátor) jsem se hnala domů.

Okamžitě jsem se doma svlékla a že to musím vyzkoušet. Vzala jsem gel a opatrně si promazávala zadní dírku. Nejprve si tam strčila jeden prst a pak druhý. Pěkně jsem si ji uvolňovala. Když jsem měla pocit, že jsem připravená, přiložila jsem svého náhradního milence k dírce a zatlačila. Nešlo to hned. Bolelo to. Nakonec jsem se rozhodla, že ho přiložím a pohyby pánví se na něj budu nabodávat. Pokaždé se dostal hloub a najednou byl prostě ve mně celý. Vlastně mě to vůbec nebolelo. Chvilku jsem si zvykala. Pak jsem ho uchopila a začala si zadeček pěkně projíždět. Ten pocit byl neskutečný. Napadlo mě, jak by se snášelo dildo v zadečku a vibrátor v kundičce. Sáhla jsem do nočního stolku a vytáhla ho. Ani jsem nemusela kundičku připravovat. Byla celá mokrá a zajel do ní jako po másle. Nastavila jsem vibrace a začala se dělat. Bylo to neskutečné. Je to úžasný pocit mít naplněné obě dírky. Zažila jsem tak nejbouřlivější orgasmus ve svém životě. Pro mého, teď již bývalého milence, to bylo nesmírně milé překvapení, když se mi pak už vždy dostal bez problémů do zadečku. A aby ne... :o)

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.