Banner

Vydaná na milost

Všechno začalo 12. 2. 2013, mně bylo tehdy akorát sedmnáct. Moji rodiče byli přísně katoličtí a moje výchova tomu odpovídala. V tu dobu jsem měla stálého přítele, se kterým jsem trávila všechen svůj volný čas. Jak jenom rodiče nebyli doma, lehali jsme na mojí posteli a mazlili se trochu. Ale ten večer mělo být všechno jinak.

Vydaná na milost

Mému příteli bylo 19 let a dnes jsem za něho vdaná. Ten večer jsme se zase mazlili, bylo to nádherné a já byla jako v sedmém nebi. Mohl se mnou dělat všechno, co chtěl a také to dělal. Mám mladšího bratra, kterému bylo 15 let, ale byl již na svůj věk hodně vyspělý. A najednou přišlo to, co muselo přijít. Právě jsme se znovu vznášeli v oblacích, když vtrhnul do mého pokoje. Mimochodem, já svůj pokoj nemohla zamknout, protože rodiče od mého a bratrova pokoje zabavili klíče. No, a tak stál v pokoji a koukal na dva zpocené, vykulené obličeje. Najednou se otočil a zmizel z pokoje, aniž by prohodil slovo. Naše nálada ale byla pochopitelně pryč, a tak můj přítel po chvilce odešel. Druhý den to pak přišlo. Můj bratr přišel do mého pokoje a řekl mi drze do obličeje, že i on si chce se mnou hrát. Ani se nezeptal, prostě vešel dovnitř a nařizoval to.

Bohužel jsem proti tomu nemohla nic dělat, to věděl zrovna tak jako já. Kdybych řekla ne, netrvalo by dlouho a určitě by řekl rodičům o včerejším večeru. Co ti by se mnou udělali vám asi nemusím vyprávět. Tak jsem tedy byla nucená říci ano a on opustil můj pokoj se spokojeným úsměvem v obličeji. Pak 17. 2. 2013 přišel ten den, který jsem se strachem očekávala. Naši rodiče byli na koncertu a já byla s bratrem sama doma. Netrvalo dlouho a přišel ke mně na pokoj. Ptala jsem se ho, co má v úmyslu, ale on mi jenom odpověděl, abych se nechala překvapit, že si vymyslel něco zajímavého a zvláštního. A měl pravdu. Jako první po mně požadoval, abych se svlékla, což jsem bez velkých pokusů o odpor, který stejně neměl smysl, také nakonec udělala. Tak jsem před ním stála úplně nahá s pocitem, který jsem do dneška nezapomněla.

Dal si na čas, prohlížel si mě odzdola nahoru a můj pocit bezmocnosti byl stále větší. Pak jsem si měla lehnout na postel. A potom přišlo to hrozné, zavázal mi oči kapesníkem a to tak dobře, že jsem nic neviděla. Byla jsem samozřejmě proti tomu, ale každý odpor byl marný, protože mě měl v hrsti. Dalšími dvěma kapesníky mi přivázal ruce k posteli, ale tak lehce, že jsem se mohla vysvobodit, kdybych bývala chtěla nebo potřebovala. Dosáhl tím ale toho, co chtěl, připadala jsem si vydaná mu na milost a nemilost. Ustrašeně jsem čekala na jeho další kroky, které si jistě ve své fantazii přesně naplánoval. Klekl si vedle mě na postel. Najednou jsem cítila, jak se jeho ruce dotkly mých prsů, které byly na můj věk pěkně vzrostlé. Jemně je hladil a já cítila, jak se moje bradavky postavily. Pak nasadil svoje ústa a byl to pro mě zcela bláznivý pocit, mnohem silnější než s mým přítelem.

Jeho ruce zatím klouzaly po mém těle dolů, přes pupíček do rozkroku a přejížděly prsty těsně okolo stydkých pysků, po vnitřní straně mých stehen a po chloupkách. Cítila jsem, jak se začíná hlásit orgasmus, a když svým prstem vjel poprvé mezi moje stydké pysky, přišlo mi to tak intenzivní, že jsem musela nahlas zasténat. Během této celé hry neřekl jediné slovo, což mi dávalo nejistotu, co přijde dalšího. Po tomhle prvním orgasmu jsem se už vůbec nebránila, nekladla žádný ani slovní odpor a mohl si se mnou dělat, co chce. Pak mi přikázal, abych rozevřela nohy, protože až do teďka jsem je měla celkem sevřené. Otevřela jsem je trochu, ale jemu to zřejmě nestačilo, protože je chytil a rozevřel tak, jako kdybych měla dělat špagát. Teď se znovu vrátil pocit, že jsem mu vydaná a to ještě silnější, než předtím.

Moje dírka musela být doširoka otevřená, ale on ji ještě více dvěma prsty rozevřel a prohlížel si ji. Po nějaké chvíli jsem cítila, jak do mé dírky vsouvá opatrně jeden prst. To se mu bez problémů povedlo díky mé poloze a díky tomu, že jsem byla ještě mokrá po orgasmu. Pomaloučku ho zasunoval a zase vytahoval. Opakoval to mnohokrát a pak se přidal druhý a třetí prst. Vnikal do mě stále hlouběji. Byl tady znovu ten bláznivý pocit a druhý orgasmus jsem cítila přicházet. Ale on mi udělal čáru přes rozpočet. Najednou vytáhl svoje prsty. Já jsem nespokojeně zavzdychala, ale za okamžik jsem ucítila jeho jazyk na svém klitorisu, jak ho hbitě olizuje. Netrvalo ani 30 vteřin a měla jsem svůj, tak toužebně očekávaný, orgasmus. Ale mělo přijít ještě něco lepšího. Po kratičké pauze jsem cítila, jak se něco vsouvá znovu do mojí dírky.

Dostala jsem strach, nemohla jsem to nikam zařadit, na prst to bylo moc tlusté. Bylo to také zcela hladké a chladné. Najednou jsem cítila, jak do mě vniká prudký proud vody. Cítila jsem ohromné svědění uvnitř celého přirození a cítila, jak se naplňuje. Pochopila jsem, že je tam hubice od sifonové lahve a že mi tam stříká sifon. Moje dírka už byla plná a vytékalo mi to po zadečku na deku. Najednou láhev vyndal a začal mi olizovat dírku jazykem. A třetí orgasmus přišel. Přišel v takových ohromných vlnách, že jsem měla pocit, že se zblázním rozkoší. Když byl hotov, odešel z pokoje bez jediného slova. Já jsem zůstala ještě asi hodinu ležet a vychutnávala si vzpomínky na celou jeho akci. Od té doby se to nikdy neopakovalo, nikdy už za mnou nepřišel, i když jsem to čekala a vůbec bych se nebránila, naopak bych byla celá šťastná.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.