Banner

Vydařený víkend

Jednou přiběhla z práce přítelkyně Olina a hned ve dveřích křičela: „Kájo, v sobotu jedeme ke Kláře na chatu, konečně si užiješ pořádně análech, Klára chce šoustat většinou jen do prdele a její Kamil by si rád užil v mé píči.“ Kláru znám, má asi 120 kg a kozy jako pojízdný mlíkárny - no to bude žrádlo.

Vydařený víkend

Jsem tak vzrušený, že mrsknu s Olinou na sedačku a už ji jebu jako blázen. V sobotu na chatě už naši kamarádi čekají jen tak "nalehko" - tedy úplně nazí. Olina nemešká a hned se svlékne a už ochutnává Kamilův ocas, který roste do solidních rozměrů. Kurva, já jsem proti němu břídil, a to si myslím jakého nemám utahováka! Ale to už se na mě vrhá Klára, v momentě jsem na Adama a už mě táhne k sedačce. Roztáhne ty silná stehniska a řve: „Lízej ty kanče, cucej mi dudlíky, prcej mě“ - no vyvádí jako pominutá a já po očku sleduju, jak Kamil právě šoustá tu mojí nadrženou kundu a jemně saje ty její malé dudlíčky na malých prsíčkách. Ten pohled mě tak vyrajcoval, že se zakusuju do těch obrovských bradavek a prcám jako by mi šlo o život! Klára se svíjí, řve a z kundy jí teče jako z právě prasklé vodovodní trubky.

„Jó, jó jsi božskej, zmrdej Klárince prdel honééém.“ Lidi ta řve, až mi praskají bubínky, a tak ji prudce otočím a už jí do mokré prdele rvu toho svého obříka. Každá ženská má prdel těsnější, u Kláry je to pravý opak, kunda těsná, prdel vytahaná tak, že v ní rajtuju pěknou chvíli, a né a né se udělat. To Olina už je naplněná a opět kouří tu Kamilovu kládu, aby se do ní znovu narazil. Za chvíli už slyším, jak opět houká a Kamil hlasitě sténá při druhém výronu. „Jé ty máš ale výdrž,“ řve Klára, „to se mi líbí, prcej ty prase“ a právě když se mi daří a semeno se dere ven, Klára se pode mnou prohne, čurák vypadne a už si ho směruje do své chlupaté píči. Jebu tu nadrženou kurvu jako plemenný býk a konečně jí plním horkým semenem. „Děléééj, vylízej mi kundúúú,“ řve Klára a já pozoruju, že i Kamil vylizuje z mé Olinky svou nadílku.

Poprvé v životě vylizuju svoje semeno a musím říct, že to není zase tak špatný. „Klucííí, já chci sendvíííč,“ řve opět Klára, „Olííí pojď sem ke mně“ a už Klára naráží péro svého přítele do své hladové kundy, já se narvu do jejího análu a ona Olině líže kundu, že za chvíli Olina zaječí a padá vedle nás a svíjí se v křečích právě prožívaného orgasmu. My se na Kláře dřeme ještě nejméně čtvrt hodiny, když konečně začne řvát jako kobyla a přiráží se na naše ocasy tak, že nás konečně udělá. Konečně si můžeme zapálit cigárko a konverzujeme o všem možném. A pak rozjíždíme další kole, já a Klára, Kamil a Olina. Klára mi nabízí vše co mi Olina odmítá - ruku do kundy i prdele, cecky pěkně potýrat a když se občas podívám na Olinu, vidím, že je moc spokojená s Kamilovým jemných zacházením.

Od té doby přes týden každý šoustáme svého partnera, ale o víkendech si naše protějšky vyměňujeme a šukáme už nyní i odděleně, někdy plníme Kláře přání a šoustáme si na ní sendvič, zatím co Olinka nám projíždí naše prdele svými hbitými prstíky. To řveme jako zvířata! Je to božské a všem se nám to moc líbí. Konečně se mi splnil sen, prcat pořádnou sádelnici a ukájet se na ní perverzními hrátkami. Kamil je zase rád, že Olina je štíhlounká a s malýma kozičkama a nemusí se na ní tak dřít, jako já na Kláře. Ale já se dřu hrozně rád!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.