Banner

Vzorný manžel

Byl jsem vzorný a věrný manžel skoro 20 let. Pak mi najednou Jiřina začala odmítat sex a já, který jsem do té doby skoro denně smáčel svého čuráka v její kundě, jsem musel prohánět ocas v ruce a vypouštět semeno do odpadu. Proto jsem se rozhodl odpovídat na inzeráty a začal Jiřině zanášet.

Vzorný manžel

První moje bokovka byla Dana. Vdaná panička, 36 let, manžel stále na cestách. Přiznala, že si občas zašoustá s pořádným mrdačem, protože věčné honění píči ji nebaví. Na můj vkus byla sice málo vnadná, za to její vyholená píča mě tak vzrušovala, že jsem ji vystříkal i 5x za odpoledne. Jak ta se uměla v posteli odvázat, no prostě paráda. Pak mi přestala brát telefony a když jsem se rozhodl zajít k ní do bytu, přišel mi otevřít ten její ve slipech (asi si to s tou čubkou zrovna rozdával). Pohotově jsem se zeptal, jestli náhodou neviděl někoho od Málků (to byl soused), že mi nikdo neotvírá. Odsekl, že ne, práskl dveřmi a já jsem slyšel, jak křičí: „Už jdu za Tebou lásko, pěkně otevři studánku.“ Od té doby jsem netoužil po stálé mrdalence, ale skoro obden jsem navštěvoval mrduchtivé a zanedbávané paničky.

Pak jsem zavolal na inzerát a obratem dostal MMS nádherné ženské. Sice obličej chyběl, ale kozy i píča byly přímo fantastické. Měla však manžela doma, takže jsme si dali sraz v jednom penzionu, kde jsem zamluvil pokoj. Čekal jsem tam až do večera, poslal několik esemesek, ale ta děvka už se vůbec neozvala. Večer jsem zaplatil a totálně nasraný procházel parkem ke svému autu. A najednou jsem ji spatřil. Dlouhovlasá brunetka s titěrnou minisukní se právě chystala vykonat svou potřebu. Proud zlatavého moku vytékající z její mindy mě vzrušil tak, že mi čurák málem prorazil poklopec. Přiskočil jsem k ní a povalil ji na zem. Začala ječet, a tak jsem jí stáhl kalhotky a strčil do té její rozeřvané huby. „Drž hubu ty čubko,“ sykl jsem a už táhl čuráka ven z poklopce a snažil se ho narval do její pochcané kundy.

Házela sebou, kopala, a tak jsem jí uštědřil několik facek, aby se zklidnila. Pevně jsem držel její ruce, neboť se snažila svými dlouhými nehty poškrábat můj obličej a tvrdě narážel své tlusté péro do její pěkně těsné kundy. Stříkal jsem po několika přírazech, ale čuráka jsem nevytáhl. Její ruce jsem teď přidržoval jen jednou rukou a druhou rukou jsem vytáhl její tričko až ke krku, abych se mohl kochat jejími pěknými, tvrdými kozičkami. Ta čubka sebou opět začala házet, a tak ji zklidnilo několik výchovných facek. To už jsem vydoloval kozy z titěrné podprsenky a začal je jemně sát a olizovat. Měla nádherné velké a tvrdé bradavky, a protože stále vypovídala poslušnost, rozhodl jsem se, že jí je pěkně potrápím. Začal jsem jí silně okusovat bradavky a zanechával obtisk svých zubů po celých jejích kozách.

Nějak se jí podařilo vyplivnout kalhotky a prosila, abych ji nechal, že to moc bolí. Nikdy se mi to ještě nestalo, ale ty její prosby a brek mě tak vzrušovaly, že už jsem měl čuráka opět jako kámen a jezdil v té její kundě jako šílený. Mrdal jsem ji snad 20 minut, když se dostavil další výstřik. Ležela jako mrtvola a to mě dopálilo. „Tak ty ses neudělala viď, tak to napravíme“ a už jsem vrážel tři prsty do její kundy a mrdal ji tak dlouho, dokud se mi opět nepostavil. Nejraději bych jí ho narval do huby, aby mě vykouřila, ale nechtěl jsem riskovat, a tak jsem ji opět prcal v klasické poloze a znovu, skoro až brutálně, si hrál s jejíma kozičkama. Zdálo se mi, že snad na chvíli zapomněla, kdo ji šuká a přirážela se na mého čuráka. „Začíná se Ti to líbit čubko, viď?“ řekl jsem, ale ona jen kroutila nesouhlasně hlavou.

Po třetím výstřiku do její kundy, jsem jí pomohl vstát, vytáhl jsem z huby její kalhotky, otřel si do nich ptáka a řekl: „Tak a běž a vůbec se neohlížej.“ Hrábla si kalhotkama mezi nohy, utřela si vytékající semeno, zastrčila je do kabelky a upalovala z parku pryč. Pozoroval jsem ji, aby na mě neposlala právě přicházejícího důchodce venčícího psa, ale ani se ho nevšimla a pospíchala dál. Tu noc jsem dost špatně spal, zdálo se mi, že mě honí policajti a ráno jsem se vzbudil úplně propocený. Od té doby jsem si žádnou ženskou násilím nevzal, ale na inzeráty lovím nové kurvičky, které si i to občasné násilí rády dají líbit.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.