Banner
Banner

Vzpomínka

V loňském létě jsem prožíval jedno z mých nejčernějších životních období. Nedařilo se mi a pocit, že vše, na co šáhnu, je předem ztracené, mě srážel někam, kam jsem určitě nechtěl. Navíc jsem přišel o práci a rozešel se s mou dlouholetou partnerkou. Uzavřel jsem se do sebe a většinu času trávil u televize.

Vzpomínka

Způsob mého života by se dal nazvat: Probdělé noci a prodřímané dny. Měl jsem sice plné zuby těch naivních seriálů a připitomělých reklam, ale zároveň jsem neměl sílu s tím něco udělat. Právě v té době se do sousedního bytu nastěhovali noví nájemníci. Byli to starší nenápadní manželé. On vyšší štíhlý čtyřicátník. Ona usměvavá a příjemná blondýnka. Občas jsme se potkávali a párkrát jsme spolu dokonce prohodili i pár slov. Den, kdy se změnil můj život, začal jako každý jiný. Úspěšně jsem se proflákal nevýrazným odpolednem a večer si skočil na dvě dvojky bílého. Vracel jsem se v mé "tradičně" melancholické náladě do posmutnělé garsonky, když jsem je potkal, ty dva. Právě vystoupili z taxíku a hledali klíče od vchodových dveří. Byl jsem rychlejší. Zřejmě se vraceli z nějaké oslavy. On měl oblek a ona dlouhé večerní šaty.

Automaticky jsem zaregistroval její poctivé čtyřky nadité do o číslo menší podprsenky. Byli oba v náladě a ve výtahu se k sobě bez ostychu přivinuli. On jí sevřel naducanou prdelku a ona jen tiše sténala. Na patře mě překvapili pozváním na kávu. Moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem si dal říct. Teď si vzpomínám, že ta káva nakonec vlastně vůbec nebyla. Jirka otevřel láhev skotské a Zuzka přinesla misku s ledem. Připili jsme si na tykání. Já seděl v křesle a ti dva naproti. Jirka se na gauči spokojeně rozvalil a vlastnicky si Zuzku k sobě přivinul. Objal ji a jeho ruka bez ostychu zmizela v narvaném výstřihu. Dokonce jej i částečně porozepl. Zuzka se nechala chvilku laskat, pak se mu však vysmekla a se smíchem od něj utekla. Jirka se na oko urazil, ale moc dlouho mu to nevydrželo. Zuzka si totiž šaty už znovu nedopla a ty její fantastické čtyřky byly teď téměř celé venku.

Znovu se líbali a Jirkovy nenechavé ruce systematicky drtily tu kozatou nádheru. Zuzka zvrátila hlavu a naplno si užívala manželových důvěrností. Byl jsem trochu nesvůj, ti dva se k sobě měli, jako kdyby byli v pokoji sami. Zuzka mírně rozevřela stehna a já poprvé zahlédl její bílé kalhotky. Najednou se Jirkovi vysmekla a sklonila se do jeho rozkroku. Obratně si poradila se zipem na poklopci a rozevřenými rty objala ztopořený úd. Zdálo se mi, že je ta pravá chvíle, abych se v tichosti vypařil. Ti dva však se mnou měli zřejmě jiné plány. Zuzka se zvedla a jako by se nechumelilo, mě chytla za koule. Až teď jsem si uvědomil, jak jsem nadržený. Dotlačila mě zpět do křesla, klekla si a vzala si mě do úst. Jirka také změnil polohu, vykasal Zuzce sukni a bez přípravy do ní vnikl. Jen vyjekla a statečně vystrčila zadek proti jeho prudkým pohybům. Já se vzápětí udělal. Zuzka ze mě vysála všechno semeno.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.