Banner
Banner

Vzpomínka na dovču

Blíží se termín naší dovolené, kterou poprvé budeme trávit v nudistickém centru na Korsice. Zabalení věcí bylo poměrně jednoduché, protože oblečení budeme potřebovat minimálně, v podstatě jen na cestu, v kempu budeme trvale jak nás pánbůh stvořil.

Vzpomínka na dovču

Konečně po více jak tisíci kilometrech a několika hodinách na trajektu projíždíme branou FKK centra. Povolují nám autem zajet až k bungalovu, na vybalení věcí. Cestou míjíme hosty kempu, všichni jsou nazí. Vzrušuje nás pohled na nahá těla, svlékáme se tedy také a postupně přenášíme věci z auta do bungalovu. Manžel váhá, zda se má na odvezení auta na parkoviště obléct, když si ale přečte pokyny pro pobyt v nudistickém areálu, kde se doslova píše, že se očekává od všech hostů „být vždy a všude (s výjimkou restaurace) bez oblečení,“ sedá do auta nahý. Já zatím trochu poklízím věci a po dlouhé cestě s chutí odcházím do koupelny a sprchuji se. Můj muž se na sprchování nemusí svlékat a vchází ke mně. Zřejmě cestou z parkoviště se vzrušil, jeho penis vyzývavě trčí.

Beru mýdlo a začínám s jeho očistou. Není ale poznat, zda mu ocas myju či honím... Rychle dokončíme sprchování a přesouváme se k válendě, začínáme klasikou, roztahuji nohy a cítím, jak se úd nejdřív tře o můj poštěváček a pak prudce vniká hluboko do mé kundičky. Oba prožíváme rozkoš ze spojení a brzy dosahuji orgasmu a ve stejnou chvíli už manžel vytahuje ocas a stříká mohutné dávky na mé kozy. Znovu jdeme do sprchy, zamykáme bungalov a bez zbytečného oblékání jdeme prozkoumat pláž a moře. Je nádherné teplo, jemný písek na pláži a postupně - jak se vzdalujeme od kempu - ubývá naháčů. Zjišťujeme, že u konce pláže jsme sami a přepadá nás touha se znovu pomilovat. Bojím se jen, aby se do pochvy nedostal písek. Partner si proto lehá a já opatrně na koníčka zasouvám jeho péro do znovu rozžhavené kundičky.

Oba jsme z rozkoše jak v transu, že ani nevnímáme, že kolem přechází dvojice mladých lidí. Oba pozorují, jak jezdím po ocasu mého muže, jsou viditelně tou podívanou vzrušení. Chci naše šoustání přerušit, ale už vidím, jak holka zaklekne a její kluk jí ho zasunuje zezadu. Pokračujeme tedy dál v nádherném souložení a za chvíli přidáváme do hukotu moře výkřiky uspokojení z dalšího orgasmu. Pár vedle je také na vrcholu, on vyndává péro, ještě ho trochu pohoní a už stříká na zadeček jeho partnerky. Vzájemně se na sebe usmějeme a jdeme se společně vykoupat do moře. Druhý den zůstáváme na pláži blízko kempu a necháváme sluníčko působit na všechna místečka našich nahých těl. Naši známi ze včerejšího milování dovádějí v moři a v jednom okamžiku je víc než jisté, že zase souloží.

Ocas mého muže z té podívané začal tvrdnout, a tak jsme také zaběhli do vody a kousek od břehu, když jsme měli vodu tak po prsa, cítím, jak mě muž zvedá pod prdelkou a naráží si mou kundičku na ztvrdlý úd. Chytám se ho kolem krku, nohama ho objímám a divoce přirážím. V podstatě veřejné souložení, kryté jen vodou, nás oba velmi vzrušuje a už cítím, jak uvnitř exploduje a zalévá mi kundu dalšími dávkami spermatu. Naše dovolená pokračuje vzájemným uspokojováním sexuálních chutí na pláži, v moři, na terase. Jednou, když jsme šli na konec pláže, jsme se s manželem domluvili, že zkusíme zasouložit s tím mladým párem z prvního dne. S němčinou nám to moc nešlo, ale naštěstí oba mluvili anglicky, a tak jsme v družné zábavě došli do míst, kde jsme byli už jen sami. Bylo nám všem jasné, o co půjde, ale někdo musel začít.

Vzala jsem iniciativu do své režie a pohladila již dost ztvrdlý penis toho kluka, můj muž masíroval dívčiny kozičky. Bála jsem se, že nepřekousnu pozorovat sexuální hrátky mého muže; když jsem ale viděla jeho ocas v dychtivých ústech té dívenky, zaklekla jsem a začala kouřit péro klukovi taky. To už byl jen krůček k tomu, abychom obě ženy zaklekly a vyměnění partneři nám zasunuli jejich péra hezky zezadu do kundiček. Pozorovat mého muže, jak mrdá s cizí holkou, a zrovna tak cítit, jak v mé kundě jezdí cizí ocas, bylo vzrušující a já byla první, kdo dospěl k vrcholu blaha a na důkaz maximálního uspokojení, jsem vzala ještě před výstřikem ocas do pusy a začala ho kouřit až do explodování. Nebyla jsem sama, kdo byl tak vzrušený, protože i péro mého muže bylo dokouřeno do výstřiku. Škoda, že jsme s výměnou partnerů začali pozdě, naši známí druhý den odjeli a nám zbyla jen vzpomínka na krásně prosouloženou dovolenou.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.