Banner

Zahrada

Bylo nádherné letní počasí, sluníčko pálilo a já ležel venku nahý na lehátku a slunil se. Proč ne, na náš pozemek nebylo z ulice vidět. Probral mě divný zvuk. Rozhlédl jsem se a viděl, že na naší zahradě přistál malý péřový míček. Pomyslel jsem si, že patnáctiletá dcera sousedky si zase hraje s kamarádkou.

Zahrada

Normálně buď zazvoní u dveří nebo já ho hodím hned nazpátek, ale teď jsem viděl, jak přelézá plot. Když byla na naší zahradě, uviděla mě a zarazila se. „Promiňte... neviděla... nechtěla,“ slyšel jsem, jak koktá. Já jsem vstal a neuvědomil jsem si, že jsem nahý. Najednou jsem si toho všiml a bleskově vklouzl do plavek. Abych zakryl svou nejistotu řekl jsem: „Nic se neděje, přece už nejsme v devatenáctém století.“ Já jsem ji často tajně pozoroval, když venku běhala a její prsy se houpaly pod tričkem. Dneska měla na sobě kalhotky od plavek a tričko, pod kterým se zase krásně rýsovala její prsa. Vypadala nebezpečně dráždivě. Přesto z ní vyzařovala jakási nevinnost a přirozenost. No jo, co teď dělat? Nějak se neměla k tomu, aby začala hledat míček, aby zase mohla odejít. Tak jsem tedy čekal, prohodil pár slov o tom, jaké máme hezké počasí, abych zahnal nervozitu. Jak jsem na ni koukal, po její nervozitě nebylo ani památky

Najednou mě z přemýšlení probral její hlas: „Mohl sis ten díl (přitom ukázala na moje plavky) klidně nechat dole. Sám jsi přece řekl, že nejsme přece tak staromódní.“ V tu chvíli jsem byl úplně paf. V mojí fantazii jsem si ji již kolikrát představoval nahou a spal s ní a najednou od ní slyším takové dvojznačnosti. Moje myšlenky zmateně poletovaly. Co teď, co dělat? Nemůžu k ní jen tak přijít, dotknout se jí a políbit. Třeba je jen tak naivní a neví, co dělá. Najednou mi ale ona vyšla trochu vstříc. Přistoupila ke mně, zatáhla za gumu mých plavek a mínila: „Tenhle díl jsem myslela.“ Teď jsem i já nechal padnout svou zdrženlivost a byl jsem odvážnější. Moje ruka se zvedla, rozepnula dva knoflíčky na jejím tričku a vnikla pod něj. Že neměla žádnou podprsenku, to jsem již věděl, ale přesto to bylo hezké překvapení cítit hned její nahá prsa. Lehce jsem ji pohladil přes bradavky.

Právě jsem myslel na to, že jí tričko sundám, když mi sebrala tuto práci. Teď jsem viděl celou její horní polovinu těla nahou. Moje sny se začaly naplňovat. Hladil jsem ji dál po jejích hezkých ňadrech a pomalu ji pokládal na zem, kam bez protestů ulehla. Teď jsem mohl svým jazykem k jejím opáleným prsům a přejížděl jsem jí po bradavkách. Viděl jsem, jak si to vychutnává. Přitáhla moji hlavu trochu nahoru a dali jsme si dlouhý a intenzivní polibek. Při tom moje přirození ztvrdlo ještě víc, než již takhle bylo. Ale napřed jsem ji chtěl hladit a hrát si s ní, dokud nebude pěkně rozdivočená. Dál jsem se zabýval prsy. Zatímco jsem jedno ňadro bral do úst, zabývala se druhým moje ruka. Tak byla každému ňadru přidělena jeho porce laskání. Jemně a opatrně cestovala špička mého jazyka po jejích trčících bradavkách.

O chvilku později se pokusila stáhnout moje plavky a já jí to ulehčil tím, že jsem se nadzvedl. Hned jsem také začal stahovat její kalhotky, které již byly celé mokré. Důvod jsem poznal, když jsem rozhrnul lesíček mezi jejíma nohama. Její pysky již byly vlhké a naběhlé. Opatrně jsem je rozevřel a olíznul svým jazykem. Bylo vidět, že si to vychutnává, protože vydala slastný vzdech. Kroužil jsem tedy dál v těch místech. Přejížděl jsem jí jazykem po celé délce její dírky, což jí ohromně dráždilo. Její dírka byla celá mokrá a já lízal její šťávy. Pak jsem si vzal na pomoc i prst, vsunul jsem ho opatrně do ní a jemně jím tam pohyboval. Hezky klouzal, obklopený jejím vlhkým masíčkem. Pak jsem vzal na pomoc i druhý prst a masíroval jí nejprve pysky a po chvíli jsem ho přidal k prvnímu. Vsouval jsem je do její dírky, jak hluboko to šlo, ale opatrně, abych jí neublížil.

Moje opatrnost byla skoro zbytečná, protože byla tak mokrá, že jsem s nimi mohl pohybovat sem a tam bez starostí. Palcem jsem ještě k tomu masíroval její poštěváček. Bylo na ní vidět, že se jí to moc líbí. Její klitoris se stále zvětšoval a já přes něj stále přejížděl. Mezitím se moje prsty v ní bez zábran rytmicky pohybovaly dovnitř a ven. Ona byla stále více vzrušená a začala přirážet proti mým pohybům. Nakonec jsem vyndal svoje prsty a přiblížil se tam zase jazykem. Vychutnával jsem její šťávy, olizoval a sál na jejích pyscích, přejížděl špičkou jazyka znovu a znovu přes její klitoris a pokračoval bych tak i dál, ale ona si přitáhla moji hlavu nahoru a dala mi znovu dlouhý polibek. Při tom musela i ona cítit svoje šťávy, které jsem předtím celou dobu lízal. Opatrně sáhla rukou mezi naše stehna, k mému penisu. To bylo pro mě už příliš. Teď jsem se skoro přestal ovládat.

Všechny okolnosti, ta krásná dívka, slunce, počasí, moje fantazie a její zřejmá rozdrážděnost a vášnivost na mě působily. V myšlenkách jsem s ní již mnohokrát spal, ale teď jsem to chtěl ve skutečnosti. Trochu jsem se narovnal a rozevřel její stehna tak, že její dírka byla rozevřená a čekala na mě. A pak jsem vnikl svým penisem do jejího rozkošnického těla a začal tam s ním pohybovat. Nemohl jsem se ubránit, nebyl žádný pomalý začátek, byl jsem moc vzrušený. Okamžitě byly moje pohyby prudké a rychlé a stále silnější a rychlejší. Držela se mě rukama za ramena a nohy si zapřela, aby se mohla pohybovat boky proti mým pohybům. Hned, moc rychle, jsem vystřelil svoje semeno do jejího těla. Vykřičel jsem svůj orgasmus. Konečně se moje semeno ocitlo v jejím těle. Rád bych si dal více času, ale už jsem se skutečně neovládal, byl jsem příliš vzrušený a vydrážděný.

Málem jsem se již chtěl za svůj příliš rychlý orgasmus omluvit, když jsem viděl, že jí také přichází. Ve svém vzrušení jsem nevnímal, že i ona je na vrcholu. Křičela při tom: „Dělej... pokračuj... nepřestávej teď... miluj mě dál... ještě chvilku.“ Tak jsem nechal svůj penis dál v jejím těle a pokračoval. Netrvalo dlouho a byla také tak daleko. Přišlo jí to a měla také svůj orgasmus. Pak jsem nechal svůj penis dál v jejím těle, dokud se tak nezmenšil, že z ní sám vyjel. Zůstali jsme chvilku ležet na trávníku a ona mi prozradila, že na mě často myslela už dřív. Pochopil jsem, že to nebyla náhoda, když ke mně vlezla na zahradu a zasmáli jsme se tomu. Pak jsme si ještě domluvili schůzku na druhý den a ona odešla.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.