Banner
Audio povídky

Zamilovaná Klárka

Byla nádherná. A tak rozkošná. Její hnědé vlásky v jemných obloucích se svažující na její ramena, veliké, tak nevinně a roztouženě zahleděné hnědé oči, malý nosík a v nesmělém úsměvu pootevřené růžové rtíky, které odhalovaly roztomilá rovnátka na jejích zoubcích. Maličká postava, ale prsa na svůj věk už nádherně vyvinutá. Zase na mě koukala a jen jako by náhodou šla kolem, právě když jsem zaparkoval a zamykal auto.

Zamilovaná Klárka

„Ahoj.“ Špitla potichu a šla dál. „Ahoj,“ odpověděl jsem jí. Ještě jsem se za ní ohlédl a viděl, že se pořád dívá na mě. Rychle otočila hlavu jako by nic a pokračovala v chůzi. Dívá se na mě vždycky, když přijedu z města na návštěvu k mým rodičům. Klárka, dcera sousedů, právě patnáctiletá, pamatuju si ji jako malou holčičku, ještě když jsem tady bydlel. Od určité doby ale musím uznat, že se z ní stává opravdu pěkná slečna. Vždycky mi vrtalo hlavou, proč pokaždé když přijedu, stojí za oknem, nebo za plotem, nebo kdekoliv a snažně, nenápadně mě sleduje. Ale před časem mi to konečně došlo, konečně jsem si to uvědomil, že už to není to otravný pětiletý děcko, který jsem musel kdysi, coby asi desetiletý, párkrát hlídat. Stala se z ní krásná holka a evidentně se jí líbím. A věřte mi, že tentokrát nemám v plánu ponechat cokoliv náhodě.

Oba moji rodiče jsou na dovolené, slíbil jsem, že přijedu zalít kytky a zkontrolovat, jestli je všechno v pořádku, takže to znamená, že mám celý dům pro sebe. A takovou rozkošně roztouženou malou slečnu po ruce. Byl bych blázen, kdybych do toho nešel. Když se vracela zpátky kolem mého auta, prostě jsem se jí zeptal, jestli by nechtěla přijít večer ke mně. Nezatěžoval jsem se vymýšlením nějakých složitých záminek, proč taky, bylo to zbytečné, ta její touha po mně z ní přímo sálala a když jsem jí to pozvání oznámil, začala zářit jak sluníčko tím nefalšovaným nadšením, horečně přikývla a rychle odběhla pryč. Šest hodin. Vyhlédnu z okna. Od branky plotu si to cupitala ona. Své malé tělíčko, svázané v nádherně kraťoučkých žlutých šatičkách, nesla na sandálcích s podpatkem, v ruce měla malou kabelku. Už při tomhle pohledu mi začalo bušit srdce jako po litru kafé a mozek začal v šíleném sledu přehrávat představy toho, co se bude dít za malou chvíli.

Došla k hlavním dveřím a vztáhla svou ručku k domovnímu zvonku. Dřív, než se ho ale stačila dotknout, otevřel jsem dveře. „Ahoj,“ usmála se na mě svýma hnědýma očkama, „tak jsem tady.“ „Pojď dál,“ usmál jsem se taky a pobídl ji, aby šla dovnitř. „Posaď se,“ ukázal jsem na gauč a křesla. „Dáš si něco k pití?“ Kývla a já nalil do sklenic víno, které jsem měl už předem připravené. Přiťukli jsme si. Klárka se napila. Bylo vidět, že nemá ani s vínem moc zkušeností, spíš se jen přemáhala, abych nepoznal, že jí moc nechutná. Napil jsem se taky a opřel se do křesla proti ní. „Všiml jsem si, že na mě už dlouho koukáš, můžeš mi prosím vysvětlit proč?“ Klárka položila sklenici a začervenala se. Sklopila oči a při tom se usmívala. Přesedl jsem si těsně k ní a objal ji kolem pasu. Zvedla ty svoje veliký mandlový oči ke mně a nesměle šeptla: „Víš, mně se strašně líbíš. Už dlouho tě tajně miluju. Pořád na tebe musím myslet, vždycky kdy přijedeš, tak se na tebe musím dívat a když odjedeš, tak jsem hrozně smutná a pokaždý jsem si vyčítala, že jsem ti to nedokázala nějak říct.“

Pak se rychle natáhla po svojí sklenici a hodila do sebe zbytek vína a zase cudně sklopila ty svoje očka někam dolů, pryč ode mě. Pak ale zase sebrala odvahu a podívala se znovu na mě. „Víš, já bych... strašně moc chtěla... a mně už bylo patnáct, víš, já bych strašně moc chtěla... chtěla bych... chtěla bych se s tebou milovat...“ vydechla. Oúúúúúú!!! Chlape! Tohle je sen! Taková krásná, mladá, nedotčená kočka po tobě žadoní sex!!! A k tomu tak nádherně, krásně, nesměle...!!! Okamžitě jsem ji začal líbat. Na tvář, pak na ústa, na její mladou rozkošnou pusinku s těmi okouzlujícími rovnátky. Zavřela oči a za chvějícími se víčky se jí začaly objevovat lehké slzičky štěstí. Líbali jsme se dlouho, tak vášnivě, její dech byl horký a pořád se zrychloval, mohl jsem cítit, i přes její rtíky, jak jí srdce buší rychle a hluboce.

Sklouznul jsem ze rtů k jejímu krku. Z pusinky vydala slaboučký vzdech, hlava se jí bezvládně zaklonila a začala lapat po dechu. Líbal jsem její krček a pak se vrátil zpátky na její ústa a v dlouhém polibku ji pomalu pokládal na záda. Ležela na gauči a já s mými ústy na jejich nad ní. Pohladil jsem ji po vlasech, začal rukama dlouhými tahy hladit její tělo a zajíždět pod její žluté šatičky. Mohl jsem kdekoliv na jejím těle cítit, jak vzrušeně dýchala! Na chvilku pootevřela oči, ale hned je zase zavřela, když jsem pokračoval v líbání celé její tváře, čela, pusinky... Když jsem projížděl rukama po jejím tělíčku, začala vydávat svým vysokým hláskem jemné vzdychání, které se s rostoucí intenzitou mých doteků stále zvyšovalo a když jsem přes kalhotky přejel přes její vlhnoucí kočičku, zoufale zaúpěla. Pokračoval jsem a pomalu jí sundával její šatičky.

Ležela přede mnou nahá, jen ve vlhkých kalhotkách, největší patnáctiletá krása, jakou si jen můžete představit, ten kontrast dětsky nevinné tvářičky a krásně se tvarujících prsou zabalený do tak neuvěřitelně jemné, na dotyk sametově hebké neposkvrněné pokožky. „Víš...“ šeptla mi najednou do ucha, když nabrala dech mezi svým tichounkým vzdycháním, „já jsem ještě nikdy...“ „Neboj se...“ usmál jsem se, protože mi bylo jasné, jakou že "novinku" mi to chce sdělit. Ona ale pokračovala. „Víš, ale já už... nejsem panna.“ Sakra, to mě trochu zarazilo. Jak je to možný? „Já jsem...“ vysvětlovala, „já jsem se ještě s nikým nemilovala, ale víš, dívala jsem se na videokazety, co má táta v ložnici, a při tom jsem si půjčila mámin vibrátor a..., asi jsem si protrhla panenskou blanku...“ a po těchto slovech zčervenala ještě víc, jak jen to při jejím vzrušení bylo možné.

To snad ani není možný!!! Bože, ty mě musíš milovat!!! Nedotčenou pannu bez jakýkoliv námahy, bez jakýchkoliv problému mi hodíš přímo do dlaní!!! A to jsem na tebe ani nikdy nevěřil!!! Přisál jsem svoje rty opět na Klárčiny a znovu jsme splynuli v nekonečném polibku. Líbal jsem její tělo. Kdo nezažil, jaké to je, když se vzrušením k prasknutí napnutá holka roztřese při každém lehkém dotyku, a při tom vydá tak rozkošný vzdech neskrývané rozkoše, když se dotýkáte jejího sametového, napůl dětsky nevinného, napůl už ženského sametově hebkého těla, kterého se před vámi ještě nikdo nedotýkal, kdo to nezažil, nemůže to nikdy pochopit...

Hrál jsem si v ústech jazykem s jejími bradavkami, zatímco ona se svíjela rozkoší. Přesunul jsem se jazykem k jejímu bříšku a kroužil kolem jejího pupíku. A pak se vydal na cestu dolů, do jejího klína. Její dech se stupňoval. Srdce bušilo stále rychleji. Stáhnul jsem její už promočené kalhotky přes sametová stehna, přes kolena a odhodil je pryč. Svou hlavu jsem zabořil do jejího klína. Slíbal a sál jsem její šťávy z její panenské vzrušené broskvičky. Klárka se svíjela v nekontrolovatelných křečích rozkoše, svírala mi hlavu stehny a křičela ve stupňující se extázi jejího přicházejícího orgasmu. Prvního se skutečným mužem. „Áááááhhhhh... ááááááhhhh... ááánoo...“ Dýchala hluboce až do chvíle, kdy jsem jazykem navštívil její k prasknutí naběhlý poštěváček. Její tělo se stáhnulo ve vlně orgastické křeče. Stehny mi skoro drtila hlavu a tiskla ji tak co nejsilněji do svého klína. „Ááááááá...“ křičela už úplně nahlas a z pod třesoucích se víček jí vytryskly proudy slz. „Áááááááááááááchhh.....!“ Zmítala se dál smyslů zbavená v halucinogenní extázi jejího orgasmu.

Dál křičela a její tělo se jen pomalu vzpamatovávalo z prožité rozkoše a jen pomalu se přestávalo třást po přívalu pro ni tak nově intenzivního pocitu. „Teď se budeme milovat!“ Špitnul jsem jí do tváře pod ještě se chvějící víčka a ona v drogovém opojení svého orgasmu jen slabě souhlasně přikývla. Nasadil jsem svůj penis na okraj její broskvičky a lehl si nad ni. Díval jsem se jí do tváře, když můj penis poprvé proniknul dovnitř jejího vlhkého rozžhaveného klína. Nenarazil jsem na žádný odpor, byla tak vzrušená, že do ní vjel úplně hladce. Když jsem poprvé pronikl dovnitř Klárčiny kočičky, viděl jsem, jak jenom sevřela oči a kousla se do rtíku. Pak už si užívala ještě víc než mou ližbu předtím. Jezdil jsem v ní lehce, nejdřív pomalu a pak jsem přírazy stále zrychloval. Její vzrušení se nedá popsat, začala lehce přirážet, byla už, chudinka, celá zpocená, vlásky jí padaly do čela, zatínala zoubky a užívala si svoji první skutečnou soulož.

Po chvilce začala zase vzdychat. Nejdřív lehce, ale její dech zase neustále sílil, objímala mě svýma rukama, tiskla se ke mně. Byla tak vzrušená a zase se začínala blížit ke svému vrcholu. Vytáhl jsem z ní svůj penis. Nechápala proč, pootevřela oči a tázavě se dívala. Tentokrát jsem si ale na záda lehnu já a ji si posadil na sebe. Navedl jsem ji její kočičku přímo na můj ztopořený penis a ona začala pravidelně a prudce dosedat. Její mladá vzrušená broskvička mě těsně obepínala. Byla tak uzoučká, tak těsná, když dosedala na můj penis a se zakloněnou hlavičkou nekontrolovatelně roztouženě vzdychala. Byla v úplně jiném vesmíru, zcela oddaná rozkoši, jakou nikdy předtím nezažila. Hladil jsem její prsa a dráždil jí bradavky. Ona zatím, zbavená smyslů, přirážela úzkou štěrbinkou. Přišel čas na změnu polohy.

Obrátil jsem ji na všechny čtyři, lokty se zapřela do gauče a já jí začal zasouvat do její lasturky zezadu. Prohýbala se v rozkoši jako skutečná kočka a jako šílená hladově očekávala moje přírazy, kterým svým zadečkem vycházela stále silněji vstříc. Podlomily se jí ruce a podle zvyšující se síly jejích výkřiků jsem poznal, že se zase blíží k orgasmu. I já jsem cítil, že se už asi brzy udělám. Položil jsem ji zase na záda a několikrát zasunul do její lasturky. Rukou jsem přitom dráždil její poštěváček. Znovu se, tentokrát bez varování, jejím tělem prohnala mohutná vlna, orgasmus svíjel její tělíčko a já stále přirážel, zatímco ona křičela jako šílená svým hláskem celému světu, že právě prožívá svůj druhý skutečný orgasmus.

Vyndal jsem penis z jejího, ještě se třesoucího těla, a nastavil ho k její, růžovými rtíky obestavěné, pusince. Trochu jsem jí musel pomoct, aby pochopila, ale v drogovém opojení svého orgasmu mi ho okamžitě začala jemně cumlat a sát. Chytil jsem ji za hlavičku a několika přírazy do její pusinky jsem i já dosáhl vrcholu. Rychle jsem penis z jejích úst vyndal a pokropil dávkou spermatu její rozkošnou tvářičku. Ležela na gauči, těžce oddychovala a špičkou jazyka si ze rtů slastně slízávala stopy mého semene... Zůstala ležet skoro bez hnutí ještě snad dalších dvacet minut, kdy se jenom třásla a pomalu, pomalu se vzpamatovávala z právě prožitého neuvěřitelného zážitku. Domů se vrátila až kolem jedenácti hodin, když se definitivně probrala ze svého zhmotnělého snu, vysprchovala se u mě, a ještě stále jako náměsíčná, se se mnou rozloučila. Nemám tušení, co řekla doma, ještě téhož večera jsem zase odjel, ale věřte mi, že se už teď těším, až sem zase někdy zavítám.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.