Banner

Zasloužené prémie

Věděla jsem, co mě čeká na chatě ekonomického náměstka, když si pro mě přijel jeho řidič. Podepisují určitě nějaký kontrakt, tak budu kouřit těm starejm dědkům čuráky a nastavovat díry, aby vše proběhlo bez komplikací. Ještě, že můj manžel odjel na dva dny k matce opravovat komín, nevím, jak bych mu noční nepřítomnost zdůvodnila.

Zasloužené prémie

Na chatě už byli všichni pěkně pod parou a náměstek mě představil jako kurvičku, která bude všem k dispozici a bude plnit jejich přání do posledního puntíku. Jsem zvyklá a vůbec mě to nepřekvapilo ani nepohoršilo, přiznám se, že mě sex s jedním chlapem už ani nic neříká, mám nejraději ucpané všechny otvory, a ještě zaměstnávám své pracovité ručky (někdy mi je doma manžela líto, když se snaží a já nic, ale v poslední době jsem se naučila orgasmus předstírat a mám od něho pokoj). Jako první se na mě začal sápat ředitel podniku, se kterým se uzavírala smlouva. Byl ožralý jako prase, sotva stál na nohou, ale řval, že mě vymrdá až mi budou z kundy lítat andělíčci. Andělíčci sice nelítali, kundu mi nezmrdal ani jednou, ale orgasmus mi přivedl suprovej. Nejdřív se mi prolizoval kundou, projížděl jí několika prsty, pusou se přemístil k mým malým kozičkám, které sál tak tvrdě, že jsem je měla samou modřinu a při tom mě právě dohnal k mému vrcholu. Postříkala jsem ho mízou a někdo ho odtáhl pryč, aby se nepletl.

To už na mně pracovali tři hošani, dole sendvič, nahoře kuřba. Střídali se a nebylo to vůbec špatný, ale alkohol vykonal své, každý se vystříkal jednou a odplazili se jako spráskanej pes. Pak se konečně na mě dostal náměstek. Má ohromně velkej ocas a já na něho byla pěkně natěšená. Nebyl moc napitý, takže jsme šoustali hodně dlouho, ale jak už jsem řekla, mám ráda minimálně 2 čuráky v sobě, a tak jsme přibrali našeho řidiče Petra. Byl nový a neznalý, ale brzy se zapojil k mé spojenosti (ani ocas nebyl nejhorších rozměrů). Petra jsem si dokonce vzala k sobě domů a šoustali jsme až do doby, než mě odvážel druhý den do zaměstnání. Chvíli se do mě navážel, že jsem dobře placená kurva, ale když jsem mu řekla, že jemu dám zadarmo, šoustal jako kdyby prcal naposledy v životě. A s prémiemi, které mi byly odeslány na konto jsem byla víc než spokojená. Šoustání je mé hobby a proč ho dobře nezpeněžit ne???

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.