Banner

Zbrojní pas

Každý člověk by si měl užívat, dokud mu vše slouží tak jak má, aby měl ve stáří na co vzpomínat. Toto jsou slova jednoho mýho kamaráda a já to tenhle večer, o kterém vám budu vyprávět, vzal, jak se říká, do svým rukou. Rovnou k věci. Sedíme ještě s mým blízkým člověkem s číšníkem na balkóně jedné nejmenované hospody a kecáme o tom, jak dlouho vydrží burčák čerstvej a jak správně hulit trávu (o tom mluvil ten číšník), když v tom...

Zbrojní pas

Když v tom onen pingl prones: „Ty vole, ta má kozy!“ Do sálu předními dveřmi vstoupila dlouhovlasá kočka s asi tak 6kami prsy (náležitě prostřižený výstřih). Okoukla situaci a společně s kámoškou a dvěma kámošema se uhnízdila ve spodním patrech obžerstvovny... Neuběhlo ani 10 minut a už jsme s nima seděli u stolu a kecali o věcech všedních i nevšedních (jak jsme k nim přisedli nepřiznám, výrobní tajemství), ale hlavně, já vybojoval pozičně upřednostňovaný místo u naší favoritky s velkými melouny (jinak se to prostě nazvat nedá - sladký byly taky, ale o tom až později)... Abnormálně vtipný dialog a balící nálada totálně vyhodila z kopýtka dva ctitele, kteří s holkama do obžerstvovny přišli a to mi dalo sílu, odvahu a hlavně obrovský prostor pro útok. Začal jsem Peťku jemně hladit po stehně, jen tak při rozhovoru (tajně pod stolem), nečekajíc odezvu.

Ta však přišla v podobě stejného útoku na mé stehno. Vzrušil jsem se, Peťka na tom byla obdobně. V rámci nekonvenčního rozhovoru jsem ji začal objímat a ona oplácejíc mi mé "zvrhlosti", uvedla mě to stavu - tranzu! Pak vše šlo ráz na ráz. Oboum se nám ve stejnou chvíli chtělo na záchod a tam začali orgie. Takhle krásně, jak líbala Peťka, mě olizovala už jenom jedna holka (tajemství). Krásně sytá, vzrušující a hodně mokrá pusa se mnou dělala divy. Začal jsem Peťku kousat a líbat na krku, oplátkou mi byly silné vzdechy. Ty mě donutily vyndat prsa z podprsenky směrem nahoru (nebyly to silikony a Peťka na ten arsenál byla dost hubená, i když neustále stahovala břicho). Panebože, nevím, jak dál to popisoval. Lízal jsem jí prsa, co mi sliny stačily a mnul jí její krásně nateklý bradavky. Protože mám s velkýma prsama hodně zkušeností (jsem totální horňák), přesně jsem věděl, jak docílit toho, abych Peťku vzrušil na 100%. Povedlo se.

Tričko letělo dolů a já můžu s klidem prohlásit, že lepší přírodní ňadra jsem v životě neviděl (ani v televizi)!!! Kočička mi vyndala penis z kalhot a začala s ním provádět sice trochu stydlivý, ale rozhodně příjemný, divy. Já jí to opětoval a hladíc její klín, masíroval jsem obrovské dudy, seč mi ruce a jazyk stačili. Její, solárkem vypiplané, kozy dostaly co zabrat, ale mně se to hrozně líbilo. Holky, Peťky typu, mají rády trošku drsnější sex a já jí vyhověl. Mačkal jsem jí prsa, čím víc, tím víc hekala a už už rozbaloval kondom. Zarazila mě, že na tohle není připravená... ...a bylo to dobře. Alespoň jsme na sebe byli žhaví a od toho dne jsme se spolu přesně 7x milovali. Brutální, nebojím se to nazvat, kurva šoustačky, nejlepší mého života! Prostě vrchol všech vrcholů.

A kde jsem jí to udělal? 3x v autě, 3x u mě doma a 1x v lese. Peťky rekord byl 10 orgasmů za večer!!!!!! A já ani jednou. Protože já upřednostňuju ženský orgasmy, protože mě tak šíleně uspokojují, že vlastně zažívám orgasmus po celou dobu milování. A že to žádná chvilka nebyla!!! Rozešli jsme se v dobrém (Peťka odjela jako au-pair do Anglie). Ale kdyby mi zítra, nebo ještě dneska večer zavolala, byl bych nejšťastnější milenec na světě. Neodolal bych!

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.