Banner

Zdena

Měl jsem jednu kamarádku, kterou jsem znal již od dětství. Hrávali jsme si spolu celé dny. Začali jsme chodit do školy. Po čase jsme se tam také poprvé doslechli o pohlavních věcech a o všem dalším, co s tím souvisí.

Zdena

Do té doby jsem o tom nic nevěděl. Když mi bylo 16 let, začal jsem se o tyto věci více zajímat, a tak jsem také zjistil, že z mé kamarádky je vlastně již žena. Ona byla o rok starší, měla hezkou postavu, zkrátka byla okouzlující. Nemohl jsem v sobě udržet, že se mi jako dospělá žena moc líbí, a tak jsem jí to jednou řekl. Ona se jen pousmála a odvětila, že na takovéhle věci je dost času. Až jednou se stalo něco neočekávaného.

Zdena sama mi navrhla, jestli bych nechtěl o víkendu přijít k nim domů, protože je sama doma. Nejprve jsem nechtěl, ale když jsem si vše pořádně promyslel, souhlasil jsem. V sobotu jsem přišel, když ještě spala. Po delším zvonění mi konečně přišla otevřít, a to jen v krátké noční košilce. Pozvala mě dál, zavedla do obýváku a tam mi řekla, abych se posadil, že se jen převleče a hned se vrátí. Když přišla zpět, měla na sobě tričko a krátkou minisukni. Pořádně jsem si ji prohlédl, čehož si jistě všimla.

Nalila nám víno, pustila magneťák a pak si přisedla ke mně na pohovku. Po přípitku mě pozvala do tance. Když jsem odpověděl, že to neumím, řekla, že mě to tedy naučí. Přetočila pásku na magneťáku na ploužák, popošla ke mně a jemně se přitiskla. Když jsme začali tancovat, díky pohybu našich těl jsem cítil každý její dotyk. To mě strašně vzrušovalo a způsobilo tak ztopoření mého údu. Náhle mě začala líbat a svlékat mi tričko a rifle.

Nevěděl jsem, co se to se mnou děje, ani co mám dělat. Byl jsem jako ve snu. Vzpamatoval jsem se, až když jsem byl úplně nahý a ona se mezitím také začala svlékat. Začal jsem jí pomáhat a rozepnul jí podprsenku. Její pevná ňadra vyskočila, jako by byla z gumy. Ihned jsem jí začal stahovat i kalhotky. To, co jsem vzápětí uviděl, bylo tak okouzlující, že jsem měl pocit, že se mi to jen zdá.

Přitlačila mě k pohovce, na kterou jsme si vzápětí lehli. Začala mne objímat a líbat. Přitáhl jsem si ji sobě blíže a díky tomu cítil, jak se chvěje. Jednou rukou jsem si začal hrát s jejími prsy, které částečně zakrývaly její černé vlasy, zatímco druhou jsem zamířil mezi stehna. Hlasitě vzdychla a ještě pevněji se ke mně přitiskla. Prsty jsem pomalu začal dráždit její poštěváček a poté jimi vnikat do její pochvy. Za chvíli jsem změnil polohu, a to tak, že jsem si nad ni klekl. Vzápětí jsem jí začal jazykem dráždit poštěváček a objíždět její velké stydké pysky. Ona mě rychle uchopila za můj úd a strčila si ho do úst.

Takto jsme se chvíli oddávali rozkoši, než náhle, zřejmě v návalu slastných pocitů, roztáhla doširoka své nohy, a já, jelikož jsem to nečekal, jsem tak celou svou tvář zabořil do jejího lůna. Tlumeně vykřikla a škubla sebou. Opakoval jsem to tedy několikrát, abych ji ještě více vzrušil, načež ona začala prudce vydechovat. Změnil jsem nad ní polohu a vzápětí jí vrazil do pochvy svůj úd. Začal jsem se v ní pohybovat, díky čemuž se její ňadra krásně zmítala. Přitom jsme se líbali.

Za chvíli jsem si dal její nohy na svá ramena, abych mohl zajíždět hlouběji. Když jsem se uspokojil a vystříkal jí své semeno na její ploché bříško, jsem si celý unavený vedle ní lehl. Ona však zřejmě neměla ještě dosti, a tak mi nedala pokoj. Vzala si můj úd do úst, což mělo za následek, že se mi hned zase postavil. Jak to zaregistrovala, zvedla se nade mě a sedla si na něj. Můj úd jí vnikal hluboko do pochvy, načež za chvíli začala téct. Převrátil jsem ji na záda a vrážel jí tak úd do lůna opět v misionářské poloze.

Oba jsme se takto nezadržitelně blížili k vrcholu, kterého vzápětí dosáhla. Já ho z ní rychle vytáhl a počal stříkat své semeno na její tělo v takovém proudu, že jí dolétlo až na prsa. Celá šťastná se ke mně přitiskla a vášnivě mě líbala. Ale to já již v ten moment opravdu nemohl a potřeboval jsem krátký odpočinek. Zdena se proto zvedla a šla se do koupelny osprchovat. Za chvíli jsem ji tam následoval.

Milovali jsme se i ve sprše. Když jsme se vrátili do obýváku, nalili jsme si opět víno a zapálili cigaretu. Takto jsme oba chvíli odpočívali a relaxovali. Po nějaké době jsem se položil na pohovku, kam mě ona rychle následovala a vše se znovu opakovalo. Náhle však někdo zazvonil u dveří. Zdena se rychle oblékla a šla otevřít. Já se mezitím schoval v koupelně ve sprše. Když se vrátila, držela v ruce lístek, který byl za dveřmi, a na něm stálo: ‘Přijedeme zítra. Dej na sebe pozor! Matka.’

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.