Banner

Žhavý výslech

-Do háje- zasyčela jsem bolestí a foukala si na sedřené klouby pravé ruky. Bolelo to parádně a krev, která prosakovala z oděrek byla kupodivu červená. Inu aristokraté v našem rodě nebyli. Z myšlenek mě vytrhlo poklepání na rameno. Otočila jsem se a za mnou policajt. On je fakt zavolal.

Žhavý výslech

Ten trouba, co neunesl mé odmítnutí a doslova si řekl a tetování mé pěsti na svou bradu je fakt zavolal. Musela jsem vyprsknout smíchy. Uniforma mě hned uzemnila, že jestli jsou mi k smíchu. Ovládla jsem se, dala na požádání občanku a nakonec svolila k cestě na stanici k výslechu. Tě bůh, je ze mě násilník. Na stanici to bylo v pohodě. Vlastně už v autě jsme si všechno vysvětlili a oba se tomu zasmáli. Ale svou povinnost museli vykonat. Na stanici jsem dostala čaj, a protože byl vcelku poklidný večer, oba kluci z výjezdu si ho dali se mnou. Něco jsme sepsali a nezávazně vesele klábosili o všem možném. Netušila jsem, že můžou být poldové tak hezcí kluci. Alespoň tihle dva se vážně vyvedli. Zkoumavě jsem je podrobovala vizuálnímu rentgenu. Byli z toho trošku nervózní a nervózně po sobě občas jukli. Dostala jsem zvrhlý nápad. Já je prostě svedu. Teď a tady. Své pohledy jsem prohloubila a občas se při nich dráždivě kousla do spodního rtu... Vjela si prsty do vlasů... Pak je jedním pohybem osvobodila ze zajetí skřipce a rozhodila je po zádech.

Erotické napětí v místnosti houstlo a klukům nejspíš pulsovala krev v těle jako mně. Pohodila jsem svůdně hlavou a pár vlasů mi spadlo přes obličej. Nasadila jsem pohled šelmy, která se chystá k útoku. Viděla jsem, jak se jim zrychluje dech a nadouvá rozkrok u kalhot. Chci je a oba. Pomalu jsem začala rozepínat knoflíky u blůzky a nespouštěla jsem z nich zrak. Blonďák se přesunul ke dveřím a zamkl je. Ten černovlasý mě hltal očima a bez ostychu si tu svou bouli hladil rukou. Projelo mnou vzrušení. Zbavila jsem se blůzky a jen v sukni a podprsence sedla černovlasému obkročmo na klín. Hleděli jsme si do očí, ve kterých bylo momentálně místo jen pro touhu. Blonďák se ke mně přikradl zezadu, začal mě hladit po zádech a líbat na ramena. Černovlasého jsem chytla v zátylku za vlasy a prudce mu zaklonila hlavu, až zasyčel a zabručel něco o sladké kurvičce. Přisála jsem se hladově k jeho rtům a má ruka hmatala po těle toho za mnou. Nahmátla jsem nádherně tvrdý ocas, zatím uvězněný v oblečení.

Oběma rukama za zády jsem tu jeho překrvenou chloubu šikovně osvobodila. Svým vlhnoucím klínem jsem zase rejdila po bouli tomu druhému. Po mém těle jezdily čtyři ruce a hladily, svíraly mou kůži, sjížděly má prsa a dotýkaly se mé mokré štěrbinky. Blonďák mě z klína sundal a oba ze mě servali zbytky oblečení. Posadili mě na kraj stolu a roztáhli mi nohy. Jeden mi mezi ně vjel hlavou a jal se mě snad v mžiku jazykem udělat. Zběsile ve mně rejdil, sál, lízal a cucal, hryzal, zasouval jazyk do mě, až jsem sténala. Druhý se věnoval mým prsům. Mačkal je a hladil, kousal až bolestivě, olizoval bradavky, kroužil po jejich dvorečcích. Už to na mě přicházelo, když si to prohodili a začalo to nanovo. Snad jen ten v klíně se zaměřil ostře na můj poštěváček a jal se se mnou hrát. Rozlízal mě až k bráně orgasmu a pak přestal. Kňučela jsem touhou, sama mu jí strkala do pusy. Týral mě mizera a orgasmus mi nedovolil. Ten druhý intenzivně žmoulal prsty mou levou bradavku a pravou jemně drtil mezi zuby.

Bylo to šílené. Ani jsem se nenadála a byli oba nazí. Tedy jestli někdo přijde, tak budou mít zřejmě parádní průšvih. Jeden mě položil na stůl, vyskočil nahoru nad mou hlavu a nabídl mi ho k ochutnání. Jezdil mi s ním po rtech a unikal mé hladové puse, pak mi do pusy nadělil svoje koule. Hladila jsem je špičkou jazyka, nasávala je do pusy, jednu, pak druhou a cítila, jak ten druhý mě začíná prstovat. Měla jsem co dělat, abych se ovládla a nerozkřičela se. Rukou chytla toho nad sebou a začala ho stahovat a u toho sát a lízat, olizovat hladký napnutý žalud a jeho kapičku. Zespoda mu pěkně celou ploškou jazyka jezdila po žilce. Krásně se cukal. Najednou do mě vjel ocasem ten druhý. Nečekaně a ostře, až jsem vyjekla. Ten na stole mi podložil něčím hlavu a jal se mě šoustat do pusy, div mě s ním neudusil. Ještě si mou hlavu přidržoval a šeptal u toho parádní rajcovní sprosťárny. Byla jsem rozrajcovaná k nepříčetnosti a řekla, že chci dolízat od obou a pak v sobě mít oba ocasy.

Chytla jsem se pod koleny a maximálně jsem si roztáhla nohy. Jeden začal lízat můj zadeček a druhý štěrbinku. Bylo to jen pár tahů a já začala sténat a napínat se. Krásný silný orgasmus. Kundička se mi celá cukala a teklo z ní. Blonďák si lehl na stůl a já se pěkně nabodla na jeho ocas. Ten druhý za mnou si plivl na žalud a jemně mi začal pronikat do zadečku. Pomalinku mi jej uvolnil a pak mě začali oba šoustat. Byla jsem jich plná. Cítila jsem, jak ve mně oba jezdí, jak se mé tělo pod tlakem těch těl napíná, jak reaguje, skoro jsem slyšela šum své splašené krve. Bylo to příliš silné, abych tuhle dvojitou masáž vydržela o chvilku déle. Zavřela jsem oči a cítila ten sladký pocit a vnímala počínající stahy ve svém bříšku. Bylo to tu, oni to vycítili a zrychlili přírazy. Vychutnávala jsem si svou chvilku. Silnou a nádhernou. Bylo to úžasný. Kluci na tom byli stejně.

Blonďák mě přinutil se trošku nadzvednout, aby měl víc pohybu pro sebe a začal rychle přirážet. Napínal se jako struna a dával najevo, že se mu to blíží. Ten za mnou se nedal zahanbit a projížděl mojí zadní dírečku a já jí chvílemi pevně stahovala, aby měl ještě intenzivnější pocity. I on se zdál, že bude co nevidět stříkat. Řekla jsem jim, že chci vidět, jak stříkají a že chci postříkat své tělo. Jeden po druhém se ze mě vyzul, já se otočila. Klekli si nade mě a začali si je intenzivně honit. Ani já nezahálela. Jedna ruka masírovala a hnětla prsa a druhá žmoulala poštěváček. Oči jsem z nich nespustila. Nejprve se napnul černovlasý a pak už jen trysk jeho horké lávy, která se tříštila o má prsa. Pak ten druhý, ten mi rychle zvedl nohy, roztáhl je a začal stříkat na kundičku. To mě vzalo a já se udělala přes poštěváček znovu. Bylo to zvrhlé, ale dokonalé... Možná by nezůstalo jen u toho, kdyby se nerozhoukal telefon...

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.