Banner
Audio povídky

Ztráta

Stála ve dveřích závodní jídelny a já se při pohledu do jejích hnědých očí zamiloval. Tehdy mi bylo 32 let, byl jsem stále svobodný i když mou garsonkou po babičce prošlo desítek žen, které jsem k mé i jejich spokojenosti opíchával každou volnou chvilku.

Ztráta

Teď jsem se však rozhodl, že mé avantýry nadobro skončí a jinou už píchat nechci. Vyskočil jsem od stolu a pozval neznámou, aby si přisedla. „Vy jste tady nová, že?“ Kývla na souhlas a studem zčervenala. „Já jsem Jarda,“ představil jsem se a ona potichu špitla, že se jmenuje Simona a dneska nastoupila do účtárny. Když jsme odnášeli podnos s nádobím, už jsme si tykali a měli jsme domluveno, že na Simonu po práci počkám. Pozoroval jsem Simonu, jak odchází chodbou. Byla prostě nádherná. Na svou postavu měla 2 nedostatky, které však pro mě znamenaly velké přednosti. Byla celkem štíhlá a na svou postavu měla abnormálně velká prsa a široké boky (později jsem zjistil, že pod dlouhou sukní schovávala i velmi silné nohy).

Musím přiznat, že při představě, že tuto nádherně narostlou dívčinu šoustám, mi čurák dělal v gatích pěkné divy. Když jsem ji pozval k sobě na kávu, chvíli váhala, ale nakonec svolila. Hned za dveřmi jsem Simonu začal náruživě líbat a snažil se dostat na ta nádherná kozišťata. Bránila se jen chvilku a studem byla rudá jako růže na mámině zahrádce. Když jsem pak uvolnil z podprsenky její mohutná prsiska, byl jsem unešený. Její kozy měly obrovitánské, skoro černé koláče dvorců, na jejichž konci se pyšnily nádherné a velké růžové bradavky. Kdo by odolal jejich ochutnání? Já tedy rozhodně ne. Když jsem je jemně nasál do úst, Simona v mém náručí pozvolna zvláčněla a já ji za chvíli bez problémů už úplně nahou pokládal do ráno neustlané postele.

Zíral jsem na hustě zarostlý klín a pomalu roztáhl silná stehna. Kunda se s mlasknutím otevřela a já do ní vnořil svůj nedočkavý jazyk. Vykřikla „nééé,“ ale rukama tlačila na mou hlavu tak silně, že jsem nic jiného, než lízat tu nádhernou píčku, nemohl. Ocas už žádal své, chtěl vniknout do této nádherné kundy a já mu to chtěl rychle umožnit. „Járo, já ještě ne,“ špitla Simona a mně v tu chvíli došlo, že Simona je ještě panna. „Neboj lásko, budu opatrný,“ šeptal jsem a pomalu zasouval svůj celkem velký pyj mezi růžové závojíčky.

Pomaloučku jsem zasouval čuráka do panenské kundy, a když narazil na překážku, prudce jsem ho do ní zarazil. Ozval se výkřik, ale pak už můj ocas jezdil v její kundě jako píst a Simona začala sténat slastí. Já za chvíli stříkal semeno do její kundičky. Leželi jsme vedle sebe, zrychleně dýchali, já hladil její nádherná prsa a najednou Simona řekla: „Bylo to nádherný, nikdy jsem si nemyslela, že to může být tak krásný.“ Byl jsem šťastný jako blecha, když si pak sama zavedla už opět ztopořený ocas do pusinky a nesměle ho začala žmoulat. Za chvíli už kouřila jako zkušená ženská, a když můj výron plnil její ústa, vykulila svá nádherná kukadla a polykala. Bylo toho na ni asi moc, trošku se začala dávit a já raději ocas rychle vytáhl, abych ji nevylekal. Pak jsme si dlouze povídali a já se dozvěděl, že Simona bydlí na svobodárce, neboť k nám nastoupila po škole, kterou navštěvovala z dětského domova, kam ji před 19 lety odložila její matka, která se k ní za celá ta léta nepřihlásila.

A tak Simona zůstala u mě, a po měsíci, kdy zjistila, že naše milování nezůstalo bez následků, se konala tichá svatba. Moje matka byla ráda, že jsem se konečně zklidnil a brzy začala se Simonou pořizovat výbavičku. Simona byla ve čtvrtém měsíci, když si usmyslela, že naše garsonka potřebuje generální úklid. I když jsem se snažil těžší práce vykonávat sám, Simona při mytí oken uklouzla a upadla tak nešťastně, že začala krvácet. V nemocnici jí po potratu museli provést zákrok, aby nevykrvácela a při odchodu z nemocnice nám lékař sdělil, že Simona už nikdy nebude moct mít děti.

Možná, že jsem byl sobec, ale já to uvítal, alespoň se nebudu muset o Simonu s nikým dělit. Věděl jsem od bráchy, že švagrová po porodu ztratila o sex zájem a věnovala se pouze dítěti a brácha si našel časem milenku, která prý ráda odlehčovala jeho narvaným koulím. Toto mi nyní nehrozilo. Simona byla v posteli vášnivá a brzy se se svým stavem smířila.

Po několika letech našeho manželství přišla slavná sametová revoluce a na našem trhu se začaly objevovat do té doby nám neznámé pornokazety. Simona po každém zhlédnutí v posteli řádila jako tajfun. Pak jednoho dne přinesla časopis s inzeráty, kde se nabízel sex - každý s každým. Nejvíc ji zaujaly inzeráty párů, které chtěly vybočit ze stereotypu bez narušení manželství. Trvalo jí dlouho, než mě přemluvila, abychom si to také vyzkoušeli. A pak jsme jednu zimní sobotu odjížděli do 100 km vzdáleného města, abychom si vyzkoušeli sex s párem středního věku.

Milada i Honza byli sympatičtí. Milada byla i pěkně narostlá baba, ale můj čurák za celou noc nebyl schopen ani jednoho ztopoření, i když se Milada snažila ze všech sil. Za to Honza prcal mou Simonu už nejméně po čtvrté a nakonec ještě musel obdělat svou vlastní ženu, která dostávala hysterický záchvat z toho, že já ji nechtěl opíchat. Honza ji bral zezadu a ona Simoně při tom lízala kundu, takže se Simona opět mohla chlubit už nejméně šestým orgasmem.

Při návratu domů jsem zastavil na lesní cestě a Simoně 2x za sebou vystříkal kundu ve sněhových závějích. Pak přišla Simona s tím, že by chtěla, abych jí vymrdal prdelku. Do té doby každý můj pokus odrazila. Ten večer jsem šoustal pouze její análek a Simona se několikrát dostala do ještě nepoznaného transu. A pak přišel další nápad.

Chtěla by zkusit dva čuráky naráz. Bál jsem se dalšího mého neúspěchu a dlouho jsem odmítal. Když mi pak pohrozila, že si to tedy někde zkusí sama, podlehl jsem. Když pak u nás zazvonil Martin, který hned po tom, co jsme se vzájemně představili, vrazil velkého čuráka Simoně do pusy a řval, aby mu ho pořádně vykouřila, měl jsem čuráka jako kámen. Neurvale jsem Simonu zbavil pár hadříků, které měla na sobě, a zatímco jí Martin valchoval cecky a plnil hubu semenem, můj čurák řádil v její nadržené kundě. Ještě jsme se s Martinem v její puse a kundě vystřídali a k ránu došlo i na Simoninou dlouho očekávaný sendvič.

Bylo to pro nás všechny vzrušující, cítil jsem, jak vedle mě projíždí druhou dírou velký ocas a Simoniny výkřiky rozkoše nás doháněly k podávání neuvěřitelných výkonů. Byl jsem přeci jen starší než Martin a po pátém výstřiku jsem prostě odpadl. Když jsem se probral, Simona šoustala s Martinem a ani jí nevadilo, že vedle nich ležím já. Raději jsem dělal, že spím, a i když jsem trpěl jako zvíře, Simoně jsem se o tom nikdy nezmínil. S Martinem jsme si to zopakovali ještě několikrát a já vždy předstíral, že jsem únavou odpadl a Simona s Martinem šoustali vždy až do rána. Měl jsem podezření, že se Simona s Martinem schází i beze mě, ale nikdy jsem jí nic nedokázal.

A pak se stalo něco, k čemu jsem nebyl schopen se přizpůsobit. Simona přinesla kazetu se sado maso tématikou a neustále na mně vyžadovala, abych to kruté týrání prováděl na jejím nádherném těle. Tentokráte jsem nepovolil, nejsem sice žádný romantik, ale také nejsem sadista. Ale Simona mě postavila před hotovou věc.

V sobotu odpoledne mi sdělila, že odjíždí uskutečnit svůj sen. Není proti, abych se na to díval, a tak jestli chci, můžu jet s ní. Přivítal nás celkem sympatický asi 50letý muž, který se představil jako Mirek, a hned nás zavedl do sklepních prostor, kde měl tzv. mučírnu. „Vaše paní mi sdělila, že se účastníte pouze jako divák, tak se prosím posaďte támhle,“ a ukázal mi na židli v koutě. Pak se otočil k Simoně a zeptal se: „Jak se těšíš, ty čubko?“ „Móóóc,“ zašeptala a zčervenala jako při našem prvním milování.

„Svlíkni se,“ zařval Mirek, a Simona, třesoucí se jako osikový list, splnila jeho příkaz. „Teď svlíkni mě a hned mi vykuř čuráka,“ řval už opět Mirek, a po dobu, kdy ho Simona třesoucíma rukama svlékala jí tahal za prsa a bradavky, které dle Simoniných výkřiků tiskl víc, než byla Simona zvyklá. Když pak vytáhla na světlo boží jeho ocas, zatrnulo i mně. Jak jsem napsal, nejsem žádný chudáček, ale Mirek měl ocas o dobrou polovinu delší než já. Simona ho s velkými obtížemi zasouvala do pusy, což se Mirkovi nelíbilo. Pevně jí přidržel hlavu a tvrdě přirážel do její pusy. Za chvíli se Simona dávila, ale Mirek nepovolil, dokud se do ní nevystříkal. Když pak začala brečet, že to už nikdy nechce, že se jí dělalo špatně, zařval na ni Mirek, že co chce nebo nechce není v tuto chvíli rozhodující. Ona je sprostá coura, se kterou si on bude dělat co chce.

A pak to přišlo. Simona visela v kožených popruzích a on do ní řezal jako hluchý do vrat. Chvíli koženým páskem, pak dlouhým bičem, nebo důtky a Simona křičela bolestí i rozkoší a dokonce žádala o větší tresty. Když pak Mirek upevnil na její přenádherná prsa svorky s ostrými zoubky, které se jí zakousávaly do překrásných bradavek a na ně pak připevňoval několik závaží, dokud se Simona bolestí nepochcala na připravený igelit, málem jsem se rozbrečel, ale Simona vykřikovala, že takovou krásu ještě nezažila. Seděl jsem tam jak spráskaný pes a už jsem snad ani nevnímal, co s ní Mirek provádí.

Jen výkřiky rozkoše mě vždycky probraly a já pozoroval, jak závaží vytahuje Simoniny růžové závoje, jak na bradavky kape horký vosk a nakonec jsem sledoval, jak Mirek vpravil nějaký kovový předmět do Simoniny kundy a šroubováním nějaké tyčky rozevíral Simoně kundu, když už křičela, že jí určitě roztrhne kundu. On po provedení prohlídky byl s pěkně roztaženou kundou spokojen, otočil Simonu přes trestnou lavici, několikrát ztrestal její velkou prdel bičíkem a poté narval velký ocas, který předtím namazal jakýmsi gelem, do malého análního otvůrku.

Ten řev mě málem připravil o rozum. Běžel jsem k šoustající dvojici a snažil se Mirka ze Simony strhnout. Ten mě však odstrčil a prcal jako smyslů zbavený. Chtěl jsem použít násilí, když se ze Simoniných úst ozvalo. „Aaannnóóóó, tototo jejeje krááásssaaa, víííccc, roztrhééééj mě, láááskooo.“

Utekl jsem tam odsud jako malý kluk. Simona se objevila druhý den po obědě. „Járo, ty se zlobíš?“ „Ne, ale už to prosím Tě nikdy neopakuj, nebo se z toho zblázním.“ „Ale mně se to moc líbilo, Járo, tak uspokojená jsem ještě nikdy nebyla, buď mi to budeš dělat tak jako Mirek, nebo se k němu odstěhuju.“ Odstěhovala se po týdenním přesvědčování. Při loučení řekla, že mě moc miluje, ale bez toho nádherného týrání pro ni nemá život cenu.

A tak jsem na stará kolena zůstal sám a občas si přivedu nějakou štětku z ulice, aby mi za prachy udělala dobře. Dokonce jí někdy seřežu řemenem z kalhot, že je samá modřina, někdy se mi podaří prokousnout i její bradavku, ale to je čubka, to mi nevadí, ale své milované Simoně bych prostě ublížit nemohl ani dnes.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.