Banner
Banner

Zůstalo to v rodině

Sváťovi, mému nevlastnímu bráchovi, bylo 30 let, když se rozhodl strčit hlavu do chomoutu s 22 letou Šárkou z vedlejšího paneláku. Mně bylo krásných 17 a na svatbě jsem se ožral jako prase a proto mě nechala máma zavést domů, abych neudělal nějakou ostudu. Ani nevím, jak jsem se ocitl ve Sváťově pokoji, ale když jsem se probral z opice, uslyšel jsem hlasy v chodbě.

Zůstalo to v rodině

Právě se vracel Sváťa se Šárkou a mě nenapadlo nic lepšího, než se schovat za závěs v pokoji, za který brácha ukládal nepotřebné věci. A tak jsem poprvé uviděl švagrovou v celé kráse nahoty. Ještě, že brácha nechal rozsvíceno. Byla fakt kus, krásná tvrdá prsa (později jsem se dozvěděl, že to jsou trojky) a mezi nohama pěknou černou chlupatku, kterou se teď brácha prolizoval a švagrová při tom hvízdala jako meluzína. Když jí ho Sváťa zarazil do kundy, řval na ní, že je ta nejskvělejší kurva, jakou kdy prcal, pořád na ní řval: „Přirážej ty čubko, děvko, kurvo,“ a Šárka se pod ním kroutila a řvala, aby jí tím čurákem pořádně zmrdal kundu. No byli u toho děsně sprostí a mně to nešlo do hlavy. Vždycky jsem si myslel, že když se mají dva lidi rádi, že si nenadávají a v posteli už pak vůbec ne. Když jí bez vytažení brácha dvakrát naplnil kundu, řekl: „Lásko, byla jsi jako vždy skvělá,“ a švagrová už ospale odpovídala: „Však ty taky miláčku.“

Když oba usnuli, vytratil jsem se z pokoje a ve svém si pak vyhonil, z té podívané, ztopořeného čuráka. Novomanželé zatím bydleli u nás doma, a když se Šárce začalo kulatit bříško, přišel Sváťa s tím, že dostal byt o dva bloky dál od našeho. Pomohl jsem mu ho zvelebovat a když se do něho po měsíci stěhovali, byl jsem pozván na kolaudaci. Nebyl jsem zvyklý pít alkohol, tak jsem za chvíli sotva ovládal svůj jazyk, na což pak nohy. Brácha mě uložil na zem v dětském pokoji a za chvíli už jsem slyšel jejich oblíbené nadávky při postelových radovánkách. Šárka stále vykřikovala, aby jí toho čuráka pořádně narval do kundy, což mě v jejím stavu dost udivovalo. Pak jsem tvrdě usnul. Ráno mě probudil plný močový měchýř, a když jsem procházel kolem pootevřených dveří do jejich ložnice, uslyšel jsem mlaskání a když jsem škvírkou ve dveřích nahlédl, uviděl jsem ty dva, jak si ochutnávají svoje přirození v 69. „Tak už se napíchni ty děvko,“ zařval najednou Sváťa, až jsem se lekl.

A Šárka s tím velkým bubnem před sebou na něm hopsala a řvala jako divoženka. Pták už mi zase trčel a tak jsem nejdřív zaměstnal levou ruku a pak jsem konečně mohl odlehčit močovému měchýři. Když jsem se vracel do pokoje, v ložnici už oba opět spali. Za šest měsíců po svatbě Šárka porodila malého Kubíčka, a když si je Sváťa přivezl domů z porodnice, pozval mě k nim na večeři. Tam mi sdělili, že Sváťa odjíždí na půl roku dohlédnout na stavbu cukrovaru na Kubu a mě požádali, zda bych se nenastěhoval k Šárce, aby zde nebyla sama a občas jí s něčím nepomohl. Už to měli domluveno s mámou a ta byla ráda, že si konečně může domů vodit ty své amanty, aniž bych jí druhý den dával kázání. Mámě bylo 50 let, a když před třemi roky táta umřel podávali si u nás chlapi kliku a já celou noc poslouchal, jak spolu řádí v mámině ložnici. Poslední noc před Sváťovým odjezdem jsem místo sténaní slyšel z ložnice Šárčin uplakaný hlásek. Chudák holka byla v šestinedělí a tak jí Sváťa nemohl ani vyšukat.

Malý Kubíček byl hodný, ale přesto jsem ho každý den bral na procházku, aby si Šárka mohla odpočinout a dělalo mi dobře, když některá ze sousedek prohodila, že mám krásného syna. Když jsem to pak večer u televize vyprávěl Šárce, tak smutně se usmála a řekla. „Kéž bys mohl tak zahrát i roli manžela.“ Šárka už měla víc jak šest neděl po porodu a já celou noc přemýšlel, zda to myslela vážně. Asi dva dny na to, když jsem se vracel ze školy, jsem uslyšel z ložnice hlasité sténání. Potichu jsem otevřel dveře v domnění, že si Šárka přivedla nějakého chlapa a že udělám pořádnou scénu. Ale pohled na šoustající se Šárku velkým banánem a druhou rukou tisknoucí si mlékem nalitou kozu, mě zcela zbavil normálního uvažování. Strhal jsem ze sebe oblečení a s trčícím čurákem vlítl k Šárce do postele. Než se stačila vzpamatovat, měla místo banánu v kundě čuráka. „Nééé!!!“ ječela na celý byt, ale přirážela jako o závod.

„Prcej ty čubko nadržená,“ řval jsem na ní, jako to dělá brácha a mačkajíce její kozy, ze kterých stříkalo mléko určené pro Kubíčka, jsem za chvíli stříkal do její kundy horké semeno, ale protože můj ocas byl stále pěkně tvrdý, pokračoval jsem a častoval dál Šárku vulgárními nadávkami. „Mrdej ty děvko, líbí se Ti to se mnou, řekni, že se Ti to se mnou líbí, ty kurvo projebaná.“ A Šárka mi odpovídala: „Ano, ano, mrdej tu mojí zkurvenou kundu, prcej, víííc mi trhéééj kunduuuu,“ a když jsem do ní stříkal další vydatnou dávku, kroutila se pode mnou už nejméně při třetím orgasmu. Šárka byla super kurva, skoro každý den už čekala s roztaženou kundou a nastavovala mi jí, kde se dalo, hned jak jsem vešel do bytu. Půl rok uběhl jako voda a blížil se Sváťův návrat. Poslední noc mi Šárka řekla, že by byla ráda, kdybych byl první, který by šoustal její prdelku. Ta její těsná prdel, to byla pohádka a semeno z ní vytékalo ještě druhý den.

Když jí pak Sváťa přede mnou líbal, až Šárka sotva popadala dech a přede mnou jí přes halenku začal mačkat kozy a pomlaskával, že jí pěkně nakynuly, žárlil jsem jako Othello, a aniž by to ti dva zpozorovali, vytratil jsem se z bytu. Máma jako obvykle měla doma nějakého frajera, a tak jsem zalezl do svého pokoje, kde jsem při představách, jak brácha právě plní Šárce kundu, usnul. Druhý den se objevil brácha s malým Kubíčkem, aby prý mohla Šárka po vášnivé noci odpočívat a sdělil mi, že se po měsíční dovolené vrací zpátky na Kubu a jestli se mu tu ještě o tu jeho rodinku postarám. „No, co mám s Tebou dělat,“ durdil jsem se na oko, ale srdce už mi plesalo při představě, jak plním svou nadrženou švagrovou. Za ochotu mi brácha strčil do ruky obálku se slušným obnosem, který jsem si uložil k mým úsporám, které jsem poctivě šetřil na své první auto. První noc po Sváťově odjezdu jsem Šárku nešetřil. „Ty čubko, ty ses mi tu měsíc kurvila s jiným čurákem, ty kurvo, teď Ti s tý Tvý promrdaný kundy udělám trhací kalendář,“ a Šárka vřískala a prcala jako ta nejsprostší děvka na světě.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.