Banner

Zuzka

Už od prvního ročníku střední školy jsem věděl, že nejhezčí holkou ve třídě je Zuzka. Byla to pěkná drobná černovláska s rajcovní postavou. Čas od času jsme se střetli pohledy, ale jinak ve škole jsme se příliš nebavili, jen jsem ji občas sledoval, jak jí při předklonu kouká kousek prdelky, nebo část kalhotek, ale nic víc.

Zuzka

Na konci druhého ročníku, jsme jako třída, odjeli na týdenní pobyt do Itálie. Zuzka samozřejmě nechyběla, což jsem věděl už několik měsíců dopředu, a tak jsem si často honil penis při myšlenkách na to, co by se v Itálii mohlo dít. Po prvním dnu, kdy se všichni aklimatizovali, se šlo večer na diskotéku. Kupodivu někam vyrazily, i na nás dohlížející, dvě profesorky, a tak nastala docela volnost. Přeci jenom se jednalo o prestižní školu a tak nějaké morální excesy si profesorky nepřipouštěly, tudíž ona svoboda. Jak už jsem říkal, vyrazilo se na diskárnu. Pilo se, pařilo se a samozřejmě u některých jedinců rostla chuť po sexu. Ani já jsem nebyl výjimkou, a tak můj cíl byl jednoznačný - Zuzka. Když už jsem byl rád, že chodím, odhodlal jsem se za ní vyrazit. Její stav se příliš nelišil od toho mého, a tak jsem ji bez jakékoliv zábrany řekl: „Pojď šukat!“ Její odpovědí byl dlouhý francouzák a nahmatání mého penisu skrz kalhoty, za který mě Zuzka táhla ven z diskotéky.

Cestou jsem ji hezky ohmatával prdelku a kozičky, až jsme došli na hotel, kde zatím nebyly ani profesorky. Za stálého líbání jsme se dostali do jejího pokoje. To už jsem byl o něco střízlivější, přišlo mi. Svlékli jsme se do spodního prádla a šli do sprchy, kterou měl každý pokoj. Tam už moje péro bylo na prasknutí, což šlo přes mé boxerky jasně vidět. Uvolnil jsem Zuzčiny dudy, dle mého názoru tak dvojky a začal je líbat. Pomalu jsem se snižoval jazykem níž a níž, až jsem se dostal k jejím kalhotkám. Ty ona ze sebe rychle servala a řekla mi, ať jí pořádně vylížu tu kundu. Po chvíli lízání jsem řekl, ať se teďka činí ona. Klekla si, sundala mi boxerky a poprvé tak viděla můj nahý ocas v celé své kráse. Měl jsem tak naběhlý žalud, jako snad nikdy předtím. Ona ho chvíli mačkala, honila a pak si klekla a vzala si můj pyj do pusy. Skvěle mi ho cumlala asi dvě minuty, když jsem řekl, že už ho chci do ní. Pustili jsme vodu a šli šoustat pod sprchu.

Chytila se madla, které slouží jako držátko, aby člověk ve sprše neuklouzl a vystrčila na mě svou krásnou prdelku. Nastavil jsem svůj pyj na okraj její štěrbiny a prudce zasunul. Díky zrušení obou tam vjel jak po másle a já ucítil krásné horko. Začala skvěle řvát a přirážet mi do protipohybu. 0bčas mi samou dravostí péro vyklouzlo, ale hned jsem ho dal zase dovnitř. Takhle jsme šoustali asi 25 minut. Já jsem se na rozdíl od ní nemohl vůbec udělat, nejspíše z důvodu velkého množství alkoholu v krvi. Někdy jsem penis vyndal a dráždil mým žaludem její konečník, což mě skvěle rajcovalo. Tušil jsem, že se asi blíží možnost vyvrcholení z mé strany, a tak jsem můj naběhlý ocas opět vsunul do její kundičky a rozjel cílovou jízdu. Začal jsem řvát, že už budu a ona jen řekla, ať jí to nastříkám do zadečku, tak jsem také učinil a můj orgasmus trval snad 10 sekund. Ještě jsem jí ho strčil zpátky do štěrbiny a nechal ji ho tam tepat... Osprchovali jsme se a já odešel na svůj pokoj už docela střízlivý. Jenomže jsem nemohl usnout, a jelikož na hotelu stále nikdo, tak jsem opět zavítal za Zuzkou a přepadl ji zrovna, když si mastila svou nenasytnou prcinku. Řekla, že chce jen, abych se koukal a udělal si to taky sám. A tak jsem se podruhé udělal, tentokrát sám.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.