Banner
Banner

Čokoládový kluk

Ráno mě probudily sluneční paprsky pronikající do mé postele a řev nějaké sekačky nebo co, a tak jsem se z donucení všech okolních vlivů přesunul do koupelny a pak k televizi, jenže jak už to tak bývá, tak zrovna v prázdninový den nic kloudnýho nedávali, a tak jsem přemýšlel, jak zase ten další den proflákám.

Čokoládový kluk

Ve městě nuda a doma taky nuda, všichni kamarádi byli v tahu a já nemohl ani nikam s nikým zajít, a tak mě napadlo, že zajdu na plavecký stadion, abych si zvedl morálku s těch krásných chlapců v plavkách. Sebral jsem a vyrazil. Chvilku jsem si sedl na lavičku a pozoroval jsem, jak chlapci skáčou do vody a hrají si. Po chvilce jsem si ale všimnul jednoho krásnýho kluka, vypadal na 15 a měl krásnou čokoládovou pokožku a malý plavečky, které se mu pořád zařezávaly do zadečku. Po nějaký době, co jsem od něho nemohl odtrhnout oči, si mě asi všimnul, a pak jsem mohl pozorovat i malou erekci, jak se mu rýsuje v těch jeho malinkatých plavkách. Ani nevím, jak dlouho jsme do sobě koukali, ale po nějaké době vzájemného prohlížení se chlapec osmělil a šel ke mně. V tu chvíli jsem zpanikařil a nevěděl jsem, co mám dělat, ale mé dobré sebevědomí mě přilepilo k lavičce, tak jsem se ani nehnul.

Chlapec se pomalu připlížil a sedl jsi vedle mě a zeptal se mě, zda nemám cigaretu, když jsem mu řekl, že nekouřím, tak se usmál a řekl, že on taky ne, ale že chtěl nějak začít konverzaci. Pak se mě zeptal, zda se mu líbím, a tak jsem ze sebe vykoktal, že strašně moc. Vůbec jsem nečekal, že tak mladý kluk bude tak otevřený, a tak jsem ze sebe také zchodil ostych a začal jsem se s ním bavit tak jako on se mnou. Pak mě ten chlapec chytl z ničeho nic za ruku a táhl mě k záchodkům, tam otevřel dveře od kabinky a pobídl mě ať jdu dovnitř. „Já jsem Radim, a ty?“ zaznělo z jeho krásných úst. A tak jsme se ještě před malou akcičkou seznámili. Pak si Radim stáhl plavky ke kolenům a s dominantností mi přikázal, ať mu začnu kouřit. Koukal jsem jako cvok, že mi takový mladý pinčl rozkazuje, ale na druhou stranu asi poznal, že nejsem moc aktivní, a tak se toho chopil on, já byl spíše přece jen ten pasivní.

A tak jsem klesl na kolena, chvilku jsem si prohlížel ten jeho ztopořený nástroj a pak jsem ho jednou rukou chytl, stáhl předkožku a celého ho zasunul do pusy, druhou rukou jsem mu sem tam promasíroval kouličky a také párkrát zajel prstem do jeho čokoládové dírky. Bylo to nádherný, držet jeho krásný mladý penis ve své dospělé ruce. A přitom se sem tam dívat do jeho modrých azurových očí. Pomalu jsem cítil, že mu začíná v penisu škubat, a tak jsem se připravil na výstřik. V puse jsem podržel jen jeho růžový žalud a celou délku čůráka jsem honil jako divý, a přitom jsem mu druhou rukou dráždil zadeček, abych mu dopřál krásný a dráždivý orgasmus. Radim, začal vzdychat strašně nahlas, až jsem se bál, že nás někdo uslyší, a pak z něho vylétávaly bílé chuchvalce jeho mrdiny.

Bylo toho až moc a všechno jsem nestíhal polykat, většina toho skončila na mém tričku. Pomalu jsem z Radima olízal všechny zbytky z jeho pinďíka, a pak jsme se chvilku dívali z očí do očí, než se ke mně Radim přiblížil a dal mi pusu na pusu, nechtěl jsem to skončit jen jedním polibkem, a tak jsem nedovolil, aby se naše ústa oddělila, a tak jsme se líbali jak nerozluční milenci. Po několika minutách mě Radim zastavil, natáhl jsi plavky a dal mi svou adresu s tím, že se mám zítra zastavit dopoledne, že bude sám doma. Naštěstí bydlel jen kousek ode mě, ale nikdy jsem si ho nevšiml. A tak jsme se rozloučili a šli jsi každý po svém.

Související povídky

Čokoládový kluk na podruhé

Čokoládový kluk na podruhé

Druhý den ráno, jsem vylétl z postele už v šest hodin, rychle jsem se oblékl a umyl a pak jsem beze slov rychle vypadl z baráku. U Radimova bytu jsem uslyšel nějaký šramot, a tak jsem se rychle schoval za stěnu, ale byl to jen Radim, který mě viděl přicházet. A otevřel mi, abych nemusel zvonit.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.