Banner
Banner

Čokoládový kluk na podruhé

Druhý den ráno, jsem vylétl z postele už v šest hodin, rychle jsem se oblékl a umyl a pak jsem beze slov rychle vypadl z baráku. U Radimova bytu jsem uslyšel nějaký šramot, a tak jsem se rychle schoval za stěnu, ale byl to jen Radim, který mě viděl přicházet. A otevřel mi, abych nemusel zvonit.

Čokoládový kluk na podruhé

Rychle jsem tedy vklouzl k nim do bytu. Radim měl na sobě jen pyžamové kalhoty a pod nima se skrývala malá bulka v rozkroku, která pomalu nabývala na rozměrech. Radim mě zavedl k sobě do pokoje. „Svlékni se,“ přikázal mi a já tak učinil a během chvilky jsem stál vedle něho, tak jak mě pán Bůh stvořil. Můj penis s obřezanou předkožkou se pohupoval mezi chomáči chlupů a Radimův sotva 15 cm holý pinďa se bimbal u jeho obrovských koulích. Chvilku jsme na sebe jen tak zírali a pak mi Radim řekl: „Mohl by sis lehnout na kočičku, já bych ti ho tam chtěl strčit a oprcat tě!“ Udělal jsem tedy, co po mě chtěl, a pak jsem jen cítil, jak do mě zasunuje ten jeho krásný a malý nástroj. Když jsem se přizpůsobil jeho pohybům tak začal přirážet silněji a rychleji. Jednou rukou mě držel za zadeček a druhou se snažil nahmatat mého polouvadlého čůráka. Pomalu jsem cítil, že se mi začíná napínat, ale najednou jsem se až trochu lekl, zazvonil zvonek.

Radim mi ho vyndal ze zadku a řekl, že to bude asi brácha, a šel úplně nahý se stojícím pinďou otevřít, na chodbě jsem slyšel nějaké hlasy a pak jsem ve dveřích viděl dva úplně stejný kluky, byl to totiž jeho brácha Radek. Radek vešel do pokoje, pozdravil mě a pak se představil a svlékl se do slipů. Radim mě plácl přes zadek a pobídl mě k pokračování. Vystrčil jsem na něho tedy zase zadek, aby mohl ponořit svého stojícího vojáčka mezi mé půlky. Radek se zase přesunul před můj obličej a čekal co budu dělat. Pozoroval jsem toho jeho čůráka, jak napíná slipy a div je neroztrhne, a tak jsem jen tak provokativně přejel po jeho bouli jazykem a čekal jsem, co bude dělat. Radka to na tolik rozpálilo, až mu naskočila husí kůže. Pak si šáhl do slipek a vytáhl docela silně ztopořenýho velkýho ptáka a začal mi s ním mávat kolem obličeje. Chtěl jsem ho kouřit, ale on nechtěl, prý že si ho bude honit a já mu mám lízat jen žalud. A tak jsem udělal, co chtěl můj malý pán.

Pomalu jsem cítil, jak Radimovi škube, a za nedlouho, jak jeho mrdinka zaplavuje mé útroby. Radek byl na tom také podobně, v jeho uzdičce začalo poškubávat, a tak Radek přidal na honění a během chvilky mi stříkal na obličej, další a další dávky semene. Ale já byl pořád neukojený. Radimova ruka nadále honila můj penis, a tak jsem se skulil na postel a roztáhl jsem nohy. Radim poznal, že chci vykouřit a začal mi svými jemnými rtíky sjíždět penis. Ještě více jsem se rozvalil na posteli a vrněl jsem jak koťátko, když mě takový krásný malý klučina zpracovával mezi nožkami. Radek chvilku nevěděl, co má dělat, ale pak jsem ho zahlídl, jak si svléká poslední část oděvu - slipy - a leze nad můj obličej, a pak jsem jen viděl, jak se jeho zadeček zabořil na můj obličej a Radek mě slastně prosil, ať ho vylížu. Co bych pro tak krásného klučinu neudělal.

Začal jsem svým jazykem rejdit v útrobách Radkova zadečku a volnou rukou jsem se ještě staral o jeho uvadlé péro mezi nožkami. Brzo se ale přiblížil i můj vrchol, cítil jsem blížící se tlak v koulích a podbříšku a pak jsem jen cákal do Radimovi pusinky. Všichni jsme byli tak unavení a zpocení, že jsme se složili hned vedle sebe a ještě se nějakou dobu hladili a dráždili si naše erotické body. Pak jsme se ale museli obléknout, poněvadž jsme uslyšeli na chodbě šramot, a těsně, co jsem dosedl k jejich počítači a oni kolem mě, tak jejich matka otevřela dokořán dveře a pozdravila nás. Naštěstí kluci řekli, že jsme kamarádi, a tak se ani moc nedivila, že jsem o 5 let starší než oni. Pak jsem ještě klukům dal pusinku a rozloučili jsme se.

Související povídky

Čokoládový kluk

Čokoládový kluk

Ráno mě probudily sluneční paprsky pronikající do mé postele a řev nějaké sekačky nebo co, a tak jsem se z donucení všech okolních vlivů přesunul do koupelny a pak k televizi, jenže jak už to tak bývá, tak zrovna v prázdninový den nic kloudnýho nedávali, a tak jsem přemýšlel, jak zase ten další den proflákám.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.