Banner
Banner

Můj příběh 1

Jednoho dne, když jsme zrovna měli krásnou chvilku, vyrušilo nás zazvonění u dveří. Zakleli jsme, koho to tady zase čerti nesou a rychle jsme se oblékli. Po otevření dveří jsme zjistili, že kamarádka, která přijela, se ohlásila předem, jenže my jsme na ni zapomněli.

Můj příběh 1

Přichystali jsme tedy pohoštění a mezitím si trošku pokecali. Byla to toužebně očekávaná návštěva, neboť mě delší dobu opět bolely záda a ona mně měla pomoci. Manžel, aby nás nechal o samotě, šel za kamarádem něco si vyřídit a ona mě začala vyšetřovat. Jelikož nás vyrušila těsně před koncem, při každém jejím dotyku mě naskočila husí kůže. Byla jsem přecitlivěla na každé její pohlazení a dotyk kolem zad. Sváděla jsem to na lechtivost a zimu, ale myslím si, že jí bylo jasné oč, tu běží. Zjistila mi, že mám zablokovanou kostrč a kříže. Samozřejmě, že jsem souhlasila s následnou mobilizací, i když to mělo být přes konečník. Ale už mně to dělala několikrát, tak jsem si myslela, že vím, do čeho jdu. To byla chyba. Svlékla jsem si kalhotky a klekla jsem si na čtyři. Mírně jsem dala kolena od sebe, prohnula se v zádech a hlavu si opřela o předloktí položené na zem. Vzduch byl ještě prosycený pachem z milování tak silně, že si toho určitě musela všimnout.

Jenom při vzpomínce na něj mi zase zvlhla mušlička. Poněvadž jsem si jí zrovna den před tím vyholila, musela si toho všimnout i ona. A taky že ano. Asi to dělaly ty hormony ve vzduchu, protože pořád jsem se nedokázala pořádně uvolnit. Byla jsem napjatá a vlastně pořád nevybouřená, ale ona se nedala zaskočit a řekla, že si poradí. Čekala jsem na známý zvuk navlékání rukavic, ale ten nepřišel. Místo toho mě jemně začala přejíždět po pyscích prstem. Úplně jsem se otřásla a ptala se co to dělá, ale ona, že ví, co dělá a mám prý se uvolnit a vnímat to co bude následovat. Pokračovala v jemném projíždění po pyscích, někdy zabloudila i na hráz a to teprve bylo citlivé. Málem jsem vyskočila. Tělem mi probíhalo milion mravenců a myslela jsem, že blahem vyskočím. Ona však zmírnila tempo, odtáhla prsty a nasadila těžší kalibr. Začala mě lízat jazykem. Přejížděla jím po mé mušličce, která už byla řádně nateklá, chvílemi sála poštěváček a obkružovala jej jazykem.

Svíjela jsem se slastí a hlasitě vzdychala a v tom pronikl její jazyk do mé mušličky a začal v ní kroužit. Sténala jsem o sto šest a cítila, že už to na mě jde. Orgasmus přišel rychle a byl silný. Cítila jsem, jak se má mušlička kolem jejího jazyku rytmicky stahuje. Když orgasmus ustal, byla jsem krásně uvolněná a kamarádka řekla, že mě tedy odblokuje. Šlo to už bez problémů. Po skončení nám, zbyla chvíle na pokec. Nabídla jsem jí, že až bude potřebovat, taky jí vypomůžu. Poděkovala, ale že zatím nepotřebuje, že teď má po starosti. Nechápala jsem, vždyť momentálně nikoho neměla. Tak se dala do vyprávění…

Související povídky

Můj příběh 2

Můj příběh 2

...prý k ní jednou přišel na masáže mladík kolem 19 let, měl mít masáž nohou a bederní páteře. Byl sympatický a tak se pustila do práce. Blížil se konec pracovní doby, kolegyně už odcházely a kamarádka si nahrazovala volno z minulého dne. Mladík si lehl na lehátko na břicho a kamarádka začala masírovat.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.