Banner

Můj příběh 2

...prý k ní jednou přišel na masáže mladík kolem 19 let, měl mít masáž nohou a bederní páteře. Byl sympatický a tak se pustila do práce. Blížil se konec pracovní doby, kolegyně už odcházely a kamarádka si nahrazovala volno z minulého dne. Mladík si lehl na lehátko na břicho a kamarádka začala masírovat.

Můj příběh 2

Hned od začátku jí bylo jasné, že to bude zajímavé, neboť už při prvních tazích se začal slastně svíjet pod rukama. Zeptala se ho, jestli je lechtivý, ale tvrdil, že ne. Bylo jí to jasné, narazila na erotogenní zóny. A protože jí byl opravdu sympatický, začala si s ním pohrávat. Z knížek věděla, kde jsou zóny nejcitlivější a schválně tudy projížděla nejvíc. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Mladík začal rudnou ve tváři, zhluboka oddechoval a jeho ruka ji začala hladit po noze. I ji to začalo vzrušovat, ale protože měla své dny, říkala si, že z toho nic nebude. Zeptala se jej, jestli má přitlačit, a on, že může, že takovou masáž ještě nezažil. Po chvíli měla přejít na nohy zepředu, a mladík se otočil bez studu na záda. Ze slipů se mu dral slušný pták. Teď se začala červenat ona a to dělalo dobře jemu. Přejížděla mu po nohou, otočená k němu zády a schválně, co nejblíže kolem nadrženého ptáka.

Mladík, ale využil situace a začal ji hladit po zadku. Zajel jí mezi nohy, ale ona se zavrtěla. Místo toho, aby jej zase odvedla od sebe, mu svlékla slipy a začala důkladně dráždit jeho kládu. Tu on se posadil, a řekl, že takhle nemůže odejít domů a jestli by mu nepomohla a začal ji opět hladit po prdýlce. Ona jelikož byla nadržená a osamocená, již několik měsíců, souhlasila, ale, že jedině orálně nebo ručně, že má své dny. Za chvíli byli oba nazí a než si vlezli pod tekoucí sprchou pořádně se zamkli, ať je nikdo neruší. Vášnivě se líbali a všelijak si dávali najevo jak jsou nadržení. Jednou rukou jí dráždil mušličku a hrál si s jejím poštěváčkem. Tou druhou si začal pohrávat s jejími ňadry spolu s jazykem, který je obkružoval. Netrvalo to dlouho a oba byli už pořádně nažhaveni a proto se k němu otočila zády a lehce se předklonila a dala mu jasně najevo, ať ji pořádně ojede.

Začal zavrtávat do mušličky. Šlo to zlehka, protože kromě těch pár kapek krve byla řádně zvlhčená. Pták tam vklouzl jako po másle a chtěl stále dál. Mladík nejdříve přirážel tvrdě, ale jak se zrychlovaly jeho pohyby, už přírazy nebyly tak tvrdé. Jako by si to nechával na konec. A taky, že jo. Když už cítil, že se blíží konec a na ni to taky už přicházelo, začal si pohrávat s jejím poštěváčkem a to ji ještě více rozrušilo. Začala být divoká, už ani nevěděla co dělá a to byla kapka pro něj. Když začal stříkat semeno, chtěl jej dostat co nejdál. Ona s orgasmem hlasitě vykřikla a potom se k němu přitiskla. Ještě chvíli se mazlili pod kapkami krásně teplé sprchy. Když skončila s vyprávěním, opět jsem byla nadržená, proto už jsem se těšila, až budu doma sama. Po chvíli se kamarádka zvedla, že musí domů, ale pozvala mě na návštěvu. Tak jsme se domluvili, že se u ní příští týden zastavím a že ji vyzvednu v práci.

Související povídky

Můj příběh 1

Můj příběh 1

Jednoho dne, když jsme zrovna měli krásnou chvilku, vyrušilo nás zazvonění u dveří. Zakleli jsme, koho to tady zase čerti nesou a rychle jsme se oblékli. Po otevření dveří jsme zjistili, že kamarádka, která přijela, se ohlásila předem, jenže my jsme na ni zapomněli.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.