Banner
Banner

Nedělní odpoledne II

Uběhl zhruba měsíc, máma trávila u babičky stále víc času a my s Jitkou byli skoro pořád sami doma. Ne, že by nám to vadilo. Já proseděl většinu na netu a segra se účastnila spousty tahů, odkud se vracela pěkně rozdováděná. Chodila sice s holkama, ale určitě se tam objevili i nějací kluci. Odměnou za mé mlčení byl pak orál a nějaká pusa.

Nedělní odpoledne II

Zase veselá noc, dvě ráno a rány. Jitka se motala po kuchyni. Seběhl jsem dolů a nasměroval ji po schodech do jejího pokoje, svlékl jsem ji tam do prádla a položil na postel. Ležela na okraji postele, nohy rozevřené a odfukovala. Neodolal jsem, poodhrnul pásek kalhotek v jejím rozkroku a prstem projel její kundičku. Sice nepříliš voněla, ale já neodolal, stáhl si trenýrky, poklekl mezi její stehna a jemně zasunul kolík dovnitř. Ucítil jsem nádherné vlhké teplo. Stěny píčky objaly můj nástroj. Několikrát jsem jej zasunul a cítil jsem příjemné vzrušení, které za okamžik vyvrcholilo a já stříkal semeno do její dírky. Ještě jednou a hotovo. Vyklouzl jsem a mé bílé sperma se objevilo na okraji dírky. Upravil jsem jí kalhotky, posunul ji dál na postel a šel spát. Bylo to něco nádherného, něco, co jsem dosud nezažil. Ráno bylo jako obvykle.

Jitka se tvářila poněkud provinile a ještě před obědem se kolem mě začala otírat. Hned po obědě se mně podařilo ji chytit a stáhnout na gauč v obýváku. Segra dělala jako že ne, ale ochotně mně pomáhala svléknout prádlo. Brzy ležela úplně nahá. Začal jsem ji lízat, kundu měla už i tak mokrou. Chvilku jsem vnikal jazykem do slané dírky, pak jsem se posunul, jemně jí okusoval bradavky a žaludem jsem se dostal k její horké dírce. Posunul jsem se a žaludem se dostal mezi mokré pysky. „Ne, neblbni, to nemůžeme,“ šeptala Jitka a snažila se mě zastavit. Já se nedal a jedním pohybem jsem vjel dovnitř. Segra se ještě chvilku vrtěla, ale pak začala spolupracovat a já ji začal tvrdě píchat. Objala mě nohama a divoce vyrážela klínem vstříc mému údu. Rychlost se zvyšovala a brzy se zachvěla a začala hlasitě sténat. Také já jsem vrážel kolík co nejhlouběji a stříkal semeno dovnitř. Konečně jsem sklouzl a celý zpocený oddychoval.

„Hele, brácho, píchat jsme neměli a to, že jsi do mě stříkal, taky není dobrý nápad,“ ozvala se Jitka. „Snad bereš prášky, ne?“ odpověděl jsem. „Právě že ne, ozvala se. Minulý měsíc mně došly a já nebyla ještě u doktora,“ prozradila. „Snad ale nebude zle, neměla bych mít plodné dny.“ Utěšovala mě a hlavně sebe. „A to, že jsi mě opíchal, taky není fér. Měli jsme se jen mazlit, jako jindy.“ Usmál jsem se: „Ale to už dnes stejně bylo podruhé.“ Jitka na mě koukla a pochopila. „Ty jsi ale neřád, tak využít mé indispozice.“ Smál jsem se a políbil ji. „Ale nebylo zase tak špatné, ne?“ zeptal jsem se jí a ona mě místo odpovědi políbila. Přitiskla se ke mně a můj kolík se začal opět stavět. Jitka se otočila, poklekla nade mě a začala mě kouřit. Její chloupky byly slepené našimi šťávami, které ještě ukapávaly z její dírky. Ochutnal jsem je špičkou jazyka. Slaná chuť nebyla špatná a tak jsem je začal vylizovat.

Naše vzrušení vrcholilo. Jitka se otočila, poklekla nad mé břicho a pomalu dosedala. Můj kolík vnikal do její mokré dírky. Dosedla až na doraz a jemně se zavrtěla. Pak začala poskakovat a narážet se můj kůl. Přidržoval jsem jí prsa, která poletovala na všechny strany a zvedal pánev, abych se dostal co nejhlouběji. Jitka se blížila k vrcholu a náhle stěny její kundy stiskly můj úd a s hlasitým sténáním se narážela divoce až na doraz. Cítil jsem, jak povolil její stisk a v tom se mým žaludem draly první kapky dalšího orgasmu. Jako odpovědný chlap jsem vytrhl úd z dírky a nastříkal jí semeno na zadek. „Nádhera a vidíš, že to zvládáš,“ políbila mě ještě a utíkala do koupelny.

Související povídky

Nedělní odpoledne III

Nedělní odpoledne III

S babičkou bylo pořád stejně a tak nakonec musela do nemocnice. Máma se už zase víc zdržovala doma a my s Jitkou měli dozor. Občas, když máma odešla na nákup jsme si dali rychlík, ale už to nebylo ono. Máma opět vyrazila nakupovat a sotva zaklaply dveře, leželi jsme nazí v Jitčině posteli, já na zádech a sestra na koníčkovi, pomalu se rozjížděla.

Nedělní odpoledne I

Nedělní odpoledne I

Ráno jsem se vzbudil rozlámaný, jako po boji. Ségra přišla skoro ve tři v náladě, tak jsem ji musel uložit, a to chvilku trvalo. Teď bylo šest a já už nemohl spát. Máma byla na víkend u babičky, o kterou se starala, a tak jsem šel do kuchyně, něco sníst. Cestou jsem nakoukl na ségru. Ležela na zádech v kalhotkách a podprsence, ruce rozhozené, nohy taky a polohlasně chrupala.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.