Banner

Nedělní odpoledne III

S babičkou bylo pořád stejně a tak nakonec musela do nemocnice. Máma se už zase víc zdržovala doma a my s Jitkou měli dozor. Občas, když máma odešla na nákup jsme si dali rychlík, ale už to nebylo ono. Máma opět vyrazila nakupovat a sotva zaklaply dveře, leželi jsme nazí v Jitčině posteli, já na zádech a sestra na koníčkovi, pomalu se rozjížděla.

Nedělní odpoledne III

Náhle se otevřely dveře a já spatřil mámu. „Vrátila se pro něco,“ blesklo mně hlavou. „Co to má znamenat? Vy tady máte kurvárnu?“ začala křičet a celá se roztřásla. Jitka ze mě sklouzla a rychle se oblékala. Já proklouzl do svého pokoje a slyšel mámino nadávání. Počkal jsem, až se trochu uklidní a přišel do kuchyně. „Tak to jste tu vyváděli, když jsem nebyla doma?“ zeptala se vyčítavě. Oči se jí leskly slzami. „Víš, že je to trestné? A navíc nemorální,“ pokračovala. Chvilku jsem ji ještě nechal mluvit. Pak jsem ji přerušil, „Ale na druhou stranu jsme se aspoň nikde netoulali po nocích,“ začal jsem jí oponovat. „Navíc jsme dávali pozor, aby se něco nestalo, jsme přece rozumní. A trestné by to bylo, kdyby o tom někdo další věděl a udal nás. Ale to ty neuděláš,“ při těch slovech jsem ji objal kolem ramen. „Co bys pak bez nás dělala, až by nás zavřeli? A nemorální to snad není. Naopak je to nádherný,“ mluvil jsem dál.

Úplně jsem se divil, kde se to ve mně vzalo, ale na mámu to zapůsobilo. Podívala se na mě. „Ty jsi celý táta. Ten taky všechno ukecal,“ a lehce mě plácla po zádech. Věděl jsem, že máme vyhráno. Teda aspoň co se odpuštění týkalo. Objal jsem ji znovu a přitiskl silně k sobě. „A ty jsi naše nejmilejší máma,“ pochleboval jsem. Jitka jen zírala, jak jsem to s mámou skoulel. „Doufám, že jste ale skončili,“ ujišťovala se ještě. „No, já nevím, když to nikdo nebude vědět? Přece nebudeme běhat a shánět někoho.“ Jitka horlivě přitakávala. Máma se na nás podívala. „Snad to nepraskne,“ zašeptala nakonec odevzdaně. Po večeři jsme seděli u televize, každý z jedné strany mámy. Tiskli jsme se k ní jako kuřata ke slepici. Hladil jsem jí ruku a Jitka tvář. „Co na mě zkoušíte?“ nevydržela nakonec. Snad se nechcete zase jít… Vycítili jsme, že tudy cesta nepovede. Za pár dní jsme se domluvili s Jitkou, ta navečer odešla ke kamarádce a já měl volné pole.

Po večeři jsem dost drze přisedl k mámě a začal se k ní tulit. Ta mě odstrčila, ale po chvilce jsem zkusil znovu a tentokrát mě nechala. Položil jsem jí ruku na nohu, hlavu si opřel o prsa a dělal, že se s ní mazlím. Rukou jsem začal vyjíždět nahoru, pod její sukni. Už jsem byl na horní polovině stehna, když začala protestovat: „Já jsem říkala, že se té vaší ostudy neúčastním.“ Ale ruku mně nechala. Pomalu jsem se blížil k rozkroku a hlavou se tiskl mezi prsa. Druhou rukou jsem začal rozepínat halenku. Cítil jsem, jak se jí zrychlil dech. To už jsem se dotýkal podprsenky a druhá ruka dorazila k pohlaví. Pohladil jsem prstem kalhotky a zdálo se mně, že jsou vlhké. Opravdu, její kundička už pouštěla mízu. Máma neříkala nic, nebránila se, jen rychle dýchala. Dodalo mně to odvahu a začal jsem ji svlékat. Halenku a podprsenku jsem zvládl. Přisál jsem se na její prsa. Měla je sice poněkud svěšené, ale její dvorce byly daleko větší než Jitčiny a stejně i bradavky byly mohutnější.

Střídavě jsem si s nimi hrál a sál je. Rozepnul jsem sukni a přemýšlel, jak ji stáhnu. Náhle se její zadeček pozvedl a já stáhl sukni dolů. Položil jsem mámu na záda na gauč a věnoval se jejím prsům. Bradavky trčely jak majáky a já se začal posunovat dolů. Políbil jsem bříško, kolem pupíku a dorazil ke kalhotkám. Cítil jsem ostrou vůni jejího pohlaví. Kalhotky zvedaly husté chloupky, které vykukovaly nohavičkami a pásek v rozkroku byl úplně promočený. Zahákl jsem dva prsty za gumičku a začal je stahovat. Mámin zadeček se opět pozvedl a já spatřil jejího hnědého bobříka. Stáhl jsem kalhotky, bleskově se svlékl a poklekl mezi její kolena. Prsty jsem rozhrnul chloupky a jazykem projel mokrou štěrbinu. Máma stále nic neříkala, jen její dech ještě zrychlil a občas zasténala. Oči měla zavřené a nohy doširoka rozevřené. Rejdil jsem jazykem po pyscích a rty občas stiskl poštěváček. „Tak už ho tam vraž,“ zasténala náhle.

Nemeškal jsem a prudce ho tam zasunul. Byla mokrá, takže to šlo lehce. Její nohy mě okamžitě objaly kolem boků a zadeček vystartoval proti mně. Narážel jsem na dno její lasturky a tempo se zvyšovalo. Ještě pár přírazů a máma hlasitě zasténala. Také já dosáhl vrchol a nastříkal jsem své sperma na její břicho. Položil jsem se vedle ní a oba jsme tiše oddychovali. Ještě než máma cokoliv stačila říct, spatřila Jitku, která stála ve dveřích a ruku měla zasunutou ve svém rozkroku. „Tak takhle jste to na mě ušili,“ řekla polohlasně. „A bylo to špatné?“ zeptal jsem se dost drze. Máma se na mě podívala, přitiskla na svá prsa a pohladila. Jitka přistoupila ke gauči. Máma ji jemně pleskla po zadku. „Tak dělej, svlékej se a jdeme do ložnice,“ usmála se.

Související povídky

Nedělní odpoledne II

Nedělní odpoledne II

Uběhl zhruba měsíc, máma trávila u babičky stále víc času a my s Jitkou byli skoro pořád sami doma. Ne, že by nám to vadilo. Já proseděl většinu na netu a segra se účastnila spousty tahů, odkud se vracela pěkně rozdováděná. Chodila sice s holkama, ale určitě se tam objevili i nějací kluci. Odměnou za mé mlčení byl pak orál a nějaká pusa.

Nedělní odpoledne I

Nedělní odpoledne I

Ráno jsem se vzbudil rozlámaný, jako po boji. Ségra přišla skoro ve tři v náladě, tak jsem ji musel uložit, a to chvilku trvalo. Teď bylo šest a já už nemohl spát. Máma byla na víkend u babičky, o kterou se starala, a tak jsem šel do kuchyně, něco sníst. Cestou jsem nakoukl na ségru. Ležela na zádech v kalhotkách a podprsence, ruce rozhozené, nohy taky a polohlasně chrupala.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.