Banner

Netradiční sex I.

Nevím, zda jsem se se svou úchylkou narodil, nebo zda mi k ní dopomohla moje první ženská, která mě zbavila panictví, každopádně dnes, kdy je mi 38 let, mě klasický sex nevzruší, dokonce se mi ani neztopoří ocas. Ale začnu od začátku.

Netradiční sex I.

Bylo mi skoro 18 let a byl jsem stále panic. Navštěvoval jsem učňák s maturitou, byl jsem ve 3. ročníku a každých 14 dnů jsem absolvoval praxi v jednom závodě. Jednou mě poslal mistr opravit sprchu do dámských šaten. Nikde jsem nikoho neviděl, začal opravovat a v tom se ozval příšerný řev: „Ano, ano, to je ono, mrdej hezky tvrdě, už to na mě zase jde.“ Vydal jsem se potichu na průzkum a uviděl v jedné sprše úplně nahou uklízečku a zezadu se do ní zarážel mistr z vedlejší dílny. Milada (tak se uklízečka jmenovala) byla fakt kus, poprvé v životě se mi ztopořil tak silně klacek, až mě to bolelo a samovolně jsem vytekl do trenek. Nejdřív jsem je chtěl vyrušit, ale nakonec jsem se rozhodl, že si počkám, až zůstane Milada sama. Když začal řvát mistr, přidala se i ona. Mistr si utřel ptáka o její prdel, zastrčil ho do montérek a byl fuč. Chtěl jsem se konečně Miladě ukázat, ale najednou slyším, jak Milada heká, a koukám, a ona si narvala celou sprchu do kundy a mrdala se s ní.

„Nechcete pomoct?“ zeptal jsem se. Milada sebou trhla, vytáhla sprchu z kundy a řekla: „Ukaž mi čuráka.“ Vytáhl jsem svého celkem slušně narostlého (Milada mi ho při pozdější návštěvě u ní doma změřila, měřil 18,5 cm) čuráka a než jsem se nadál, už jsem měl kládu až na jejích mandlích. Blížil se mi výstřik, ale Milada mi tak dobře zmáčka koule, že mi výstřik oddálila. Pak si klekla a řekla: „Zmrdej mi prdel, potřebuju to, jsem nadržená jako stará kurva.“ Koktal jsem, že jsem ještě žádnou ženskou neměl, a tak mě Milada položila na záda, nabodla se na mého čuráka a rajtovala na mně i přesto, že už jsem jí vykropil kundu tak dlouho, dokud se taky neudělala. Opět u toho děsně křičela a tekla z ní nějaká tekutina, která mi zmáčela celé montérky kolem ocasu. „Toho Tvýho mladýho čuráka chci pěkně v klidu vychutnat, přijď dneska večer po deváté ke mně. Dědek odejde na noční a můžeš ve mně jezdit celou noc.“

A taky jsem jezdil, ale jak. Milada klasiku nepreferovala. Musel jsem jí svazovat kozy, zasouvat do kundy a prdele své ruce, ona mi svazovala koule tak, že jsem měl pocit, že mi odumírají a nakonec upadnou a stále u toho při každém orgasmu hrozně křičela a stříkala z kundy neuvěřitelné množství tekutiny. Milada mě školila perfektně až do maturity a na její perverzní hrátky v životě nezapomenu. Když mi pak táta sehnal dobré místo vzdálené 240 km od domova, věnovala mi na rozloučenou takovou noc, že jsem druhý den sotva chodil. Kundí tekutina, sperma, důtky, provazy, odsávačka na kozy, jehly to byly naše noční hračky. Pokud by Miladin manžel druhý den Miladu uviděl nahou, asi mi se zhrozil. Byla samá modřina, bradavky okousané a rozpíchané, kunda nateklá od bití, ale přesto Milada při loučení brečela a řekla, že ten rok se mnou jí dal víc než celý život před tím. Jestli lhala nevím, ale vím, že můj život ovlivnila určitě. Ale o tom zase příště.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.