Banner

Netradiční sex III.

Týden utekl jako voda a já v sobotu zvonil u Anči s několika lahvinkami lahodného moku, aby má nová čubka byla povolnější. Andula už čekala vykoupaná, pěkně navoněná a slušně nadržená, protože hned jak mě zavedla do pokoje, shodila ručník, který měla omotaný kolem těla a položila se na pohovku. Rozhodila nohy do praku a sama si rozevřela prsty kundu.

Netradiční sex III.

„Lízej kocourku, slíbil si, že se mi budeš víc věnovat, v práci to byla rychlovka, ale i tak byla krásná.“ Pozoroval jsem, jak si prsty laská kundu a pomalu se svlékal. Pohled na její velkou díru mě vzrušil a čurák už mi pěkně trčel a nejraději bych ho do ní našrouboval, ale měl jsem chuť pěkně ochutnat rudý poštěvák, který na mě jukal z roztažené píči. Poklekl jsem mezi stehna, ještě víc roztáhl její nohy, až jí zapraskalo v kloubech a už jsem sál tu rudou nádheru. Za chvíli už Anča křičela, že je to nááádhernééé a její tělo se svíjelo v orgasmu a já dostal spršku z její kundy přímo na obličej. To už jsem nevydržel, otočil jsem Andulu na všechny čtyři a začal ji prudce šukat zezadu. Pěkně jsem ho vytahoval ven a zase prudce zarazil a pevně držel její měchy, které jí při každém prudkém přírazu létaly ze strany na stranu.

„Úúúúžžž tě vykropííííím,“ řval jsem a rval do ní semeno v kusech. Ještě chvíli se přirážela na mého měknoucího ptáka a pak i ona padla na pohovku v milostných křečích. Za chvíli už jsme seděli a Anča mi vyprávěla své životní zážitky. Měla toho za sebou čubka požehnaně a při popíjení kvalitního koňaku, který jsme si navzájem předávali při líbaní, jsem se i já svěřil se vším co mi poskytovala Milada. „Chci ti Miladu nahradit se vším všudy, i když se přiznám, že některé věci jsem ještě nedělala,“ říkala Andula a proháněla mi čuráka v ruce. „Prosííím, řekni, co chceš, chci, aby se ti to se mnou líbilo.“ „Tak jo, pojď a lehni si obráceně na křeslo.“ Anča ležela obráceně na křesle, nohy přehozené přes opěradlo a já jí přikázal, aby si pěkně roztáhla kundu. Vzal jsem láhev s koňakem, nalil jí ho na kundu a rychle ho z ní vysrkával. Jazykem jsem zajížděl hluboko do mindy, sál dlouhé, rudé závoje a mezi prsty drtil velký poštěváček.

„Jééé, úúúh, to je paráádaa, ale už mi brní hlava, lásko úúúžžž dóóóst.“ Ještě chvíli jsem si ji takto vychutnával a když se začala třást jako listí ve větru, pomohl jsem jí na pohovku a rychle do ní narval čuráka. Promrdával jsem tu starou kundu ve všech polohách už pěkně dlouho a přestože několikrát vykřikovala, že už je, cítil jsem, že jí kunda přestává mazat a ocas mě v ní začal pálit, jak jsem ji dřel na sucho. „Myslel jsem, že vydržíš víc ty čubko,“ vykřikoval jsem a mrdal jako ďábel, protože už jsem měl semeno na krajíčku. Výstřik sice promazal její kundu, ale ocas rychle ochabl, a tak jsem vyhověl jejím prosbách a začal ji vyšukávat prsty. „Chceš zkusit narvat do ní ruku jako jsem to dělal Miladě?“ „Ano, zlato zkus to, snad to nebude bolet.“ Pomalu jsem do ní vrážel prsty a cítil, jak její kunda povoluje a umožňuje mi vstup posledního prstu.

„Nééé to bolííí, ty zvíře, vždyť mi jí roztrháš.“ Nevěděl jsem, zda chce abych opravdu přestal, a tak jsem z ní raději vyjel ven. „Nééé, nevytahuj je, chci tam celou ruku, já to vydržím.“ „Tak víš co chceš? Před chvílí si křičela, že tě to bolí!“ „Kocourku na to nehleď, chci abys mi dělal všechno co máš rád, na mé bědování nedej.“ Opět jsem zasouval prst po prstu do kundy a když jsem do ní konečně zatlačil celou ruku, viděl jsem, jak Andula bojuje s bolestí a silně si okusuje bradavky, které si sama narvala do pusy. Chvíli jsem jí hladil kundu zevnitř, když najednou Andula pustila bradavku, zvedla pánev, prudce přirazila a já měl ruku v její kundě až po zápěstí kolem kterého skulinkami vytékala v slabých pramíncích kundí šťáva. „Lásko, už mě to ani trošku nebolí, co mi budeš dělat teď?“ ptala se Andula a já pomalu v její kundě zatnul ruku v pěst a začal ji s ní promrdávat.

Sice stále křičela, že to bolí a že už nemůže, ale ještě chvíli jsem jí tu rozkošnou bolest dopřál. Pomalu jsem vytahoval ruku a pozoroval ten velký kráter, který se pomalu uzavíral. „Stojí mi péro, tak mi ho vykuř,“ poručil jsem Anče a ta si dlouho vychutnávala mou kládu, a nakonec vysála semeno do poslední kapičky. Pak Anča přinesla domácí uzené a k tomu domácí slivovičku a já se přejedl tak, že už jsem na šukání neměl ani pomyšlení. Myslím si, že odpočinek, který jsem naplánoval uvítala Anča s radostí. Odešli jsme do ložnice a spali až do druhého dne.

Související povídky

Netradiční sex II.

Netradiční sex II.

Když jsem se zabydlel ve svém novém zaměstnání i bytě, začal jsem hledat perverzní utěšovatelku do postele. Toužil jsem po Miladě, ale ta byla daleko. Byl jsem v práci přesčas, protože hořel termín a ani jsem nepostřehl, že do kanceláře vešla uklízečka. „Jé promiňte, nevěděla jsem, že jste ještě tady.“

Netradiční sex I.

Netradiční sex I.

Nevím, zda jsem se se svou úchylkou narodil, nebo zda mi k ní dopomohla moje první ženská, která mě zbavila panictví, každopádně dnes, kdy je mi 38 let, mě klasický sex nevzruší, dokonce se mi ani neztopoří ocas. Ale začnu od začátku.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.