Banner
Banner

Něžné překvapení 1

To, co se stalo, je již dávno, ale když si na dnes vzpomenu, jsem vzrušená. Měla jsem tehdy asi 28 roků a byla jsem vdova již 3 roky. Písek v zatáčce a ten můj narazil do stromu. Zůstala jsem s malým Michalem sama. Koupala jsem se, když si přišel před spaním Michal vyčistit zuby. Když jsem viděla, že se pořádně neumyl, tak jsem mu řekla, aby si vlezl ke mně do vany.

Něžné překvapení 1

Nahota nebyla u nás nic tabu, a tak jsem netušila, že toto dnešní chování změní můj dosud klidný život. Řekla jsem mu, aby se postavil, že ho řádně vydrbu kartáčem. Napřed jsem mu vydrbala záda, a když se otočil čelem, tak jsem ho pořádně napřed vzala mýdlem. Když jsem mu myla bříško, zavadila jsem mu o čuráčka. Malinko se zachvěl, a tak mě, nevím, co to bylo, napadlo, abych mu ho umyla, tak jako jsem to dělala jeho tátovi. Jemně jsem mu ho vzala do ruky a byla jsem překvapena, že ten jeho malý ocásek se najednou postavil do pozoru a hezky zmohutněl. Nikdy před tím mě nenapadlo, že i když má 12 roků, že by ho měl tak velikého. Počala jsem mu po něm jezdit a začala mu stahovat předkožku. Když jsem se na něj podívala, viděla jsem, že má zavřené oči a rychle dýchá. Bradavky se mi nalily, kundička hořela. Zrychlila jsem rychlost, Michal se najednou napnul a z jeho pyje vytryskl mohutný vodotrysk panického semene. Doždímala jsem z něj i tu poslední kapku a zírali jsme na sebe bez hnutí.

Otevřel oči a řekl: „Bylo to něco krásného maminko, moc děkuji, tak se mi to ještě nikdy nepovedlo.“ Zeptala jsem se, jak často si to dělá. Řekl, že skoro každý den, ale takto krásně, že se mu to ještě nikdy nepovedlo. Řekla jsem mu, že to bylo výjimečně, aby na to navždy zapomenul a šel spát. Myslela jsem si, že to tím vše skončilo. Byla jsem tak strašně vzrušená, že ještě ve vaně jsem si to musela rukou udělat. Příštího dne, když jsme skončili koukání na televizi, jsem si vlezla do vany, zavřela jsem oči a myslela jsem na to co se stalo včera. Kundička se ozvala a dělala mi peklo, a tak jsem se rozhodla, že si to udělám tubou od šamponu (Robertek v té době u nás ještě nebyl k dostání). Nikde jsem ho nemohla najít a pak jsem si uvědomila, že ho mám v tašce v kuchyni, když jsem ho zapomenula dát do koupelny. Věděla jsem, že Michal ještě nespí, a tak jsem na něj zavolala, aby mi ten šampon přinesl. Když vstoupil do koupelny, právě jsem si mýdlem natírala krk a ruce. Prsy jsem měla ven z vody, bradavky mi stály jak dvě jahody.

Michal se na mě podíval a zeptal se, zda nechci umýt záda. Přikývla jsem a podala mu namydlenou houbu. Když mi záda umyl a dělal to dlouho a velmi jemně, řekl, že mi oplatí to, jak jsem myla já jeho, ať se postavím. Váhala jsem, ale pak jsem se postavila. Napřed mi dlouho a krásně myl zadeček a pak se zeptal, zda může i vpředu. Když jsem přikývnula pomalu mi začal mydlit jen mýdlem prsy, krouživě mi přejížděl po bradavkách a pomalu sjížděl k pupíku. Teď jsem nevěděla co dělat. Pevně jsem dala nohy k sobě a čekala co bude dál. V té době, kdy se toto přihodilo se ženy ještě nevyholovaly. Měla jsem krásnou huňatou kočičku. Když mi zajel do chloupků, jen jsem vzdychla a roztáhla nohy, aby tam mohl zajet. Dlouho mi hladil Venušin pahorek a potom pomalu zajel dolů. Bylo to něco neskonale vzrušujícího, když si začal hrát s poštěváčkem. Již jsem to nevydržela, vzala jeho ruku a společně jsme moji kundičku uklidnili.

Michal se na mě podíval tak krásně a poprosil: „Maminko, prosím pohlaď mi ho jako minule.“ Řekla jsem mu, ať jde do mojí ložnice, svlékne se a ať tam na mě počká, než se utřu. Když jsem se utřela, tak jsem ještě nahá vstoupila do ložnice a chtěla tam počkat na Michala, až přijde. Ale on tam stál nahý se ztopořeným údem. Hodila jsem za hlavu všechna tabu, klekla jsem si před něj a začala jsem ho kouřit. Asi po 5 vteřinách mě celou naplnil. „Ještě, ještě“ křičel Michal a čurák mu neustále stál a po malé chvíli zase stříkal. To bylo něco neskutečného. V ten okamžik jsme oba pochopili, že si budeme spolu dělat dobře, i když to není správné.

Související povídky

Něžné překvapení 2

Něžné překvapení 2

Dlouho, dlouho jsem si vyčítala, co jsem provedla. Věděla jsem, že to není to pravé ořechové, ale jen pouhá myšlenka na synův pyj mě zrazovala. Chtěla jsem se s Michalem milovat, ale bála jsem se. V jedné teplé srpnové noci se můj sen splnil. Bylo hodně po půlnoci, když mě probudil štěkot psa, kterého něco vyrušilo. Bylo tak strašné horko, že jsem se musela jít napít.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.