Banner
Banner

Něžné překvapení 2

Dlouho, dlouho jsem si vyčítala, co jsem provedla. Věděla jsem, že to není to pravé ořechové, ale jen pouhá myšlenka na synův pyj mě zrazovala. Chtěla jsem se s Michalem milovat, ale bála jsem se. V jedné teplé srpnové noci se můj sen splnil. Bylo hodně po půlnoci, když mě probudil štěkot psa, kterého něco vyrušilo. Bylo tak strašné horko, že jsem se musela jít napít.

Něžné překvapení 2

Protože bylo vedro byla jsem nahá. Když jsem se vracela z kuchyně, uviděla jsem, že Michal leží odkopaný a ve stínu měsíce jsem viděla jeho překrásně tvarovaný čurák. Asi se mu něco zdálo, protože si ho ve spánku pomalu honil a vzdychal přitom. Sedla jsem si vedle něj a přemýšlela co udělat dál. Pomalu jsem ho vzala do ruky a jemně jsem mu masírovala žalud. Dělala jsem to velmi pomalu, abych ho nevzbudila. Pomalu se začal nadzvedávat v pánvi. Jednou rukou jsem mu ho honila a druhou hladila jeho varlata. Najednou jsem ucítila, jak se mu celé tělíčko napíná, čurák mu tvrdne a mohutní. Rychle jsem zareagovala a v okamžik, když začal chrlit semeno jsem mu ho vzala do úst a všechna ta dobrota byla moje. Do poslední kapičky. Zvedla jsem hlavu, uviděla jeho udivené oči a zaslechla tu překrásnou větu: „Maminko to bylo úžasné, nepřestávej!!!“ Moje kundička tekla jako malý potůček. „Líbilo se Ti to opravdu?“ zeptala jsem se. „Moc, maminko.“

„Chceš, aby i mně tak bylo?“ „Jasně mami. Co mám udělat?“ „Pokud Ti to nebude nepříjemné, udělej mi to, co já udělala Tobě!“ Lehnula jsem si naznak, široce jsem roztáhnula nohy a řekla mu, aby si klekl mezi ně. Uchopil mě rukama pod prdelkou a políbil mě mezi prsy. Pak jednu bradavku, po chvíli druhou. Žužlal mi je jako kojenec. Bylo to prima. Mírně jsem mu zatlačila na hlavu, aby byla blíže ke klínu. Když mi již asi 3 minuty líbal na pupíku, nevydržela jsem to mučení a zatlačila mu hlavu na kundičku. Cítila jsem, jak celý ztuhnul a po malém zaváhání, jsem ucítila jeho jazyk, jak mi vniká do kundičky. Když narazil na můj zduřený poštěváček, počal jej sát jako zkušený muž. Již se to nedalo zadržet - explodovala jsem. Když už, tak už, řekla jsem si a uchopila jsem mu jeho opravdu již mužný nástroj do ruky a zavedla jsem si ho tak, kam patřil. Byla jsem jím plná, a tak netrvalo dlouho a bouřlivě jsem se udělala tak, jako snad dosud nikdy.

Michal se na mě podíval a zeptal se, zda ho budu ještě mít tak někdy ráda, že mi to, co jsme spolu dělali, bylo velmi příjemné. Pohladila jsem ho po hlavě a řekla, že to je naše sladké tajemství, a že nikdy nikomu to nesmí říci. Přitulil se ke mně, ruku mi položil na kundičku, já mu vzala čuráčka do ruky a zaspali jsme. Ráno jsem se probudila a nevěděla jsem, zda sním, či bdím. Michal mi ležel mezi nohama a jeho jazyk jsem snad měla až na děložním čípku. Bylo to něco neskonale něžného, trochu neohrabaného, ale fantasticky vzrušujícího. Tekla jsem jako Niagara. Políbila jsem ho a zeptala se, zda bude dnes večer spát u sebe či se mnou. „Prosím já chci být u Tebe.“ A oba jsme se těšili na večer, co přijde.

Související povídky

Něžné překvapení 1

Něžné překvapení 1

To, co se stalo, je již dávno, ale když si na dnes vzpomenu, jsem vzrušená. Měla jsem tehdy asi 28 roků a byla jsem vdova již 3 roky. Písek v zatáčce a ten můj narazil do stromu. Zůstala jsem s malým Michalem sama. Koupala jsem se, když si přišel před spaním Michal vyčistit zuby. Když jsem viděla, že se pořádně neumyl, tak jsem mu řekla, aby si vlezl ke mně do vany.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.