Banner

Nový rok

Po krásné šukačce s Martinou, jsme se přesunuli do obýváku na gauč, kde spala spokojeně Radka. S Martinou jsme se na sebe podívali, bylo nám všechno jasné. Vlezli jsme k Radce na gauč, pořád ještě spala, kozičky se jí zvedaly, jak oddychovala, opatrně jsme ji vysvlékli z pyžama a začal jsem jí olizovat bradavky.

Nový rok

Martina se přesunula ke kundičce, a i když jak říkala nikdy se ženou nic neměla, tak Radce polehounku roztáhla nožky a jazýčkem začala prozkoumávat kundičku Radky. Ani jsem se nedivil, když se Radka probudila a chvíli vyjeveně koukala co se děje, ale rychle pochopila a vzala mého ptáka do ruky a začala ho honit, zatím co jí Martina vylizovala kundu. Radka skučela slastí a klepala se v orgasmu, když jsem Martině řekl, aby uhnula, protože už jsem chtěl pořádně vyšukat Radčinu kundičku. Roztáhl jsem jí nohy a pomalu jí strčil ptáka na kraj kundičky. Martina stála za mnou a silou do mě strčila, takže jsem prudce vjel celým ptákem do kundičky. Chtěl jsem si to vychutnat, a tak jsem pomalinku začal přirážet svým ptákem a rukama se mazlil s Radčinýma kozama. Martina se mezitím přesunula k hlavě Radky a okamžitě nasedla svojí kundou k Radčině puse, ta začala Martině její tekoucí kundu vylizovat a obě dvě u toho hekaly, že jsem měl strach, aby se někdo v domě nevzbudil.

Po chvíli Radka v orgasmu stáhla kundu, že jsem měl strach, že mě přeštípne ptáka, ale kunda jí začala pulsovat, a to už jsem nevydržel a začal jí stříkat svoji dávku do kundy. Mezitím se udělala i Martina, a když jsem se podíval na Radku, začal jsem se smát, protože měla celý obličej od šťáv, které vytékaly z kundy Martiny. Opatrně jsem začal Radce tváře olizovat, zatímco Martina už zase řádila svým jazykem v Radčině kundě. Když jsem očistu Radčiny tváře dokončil, tak jsem se otočil k Martině, která klečela a rukama se hrabala Radce v kundě a občas prolízla poštěváček. Radce se to náramně líbilo, protože měla jeden orgasmus za druhým. Přešel jsem za Martinu a když jsem viděl její vyšpulený zadeček, tak jsem neodolal a začal jsem jí dráždit zadní dírku prstama a přitom jsem jí pěkně promazával šťávama z její kundy. Po chvíli jsem nasadil ptáka k zadečku, ale Martina začala ječet, že to do prdelky nechce, že to bude bolet, ale už bylo pozdě a já nechtěl couvnout, tak jsem zatlačil a celý žalud mě lehce vklouznul do promazaný prdelky.

Pevně jsem chytil Martinu za boky, a narazil na sebe, a chvilku přestal, a čekal co se bude dít, ale Martina už neprotestovala, tak jsem začal nejdřív opatrně přirážet, ale po chvíli se už sama Martina narážela prdelí na můj kolík jak zdivočelá. Radka se přesunula pod Martinu do polohy 69 a začala jí jazykem rejdit v kundě, což jí oplácela Martina úplně stejně. Věděl jsem, že už dlouho nevydržím, a tak jsem ještě zrychlil tempo a po chvilce už jsem stříkal svoje semeno do Martininy prdelky a pořád přirážel, dokud mně pták nezvadnul a nevyklouzl ven. Holky si ještě lízaly kundy, až dosáhly postupně vrcholu. Martina se Radce svěřila, jak jsem ji vyšukal v kuchyni a ta ihned protestovala, že to tedy ne, že musíme pokračovat, aby nezůstala pozadu. Vzala mého povadlého ptáka do pusy, a tak dlouho si sním hrála, až zase stál jako kolík. Radka se hned otočila, a že to chce taky do prdelky. Nebyl jsem proti, kundu jsem jí už vystříkal, tak proč ne i prdelku. Martina řekla, že je unavená a po chvilce vedle nás usnula. Dlouho jsem se s Radkou mazlil a připravoval jí prdelku, protože byla hrozně těsná (asi strachy, ale sama to chtěla), ale nakonec jsem se do jí pomalounku dostal celým ptákem do zadečku a pomalounku ji šoustal. Tempo jsme pozvolna zrychlovali a Radka si u toho ještě rukou dráždila poštěvák a po chvilce se třásla v orgasmu. V tom jsem jí začal plnit prdelku zbytky svého semene, nalehl jsem na ni a s vadnoucím ptákem v její prdelce jsme slastně oddychovali. Po chvilce řekla Radka, že tajně doufala, že si dneska všichni tři zašukáme, ale bála se to navrhnout, aby se Martina nenaštvala a nedělala drahoty. Nakonec jsme se domluvili, že si to všechno musíme určitě zopakovat a v objetí jsme usnuli…

Související povídky

Silvestr

Silvestr

Bylo mě tenkrát 16 roků, a rozhodl jsem se prožít silvestra u své tety. Je celkem staromódní, a tak jsem očekával klasickej večer na konci roku, ale pořád lepší než být doma. To se radši budu nudit jinde. Podotýkám, že to v roce 1985, tedy v té době se moc nějaký mejdany nekonaly. Po sedmý večer jsem teda odešel za pěkný chumelenice k tetě do sousední vesnice.

Komentáře k povídce (0)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.